Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
7. apr 2013

@sarasota Ach jaj keby to bolo tak všetko jednoduche, nemám chut na nič :((ale ďakujem

martinusa22
7. apr 2013

Ja neviem ale ten menzes som dostala o 4 dni skor neni to aj tak divne? Som zvedava co mi zajtra povie doktor

tinkatinulka
7. apr 2013

@lynx19 dakujem a aj tebe 🙂

dafy
7. apr 2013

@lynx19 ahoj ja idem v stredu na Opu 😀 na ktoru tam máš byť ??

dafy
7. apr 2013

ináč ma napadlo až teraz ved pri IVF kach v Košiciach som musela mat predoperačné 😕 v Brne netreba??nič mi nespomínal Dr.. a ako to je s pitím a jedením? 😲

martinusa22
7. apr 2013

@dafy nepotrebujes žiadne predoperacne a 6 hodín pred zakrokom nesmieš jest ani pit

amali
7. apr 2013

@dafy nie V brne predoperačné netreba a od polnoci nič nejesť a nepiť- pred zákrokom 😉

dafy
7. apr 2013

@martinusa22
@amali tak teraz ako od polnoci? či 6 hodín stačí?? ráno okolo tretej odchádzame chcela by som vypiť kávu mozem??ci radsej nie?? o 10 mám opu

amali
7. apr 2013

@dafy ja som radšej prespala v brne pred OPU...ved by som cestou umrela od hladu a smädu.........ja som tiež z východu

martinusa22
7. apr 2013

@dafy ja myslím ze 6 hodín pred a tiez som len rano tabletku zapila inak nic lebo inak by si mohla zvracat po narkoze

melisska
7. apr 2013

@dafy mne dr. Povedal od polnoci, tebe nepovefai nič? Ku komu chodíš?

kukulik30
7. apr 2013

@dafy urcite od polnoci nejest , nepit 😉

lynx19
7. apr 2013

@dafy ja az na 12tu hod.

dafy
7. apr 2013

@melisska vieš čo nie nepovedal zrejme zabudol aj ja som sa na to zabudla spýtať.....riešili sme vajka a opu atd 😀

dafy
7. apr 2013

@lynx19 ja som na 10:00 hod 🙂

kukulik30
7. apr 2013

@dafy ono, ked sa chodi na UZV do Brna , tak tam sme dostavali aj papiere podpisovat pred OPU, aj taky dotaznik, co sa tyka anestezy, ale kedze ty si bola na UZV u svojho, tak ty tie papiere budes podpisovat az pred OPU...
a tam boli aj pokyny a poucenie , co mas pre OPU robit 😉

lynx19
7. apr 2013

@dafy urcite od polnoci nepi a nejedz,lebo ti moze byt po narkoze zle

dafy
7. apr 2013

@kukulik30 ok 🙂 no som zvedavá ako to vydržím 😅

kukulik30
7. apr 2013

@dafy ja s tym mam tiez problem, ale my sme chodili na noc pred tym, takze to bolo jednoduchsie, lebo som vstala az o 7mej a uz o 8mej sme sli na OPU..to sa da nejak vydrzat, ale cestovanie tak skoro by bolo pre mna narocne tiez...my to mame o hodku menej ako vy , 5 hodin...

dafy
7. apr 2013

@kukulik30 no ja s tým nemam problém ze nevydržím bez jedla apitia práveze mám problém vypiť denne 3 dc vody 😖 ..len sa poznám ze ked to mám zakázane vtedy na to začnem myslieť a budem mat suchoty ..aj naposledy som isla na laparku a to bola hroza aka som bola smädná som nechapala lebo mne fakt inokedy voda nechyba 😝

martinusa22
7. apr 2013

Baby chcem sa spýtať, ste tu všetky pracujúce alebo ste doma pritom co skušate otehotniet?

martinusa22
7. apr 2013

@majbo držím palce na zajtrajši test, dúfam ze aspon tebe to vyjde 🙂

kukulik30
7. apr 2013

@martinusa22 ja pracujuca 😉

martinusa22
7. apr 2013

@kukulik30 a si na pn alebo si to zvládla aj popri práci

kukulik30
7. apr 2013

@martinusa22 ked sme museli vycestovat, riesila som to dovolenkami a po ET som mal este jeden dovolenku a odvtedy uz normalne pracujem

martinusa22
7. apr 2013

@kukulik30 máš ale asi kludnejsiu prácu dúfam ze sa nemusíš veľa namahat ?

dafy
7. apr 2013

@martinusa22 aj ja pracujem 😎

kukulik30
7. apr 2013

@martinusa22 ani velmi nie, mam psychicky narocnu pracu...ale snazim sa byt v klude , dufam, ze mi to vydrzi 😝

martinusa22
7. apr 2013

@kukulik30 a máš prve ivf?

kukulik30
7. apr 2013

@martinusa22 kdeze...na svk 3x IVF a v Brne teraz 3. soft tiez..cize momentalne 6. IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre