Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
7. jún 2013

@natali225 gartulujeeeeeeeeeeeem...kraaaaaaaasa 😀 😵 😵 😵 😵

bambina75
7. jún 2013

@speranza1 no, tak som zvedava, co mi odporucia v Brne, ty si mala ICSI a predlzenu kultivaciu koli tym zlym spermiam? Lebo mne toto vychadza (podla mojich laickych vedomosti) ako najvhodnejsia moznost pri zlej fragmentacii DNA. Ale dame na nich, co nam poradia..u nas to bol teda opacny postup, ze najskor som pobehala ja vsetky mozne aj nemozne vysetrenia (ktore som si sama vydupala, samozrejme) a az potom sme zacali riesit manzela. A nakoniec ja som uplne OK a problem je zrejme v nom 😖

falin
7. jún 2013

@speranza1 - to ma mrzi moja 😖 . Skus si vybavit tu hemato, nech ti porobia testy a mozno aj genetiku. Drz sa, moja.
Inac imuno a hemato sa robia samostatne, nerobievaju to spolu

@sincerity - ja som raz stimulovala iba clostylom, mala som 7 oplodnenych vajok 😉 , tak drzim palce aj tebe

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 v FR vam daju automaticky ICSI a PK podla dohody...

speranza1
7. jún 2013

@falin dakujem 🙂

dafy
7. jún 2013

@natali225 fuuuha pekne 😉 😉 😉

natali225
7. jún 2013

@dafy tiež sa teším, naposledy som mala 50 a dopadlo to zle, ale bolo to na SK 😉

tlucka
7. jún 2013

@natali225 gratuluuujem tehuľka 🙂

dafy
7. jún 2013

@natali225 takze dalsia s dvojkami?? 😀 😀 😀 😀 ty si isto bola u Stelcla že??asi ma porazííí 😀 😀 😀 😀 😀

natali225
7. jún 2013

@tlucka ďakujeeem 🙂

natali225
7. jún 2013

@dafy áno moja bola 😀 😀 😀

falin
7. jún 2013

@dafy - ty si iny pripad 😎 som sa nasmaiala na tom maily Marcelovi a odpovedi 😀 😀 😀

@natali225 - blahozelaaaaam moja, krasne ciselko. Velmi sa s tebou tesiiiim 🙂 🙂 😵

@rachel36a -ahojky, mne lekar na SK predpisuje niektore lieky: clostylbegyt, pregnyl, utrogestan, estrimax
Ale napr. lieky na stimulku ako menopur, merional, fostimon a pod. nie, ani orgalutran nie. Tie si mozes skusit aj tu cez mk v diskusii mam/nemam lieky na ivf.
Ohladom receptu z ciech, mali by ti to bez problemov vydat, aj na scan. Ja som nemala s tym zlu skusenost. Tym ze si ich cele platis, to nejde cez poistovnu a tam ten scan nevadi.

dafy
7. jún 2013

@natali225 tak toto néééééé 😀 asi to uz nepredýcham 😀 😀 😀 ...bože okamžite mi tu napíšte tie čo su tehotné od iných lekárov ...a nie od Stelcla!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

natali225
7. jún 2013

@falin ďakujem falinka 😉

natali225
7. jún 2013

@dafy ale odber mi robila Dr. Kurecová, bola fantastická takisto 😀

amali
7. jún 2013

@dafy ja nie som od Stelcla 😀

amali
7. jún 2013

@natali225 a mne robila odber Vitoušková 😉

natali225
7. jún 2013

@dafy všetci sú tam supeeer 😉

tancik
7. jún 2013

@falin a mala si aj folikul.....ako si dopadla?

nelly3
7. jún 2013

@falin
ahoj, tak lieky predpisane na softik? ides len s clostylbegytom? ja uz tam ani nepachnem, ked som bola po KET tak som tam chodila stale, uz mi to bolo trapne aj, manzelik, ze co ti to ma byt trapne. aj lieky ked som chcela kazdu chvilku utros a estrofem sa mi zdalo, ze moc nechce, ale to asi, ze poistovna zdravotna. a ked som bola po menzes na kontrolnu krv hcg tak mi ani utz neurobil a to akoze som mala bolesti teda dost po tom, ale este mavam obcas. sa normalne tesim do brna, snad mi aj utz urobi koudas, ze ci je vsetko oki.

falin
7. jún 2013

@tancik - ja som bola iba na preventivke u svojho gyndosa. Sono, cytologia 😖 Stimulka ma caka v lete. A moj dr. mi definitivne "pomohol" k rozhodnutiu ci is v juni alebo v juli na stimulku. Povedal ze mi lieky bezproblemov predpise akonahle budu vysledky cyto dobre, takze ideme az v july, kedze vysledky budu o 3 tyzdna 😝

tancik
7. jún 2013

@falin aha rozumiem.....a nechcela si ist na KET hned?

ganesh
7. jún 2013

@dafy ja tiez nie som od Stelca 🙂

falin
7. jún 2013

@nelly3 - ahoj, prave som pisala nizsie, ma to vcera trochu vytocilo, ale iba trochu. Aj tak som nebola pevne rozhodnuta na jun. Inac aj mne je to trapne, presne ako pises. Ale nemozem sa stazovat, myslim ze su aj oooomnoho horsi, samozrejme s Brnom sa porovnavat neda.
Stimulku budem mat teraz kombinovanu merional a clostyl, merional som zohnala cez mk aj orgalutran a este potrebujem clostyl a pregnyl a samozrejme utros.
Len si miniem viac §, ked pojdem nanovo iba pre lieky. Ja robim mimo tt a zaciname o 7-mej, z roboty si "iba tak" nevybehnem, to ma stve, som to mohla mat jednym vrzom.
Ty ides buduci tyzden na tu konzultaciu, ze?

falin
7. jún 2013

@tancik - ja som bola na ket v aprily a to boli posledni 2 mrazacikovia ☹ ☹ ☹ , takze nas caka stimulka

tancik
7. jún 2013

@falin aha rozumiem.......

melisska
7. jún 2013

@falin ďakujeme, áno dočkáte🙂
@natali225 krásne 🙂 žeby dvojky ?

nelly3
7. jún 2013

@falin
ano v stredu. ja neviem kedy pojdem, nejako je to vsetko na prd, ale snad bude lepsie,stale len cakam a cakam a cakam 😝 no , ale trpezlivost ruze prinasa, riadim sa tym 🙂 lenze dokedy ja budem trpezliva, uz som 8 rokov 😀

natali225
7. jún 2013

@melisska uvidíme 19.6. 😀

dafy
7. jún 2013

pekne sa vám lajkuje čo ste tehulky od Stelcla že? 😀 😀 😀

@ria191 kde siiiii pomoooc 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre