Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vilaamalia
27. máj 2013

@falin dakujem, snad to bude mile prekvapenie, ktore rastie a rastie🙂 Aj Tebe vela stastia!!

dafy
27. máj 2013

@falin vdaka za info 😉 no mne uz chýba iba 1ks najlepsie by bolo merional aby som mala pár 😀 no a uz len dokupim pregnyl a clostilbegyt 🙂 ináč predtým som mala brat 5dni clostilbegyt....teraz napisal od 1dna ..do 6dna 😒

dafy
27. máj 2013

@speranza1 dneska tam isla moja suseda tak sa jej mozem spýtať 🙂

speranza1
27. máj 2013

@dafy super, tak ak budes nieco este dnes vediet tak ta poprosim mozes mi podat nejake aktualne infosky?... my zajtra vyrazame skoro, takze tu uz nestihnem nakuknut🙂

dafy
27. máj 2013

@speranza1 jasné budem jej volať ked prekročia hranice smerom späť su objedn..na 13:00 tak niekedy podvečer ti napíšem 😉

speranza1
27. máj 2013

@dafy velmi pekne ti dakujem, si velmi mila 🙂

sarasota
27. máj 2013

@vilaamalia bude krasne vysoke 🙂

dafy
27. máj 2013

@speranza1 prosím ta to je najmenej co mozem pre teba urobiť 😀 😀 😀 a ku komu ideš??

vilaamalia
27. máj 2013

@sarasota ako povies🙂 a beriem Ta za slovo🙂 dik

inna74
27. máj 2013

@cora41 jeeee to je super správa,ty si tehulka ,gratulujem a prajem krásny pôrod.Dakujem za typ DHEA.

inna74
27. máj 2013

@mimika1973 Ahoj.Jamám menopur ešte z predchádzajúcej stimulky,v jednej ampule 600 u.i.Mám to nariedené v chladničke a každý deň si do inzulínky naberiem 100u.i.

melisska
27. máj 2013

@kika017 krása 🙂))

falin
27. máj 2013

@dafy - tak super, ze uz vacsinou mas 😉 Ja idem bud. tyzden na preventivku, tak mam v plane vypytat recept na clostyl a pregnyl a este musim ist obvodnemu pre fraxik 😝 a bude to vsetko. Ty si sa ako rozhodla s fraxikom? Budes pichat?
Ten clostyl si prever u dr., lebo tiez som vzdy mavala iba 5 dni, aj teraz tak mam.

mimika1973
27. máj 2013

@inna74 ahoj, velmi nechapem! To nemas individualne injekcie co robi kazda 75ui? teda mas ampulku s praskom a ampulku s tekutinou a spolu ich riedis?
600ui v jednej ampulke? to ako? a tiez preco je to nariedene dopredu v chladnicke?
Puregon a Gonal to viem, ze je jedna ampulka uz predplnena a clovek si len dozuje z toho na pich pich, ale menopur? o tom som takto veru este nepocula! 😕

mimika1973
27. máj 2013

@dafy ahoj, a ten clostyl beries 1-1-1 ? ci menej? a potom s tym? injekcie? tiez od 1.dna ci neskor? co mas vlastne na recepte napisane? a aku dozu?

dafy
27. máj 2013

@falin no ja dneska jej budem volat lebo tyzden bola na kongrese v čechách 🙂 (hematologička) ale písala mi ze pozistuje aj tam nieco co by pomohlo atd takze tento tyzden uz zacnem aj ja pichať 🙂

dafy
27. máj 2013

takze dievcata volala mi hematologička od dnes zacinam pichat fraxiparín vraj mám aj trosku vysie ako ma byt zražanlivost krvi a este k tomu mi predpisuje prednison 😕 máte s tým skusenosti??....a vraj by som sa mala naučit sama pichat ten fraxík ja to ale neviééééém 😀 😀

dafy
27. máj 2013

@mimika1973 áno 1-1-1 som brala 5dní clostilbegyt a injekcie od druhého dna ked dostaneš mš 🙂 ...a aku dozu?,to nechapem co si myslela

dafy
27. máj 2013

@mimika1973 clostilbegyt teraz neviem ci od prveho alebo tiez az od druheho dna...neviem najst tie papiere s predosleho IVF

inna74
27. máj 2013

@mimika1973 Pohodka nerobí mi to žiadny problém.Ako už som spomínala sú to také pozostatky z minulej stimulky tak som si to musela prispôsobiť.Nič zložité.A ako si na tom ty?

speranza1
27. máj 2013

@dafy ja som mala stale od 2dc

nelly3
27. máj 2013

@falin
ahoj, ten fraxik ti odporucili pred ET? ja idem este na kontrolne hcg v stredu, ze ci nejake este vysetrenie si mam dat urobit 😕 velmi zvazujem tu laparku v reprofite a dam si ju aj refundovat 😵

pufa
27. máj 2013

@dafy ahoj. ak chces, pregnyl ti mozem poslat. mam jednu 5000-ku chladnickovanu, expiracia je do niektoreho mesiaca 2014. 🙂

nelly3
27. máj 2013

@speranza1
ahoj moja, drzim moc palce na zajtra, teraz to bude to prave, uvidis 😉 jaj tak by som isla aj aj, ale nemam si ist pre co 😢 ale ja si pockam na jesen 😉

sarasota
27. máj 2013

@pufa som rada ze je vsetko v poriadku len tak dalej 🙂

martinusa22
27. máj 2013

Pisala som este rano dokimu a stale sa mi neoziva:(

speranza1
27. máj 2013

@nelly3 nellinka, dakujem ti velmi pekne moja.... 😵 😵 😵 ..velmi sa tesim na zajtrajsi den 🙂

nelly3
27. máj 2013

@speranza1
to je super, len tak dalej.

tlucka
27. máj 2013

kočky nemám moc dobré správy, embryjko má zatial len 2 bunky, takže je slabšie. Zajtra ráno mi majú ešte volať, skolaudovanie sa ďalej vyvýja a či bude vlastne vklad. Chce sa mi plakať 😠

speranza1
27. máj 2013

@nelly3 mozno tu nebudem na MK...a nebudem velmi prispievat po zajtrajsku, lebo nechcem mysliet stale na jedno a to iste... to len aby si vedela, keby som sa neozyvala😀....mam v plane sa nepozorovat a vobe netestovat... az ked mi to lekar povie🙂... verim, ze ja to vsetko hravo zvladnem🙂 😵 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre