Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
26. júl 2013

@lienka_1 ona fičí na všetkom 😀 😀 😀 😀

ria191
26. júl 2013

@lienka_1 na dafče 😀 😀 😀

ria191
26. júl 2013

@dafy takú ti natáhnem 😀 😀 😀 , ale nie 😀 😀 😀 a kľudne ja ti s tou stojkou pomôžem budem ti držať pačmagy do véééééééééééééééééčka 😀 😀 😀

ria191
26. júl 2013

musím končiť čaute kočule moje 😀 😀 😀 😀

mimika1973
26. júl 2013

Babenky, ked idete na 8.den na utz, pichate este to rano injkeciu, myslim, pred kontrolou utz?
Lebo v rozpise 8.den, stvorcek je prazdny, tak teraz mam pochybnosti..... 😕

nelly3
26. júl 2013

@lienka_1
a mne uz odpisal 😀

nelly3
26. júl 2013

@stella25
ja som tiez musela ist 2x na utz, bola som v brne na 8 DC, ale mala som vela malych folikulov, tak mi zvysili davku na 150 jednotiek menopuru. potom uz bolo vsetko oki, teraz uz nepojdem do brna na utz, je to daleko, tak pojdem k svojmu a po telefone poviem 😉

nelly3
26. júl 2013

@mimika1973
ja by som urcite pichla, lebo stimulacia trva dlhsie nez 8 dni, ja som si na 8DC pichla a potom este poobede v brne mi po utz dopichavali dalsiu injekciu nakolko mi bolo treba zvysit davku menopuru 😉

lienka_1
26. júl 2013

@nelly3 Aj mne 🙂 Dokonca mame aj konzultaciu dohodnutu. Vidis @ria191 capnes sem brunetu a hned na teba kasle 🙂

holly74
26. júl 2013

@nelly3 čauko, a vyzistila si aj, kedy má dovcu ?

nelly3
26. júl 2013

@holly74
no to mi nenapisal a nechcem ho uz otravovat 😉

stella25
26. júl 2013

@mimika1973 Ahoj, nie nepicha sa, rano, na kontrole ti oni povedia, ci mas si pichnut tu istu davku alebo nie. Aspon na SR to tak vzdy bolo.

holly74
26. júl 2013

@nelly3 oki...
pekný vikend babulky !

dafy
26. júl 2013

@mimika1973 áno pichá sa no rmalne pokračuješ 😉

mimika1973
26. júl 2013

@stella25 no jo, ale ja sa pytam ako to v brne prebieha ;)

vrabcek24
26. júl 2013

sakra ja som tu @ria191 fotku prepásla 🙄

melisska
26. júl 2013

@sarasota
@falin
@mimika1973 babulky, ani to nebol moj syncek, ale slzy a ten pocit 🙂 neviem ani opísať držať v náručí take krehucke babuliatko, ktoré plackalo a ked som ho vzala na ruky prestalo a spinkali 🙂 a ked som ho pohladkala tak si vzdychol 🙂 ach 😵

melisska
26. júl 2013

@vrabcek24 nevadi aj tak na nej nebola ria, pozrieš ďalšiu 😉 😀

vrabcek24
26. júl 2013

@melisska úžasné, mať na rukách takýto poklad 😵

sarasota
26. júl 2013

@melisska ja som pestovala taky batoztek v pondelok.Bola som u kamaratky ktora lezala so mnou v nemocnici.Neviem ci to bola nahoda alebo osud ale pochadza z nasej dediny a nasla som v nej spriaznenu dusu-pani ucitelka 🙂 .A este som sa hrala na smetiarov s jej synom. 🙂 🙂

mimika1973
27. júl 2013

Ahojte, babule! 🙂
Tak mrska prisla v plnom prude vcera vecer cca 21h ! Ale uz okolo 17h sa pomaly spustala.
Tak ako mam teraz vlastne ratat moj 1DC? Vcera ci dnes?
Este som nevolala do centra! 😕
A ani nezacala stimulku! A tiez, prva kontrola utz, mozem ist len piatok tu ( a to by takto bolo ako 7.den nie ten 8.!, kedze sobotu uz cestujeme na SK a aj tak tu vsetci co robia utz maju uz dovolenky! A tiez, nie kazdy robi cez vikend!
Takto sa to trosku skomplikovalo, vsak u mna je to bezne! 😝

mimika1973
27. júl 2013

Prave som sa teraz pokusala tam dovolat na to cislo 774.....atd., non stop linka, ale nikto to tam nebere!!!! 😒
Mam napisat mail dokimu, ak si to cez vikend ovsem precita, alebo na tu inu mail adresu: info...atd?
No dobre to zacina, grrr!!!!! 🙄

nomxxx
27. júl 2013

@mimika1973 ak sa mrcha nespustila do 18h., ta rátaš prvý deň cyklu ďalší deň, čiže dnes 🙂 ...zasa krok bližšie k tehu 🙂 držím palce 🙂

mimika1973
27. júl 2013

no mala som uz take mensie krvacanie poobede vcera, ale normalne sa akoze spustila az o tej 21h vecer!
😉

mimika1973
27. júl 2013

@nomxxx no je tu cez vikend az 38°C, a v tejto horucave mat mrchu, na odkvecnutie asi! Chystame sa k jazeru, ale ja dakde len pod stromom, na deke, a oblecena!!!!! sa uvarim asi.... 😖

sarasota
27. júl 2013

@babulky pozdravuje vas @staga v pondelok ide do nemocnice kde jej vyvolaju porod lebo slecne sa nechce ist na svet 🙂 .

nelly3
27. júl 2013

@mimika1973
mne vcera poslal mailom koudelka protokol a pisal mi, ze 7-8 DC utz. takze v pohode aj na 7 DC mozes ist 😉

dafy
27. júl 2013

@mimika1973 ahoj mne stelcl povedal ze ked sa spustí kým si nepojdem lahnuť spat tak uz to mam pocitat ako prvy den takze mne sa spustila okolo 7večer a uz som to pocitala ako prvy deň

lubicaligocka
27. júl 2013

Mne povedali ze ak dostanem po 4 hodine tak mam pocitat prvy den az ten nasledovny.

dafy
27. júl 2013

@mimika1973
v příloze je opět tabulka :o). Pokud menses přijdou než půjdete spát, tak dnešek počítejte za první den. Recept jsem s Vaší sousedkou pořešil.

takto mi to napísal Stelcl 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre