Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
17. apr 2013

@martinusa22 no neviem..ja som dostala staaale aj cez utrogestan mrchu...ci to bolo na svk, pri nizsich davkach, alebo v RF pri vyssich davkach utrosu..

speranza1
17. apr 2013

@ria191 aj ja som mu minule povedala, ze pri jeho povahe by mat vsetky tie tortury podstupovat on, kedze to tak vsetko dobre znasa... 😀 😀 😀

ria191
17. apr 2013

@speranza1 ja ráno vytrasená ako ratlík a on sa so mnou lúčil so slovami teším sa na večer 😀 😀 😀 . Dúfam, že ho nesklamem ☹ ☹ ☹

speranza1
17. apr 2013

@ria191 presne ako u nas..len ja som uz zopar krat testovala na tajnasa, taka som bola nedockava..no a potom som "dostala" slovnu sprsku...ze som nepockala nanho 😀 😀 😀 .. ja ked uz viem ze budem testovat..ach jaj to ti ani v noci nemozem spat..rano som uz hore veeelmi skoro..potichucky sa vytracam zo spaaalne a on na mna..kde ides?????? 😀 😀 😀 😀 ... no a uz ma hned odhaliiii....

ria191
17. apr 2013

@speranza1 to si iný slovenský úkaz 😀 😀 😀 a to som si myslela o sebe. U mňa bol kritický 8. deň presne ako hodinky nech sa dialo čokoľvek a teraz sa to zmenilo a nič z toho ☹ 😠

annetty
17. apr 2013

@ria191 Jednu ciarocku viem aj ja vycarovat 😀 Ale to druhe by som potrebovala 😅 Vecer myslim na teba 😵 Thuj, thuj, thuj..... 🙂

speranza1
17. apr 2013

@ria191 to este nevies, ci nic z toho!!!

ria191
17. apr 2013

@annetty ja som sa veru tej ekonómke vyhrážala, že chcem iba ten s dvomi čiarkami. No som zvedavá aký mi nabalila mrcha česká 😀

ria191
17. apr 2013

@speranza1 oprava v novembri prd z toho 😀

annetty
17. apr 2013

@ria191 dufam, ze ten spravny. Lebo potom mozes ist naspat reklamovat 😀

ria191
17. apr 2013

@annetty veru veru Štelclovi to veru neprejde ak to bude ten zlý test. Som mu povedala, že ma hodne potrápil tak nech aspoň výsledok stojí za to. 😠 😠 😠

annetty
17. apr 2013

@ria191 no aj mne teraz povdal, ze tento krat to uz urcite vyjde 😅 ale pre istotu mi dal dalsi protokol a recepty 😀

annetty
17. apr 2013

Baby, neviete mi poradit, v ktorej lekarni by som dostala na pockanie Merional? Myslim v BA. Rozmyslala som, ze pri GF by mohla byt taka lekaren, ale nie som si ista, kedze na SR nemam s tymi injekciami skusenosti ☹

dafy
17. apr 2013

@ria191 no a ked vsetky pekne ostaneme tehu tak potom zorganizujeme stretko 😉 no a najlepšie by to bolo v Košiciach 😀 😀 😀 😀

dafy
17. apr 2013

@annetty oni ked rano objednaju poobede ich uz budes mat mne tak vravela do troch hodín ale merional maju iba kusovky a tie su drahšie 🙂

annetty
17. apr 2013

@dafy hehe, ty si presne den predo mnou 😀

ria191
17. apr 2013

@annetty a na čo ti je? Veď si po vklade či?

dafy
17. apr 2013

@annetty ty si mala vklad v sobotu??

dafy
17. apr 2013

@ria191 haha toto som sa aj ja
@annetty chcela spýtať ze naco jej 😀 😀 😀 😀 😀

annetty
17. apr 2013

@dafy fakt? super by to bolo, lebo teraz 2 tyzdne som doma v TT a mm mi to bude musiet zorganizovat za jeden den ak mi pride mrcha na navstevu 😅. Len zas, chlapa poslat pre dolezitu vec niekam...hmmm, je to riziko 😀 😀 😀 Ale dakujem ti za radu 😉

dafy
17. apr 2013

@annetty ale nechapem prečo?? ved este len cakas na vysledok 😝 😀

dafy
17. apr 2013

@annetty jaaaj ze keby to nevyslo aby si mala zasoby?? asi si v zahranici nie??

annetty
17. apr 2013

@ria191 jasne som po vklade, ale doki povedal, ak zas nic nebude z toho, i ked mi slubil, ze tento krat je to na 100% 😀, tak nech mam hned davky na dalsiu stimulku. Este mi dal 2 mesiace na teho, potom mi zas odporucil operacnu salu, ale ze tento krat v CR
@dafy vklad som mala v piatok 🙂

melisska
17. apr 2013

@ria191 áno su aj také nizke, a ja som mala teraz pri vklade 8,1 a stačilo 🙂 možno to závisí aj od veku, v roku 2007-2008 som mala aj 14 mm...
@speranza1
Vládne tu optimius. 🙂

ria191
17. apr 2013

@annetty ďalšia "potenciálna tehuľa" čo si zabezpečuje zadné dvierka. Vitaj v klube 😀 😀 😀 . Ja mám našťastie poistku v ladničke horšie by to bolo s € 😀 😀 😀 .

annetty
17. apr 2013

@dafy ale kde? 😀 Sedim doma na riti v TT a tvarim sa ze robim z domu 🙂 A stimulovat budem musiet hned na 2. den ako pride ms, tak neviem ci by som stihla skocit do Brna za ten jeden den pre injekcie 😉

dafy
17. apr 2013

@annetty aj ja som mala vklad v piatok 😀

dafy
17. apr 2013

@annetty čosí to sa tak dá ze hned??? dalsia stimulka??? 😕 😕 😕

ria191
17. apr 2013

@melisska úsmevne som narážala na tie cm za tým, ale je mi jasné že si myslela mm 😀 .

dafy
17. apr 2013

@melisska nesrandujte ja som mala iba 7,1 mm 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre