Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
20. máj 2013

@daska32 urcite bude posledne 🙂

vilaamalia
20. máj 2013

@mirili dakujem🙂) to by bolo ake super🙂

natali225
20. máj 2013

baby tak z 3 vajok sa pekne oplodnili 2 a tretie je v štádiu dozrievania 😀, v stredu vklad - presne na moje narodeniny - dostanem najkrajší darček 😀 🙂 😉

falin
20. máj 2013

@daska32 - vitaj, drzime palceky, nech je posledne 😉

melisska
20. máj 2013

@natali225 no vidíš 🙂 držíme palceky 🙂

natali225
20. máj 2013

@melisska ďakujeeem 😉

lienka_1
20. máj 2013

Takze ja hlasim krvacanie 6. den po vklade ☹ ☹ ☹ ☹

alka025
20. máj 2013

Tak už sme doma a v brusku máme blastocytu 1 kvality. Teraz už len veriť veď všetko je v božích rukách.

buba08
20. máj 2013

@lienka_1 nieeeee, snad je to len znamka uhniezdovania, drz sa, verim, ze tentokrat to dobre dopadne, musiiiiiii

daska32
20. máj 2013

@falin dakujem🙂

martinusa22
20. máj 2013

@lienka_1 a jaaaaj no verím ze este nic neni stratené🙂 ja este stale nic, žiaden náznak ako keby nic som vnútri nemala,tak som zvedava uz co bude somnou

lienka_1
20. máj 2013

@martinusa22 Ja mam zase pocit, ze kazdym dalsim IVF dostavam mrchu skor a skor ☹ Tak sa drz aspon ty! 😉

martinusa22
20. máj 2013

@lienka_1 ved aj ja som dostala mrchu o 2 týždne skor naposledy tak uvidíme co bude

vilaamalia
20. máj 2013

@lienka_1 Naozaj krvacanie? Alebo len spinenie?

tlucka
20. máj 2013

@natali225 Super, že sa pekne oplodnili. V stredu budem držať palce a myslieť na teba, aby si dostala ten najkrajší darček.

lienka_1
20. máj 2013

@vilaamalia Silnie to. Uz to neviem nazvat spinenim ani ako by som chcela. Normalne krvacanie ako pocas menzesu ☹ ☹ ☹

vilaamalia
20. máj 2013

@lienka_1 To ma mrzi:( Az sa mi nechce verit, ze tak zavcasu. Mna ten utrogestan vzdy tak zabetonuje, ze teda najskor ho vysadim a potom este dva tyzdne cakam na mrchu. Prajem Ti vela sil na dalsi prenos. Verim, ze uspesny.

melisska
21. máj 2013

Dobré ranko🙂

@lienka_1 moja:( ket bude ten pravý

speranza1
21. máj 2013

krasne ranko vsetkym 🙂

@lienka_1 😔 je mi to luuuto

annetty
21. máj 2013

@lienka_1 😢 😢 😢

natali225
21. máj 2013

@tlucka ďakujem ti, ja tebe tiež držím paľočky 😉

cora41
21. máj 2013

@natali225 drz sa zajtra 🙂

natali225
21. máj 2013

@cora41 ďakujeeeem budem 😉 🙂

vilaamalia
21. máj 2013

Ahojte, tak krvicka odovzdana, vysledok bude zajtra. Drzte palciaky!!🙂

tlucka
21. máj 2013

Ahojte, tak po včerajšom kontrolnom UTZ hlásim, že som mala 1x 14 mm folikul, 1x 13 mm a 3x 12 mm folikuly a niekoľko maličkých. Takže vo štvrtok ma čaká znovu sono a OPU pravdepodobne v sobotu alebo v nedeľu. 😉
Dúfam, že dovtedy dorastú.

tlucka
21. máj 2013

Ahojte, bola včera nejaká trnaváčka v RF? Parkovali sme totiž vedľa Octavky s trnavskými ŠPZ 😀 😀

melisska
21. máj 2013

@vilaamalia držíme 😀
@tlucka pekne 🙂

falin
21. máj 2013

@tlucka - az teraz pozeram ze si z TT, je nas tu viacero z TT a okolia 😎

dafy
21. máj 2013

@lienka_1 ach jaj čo na to povedať 😢 😢 ..kolko máš ešte zmrazené???

lienka_1
21. máj 2013

@dafy Jedno zostalo v mraze. Krvacat som prestala, uz iba spinim. Vcera som to nevydrzala a spravila desiatkovy mamatest. Nebol z ranneho mocu, ale bol ukazkovo negativny 😖 Koudelka povedal vyckat, tak cakam. Ale je to na psychiatriu!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre