Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vrabcek24
7. aug 2013

dobré ránko kočky 😀

melisska
7. aug 2013

dobre ranko 😀 😵

mirkakn1
7. aug 2013

dobre ranko 🙂

mirkakn1
7. aug 2013

@schatje6 aj my ☹

falin
7. aug 2013

@bimba8 - ano mame problem s spg 😖 , aj teraz naposledy bol dost mizerny ☹ . Dcerku mame z ivf po KET
Za sebou mame 3 x ivf v BA, kedze to boli silne stimulky, sme mali vzdy aj mrazacikov a niekolko KET. Vysledok raz uspesne tehu (2004) a 1x biochemicke tehu (2008).
V 2010 sme presli do RF, tam sme absolvovali 4 x soft ivf a 7 vkladov, z toho 1x ma v 8tt (december 2012) a teraz cakam na vysledok po ET
Vy ste ako na tom?

falin
7. aug 2013

@lenka2013 - ano je to to iste, aj ja som mala teraz cetrotide

schatje6
7. aug 2013

babyyy, mam brat Inofolic aj v tom cykle, ked budem stimulovat??? idem si objednat a neviem kolko 🙂 dakujeeeem

falin
7. aug 2013

@schatje6 - ja som mala podobnu stimulku, clostil 1-1-1 + merional 1 amp + 2 x cetrotide (to je ako orgalutran), mala som 6 zrelych vajok, 4 sa podarilo oplodnit ale 1 z nich bolo velmi slabe. Hej, ked ti dali teraz 2 amp tak by mohlo byt viac vajok, aj na mrazenie potom, nam na mrazenie nezostalo nic.
Ano caka ma testovanie v sobotu, obcas stresujem, ale musim verit a vydrzat 😉
DAKUJEM

@bergalm - jasnacka 14-ty den. Kup 10-tkovy mamatest a na 16-ty den si nechaj rf test 😉

@sarasota - moja velmi budeme drzat palceky a verim ze tentokrat to uz dopadne dobre 🙂

@gerdusha - jej, bola si na et? Silno drzim palceky aby to tentoraz vyslo 😉 . Tych par dni po expiracii mozes.

falin
7. aug 2013

@schatje6 - ano mozes aj v tom cykle, ja som ho tiez mala pocas stimulovania, som sa pytala na to dr 😉

falin
7. aug 2013

@mimika1973 - mimi ako sa dari? Kedy bude opu a et?

lenka2013
7. aug 2013

@falin Ja už panikujem z toho všetkého ,dakujem za radu

schatje6
7. aug 2013

@falin dakujem, tak idem objednat 🙂
v sobotu budes kolky den? sa mi pacilo, ako si vcera pisala, ze musis vydrzat, lebo nechces vidiet / 😉

zlatanka30
7. aug 2013

Dnes mame 8 mesiacov su to moje najkrajsie chvile v zivote,vdaka Reprofitu 🙂

vrabcek24
7. aug 2013

@zlatanka30 verím, tvoje detičky sú náherné 😵 , ja sa zatiať vytešujem len so synovcami 🙂

zlatanka30
7. aug 2013

@vrabcek24 dakujem neboj dockas sa aj ty .Poviem ti len jedno nikdy to nevzdavaj a bojuj za splnenie svojho sna.Ja som tiez uz nedufala vzhladom na moj vek

melisska
7. aug 2013

@zlatanka30 jeeej ste nadherni 🙂 😵 8 mesiacov🙂 ten cas letí 😵 cmucik

bimba8
7. aug 2013

@falin a co mate konkretne zle?my morfologiu.dobrych je len 1% a hranica je zevraj 4%.inak ostatne je v norme.My praveze nemame este nic za sebou,ale dost sa obavam toho aby tie spermosky vedeli pekne oplodnit 😒 A ty v sobotu testujes,ze?juj velmi drzim palce!!! 😵

nomxxx
7. aug 2013

ahojte kočeny, tak dnes som 8 deň, prvý UTZ za sebou, výsledok, endometrium 4,2 ☹ - vraj ešte dorastie (asi extrimax od víkendu), a čo je dôležité? Mám 3 vajíčka 13mm a 2 vajíčka 8mm 😀 😀 ...v piatok ešte jedno sono a Otevrel mi volal, že odber v nedeľu alebo pondelok 🙂

tinkatinulka
7. aug 2013

@nomxxx jej super, takže teplno posuvulo vajka dopredu 😝

dafy
7. aug 2013

@nomxxx ja som mala sliznicu na 8deň 4mm...a pri vklade 7.4mm bez estrimaxu ...neboj dorastie ja som sa tiez bála 😀

mirkakn1
7. aug 2013

ja som vcera pisala mail Otevrelovi ohladom vysledkov a dnes ma velmi nepotesil moje vajka mi odchadzaju, starnem a to mam len 30, sanca klesa s mm spermiogramom dokopy. vysledky amh 0,42. ale nevzdavam to. ☹

falin
7. aug 2013

@lenka2013 - za malo. No ja vacsinou zacnem panikovat az po ET, ked ma niekde pichne, zaboli, tak sa bojim ci to tak ma byt a ked ma nikde nepicha a neboli a citim sa "normalne" zas sa bojim 😖

@schatje6 - 🙂 🙂 🙂 len kebyze je to zaruka ze naozaj uvidim dve 😉 . V sobotu budem 12 den po ET (po predlzenej kultivacii)

@zlatanka30 - to je krasna inspiracia 🙂

@bimba8 - maly pocet spermii, zla morfologia aj progresivny pohyb. Z domu ti mizem napisat co mame v sprave z rf ake hodnoty, ale ked som to porovnavala s tou normou tak vsetko bolo pod hranicou 😖

@nomxxx - vajicka su krasne a neboj endometrium dorastie este.

vivianamk
7. aug 2013

@zlatanka30 gratulujeme su krasni 🙂

gerdusha
7. aug 2013

baby,

skusali ste niektora nechat si preplatit v poistovni mrazenie embryi? pripadne KET?

vivianamk
7. aug 2013

@gerdusha mne prave poslali včera tlačivo z Dôvery ale len na preplatenie IVF , chcu tam spravu a fakturu. tak vyskušame kedze je to naše prvé IVF, ze nemal by byt problem s preplatením. prilozim tam aj bločky za merional a orgalutran.

gerdusha
7. aug 2013

@vivianamk

ja viem ako to chodi s preplatenim ivf....len ma zaujimalo mrazenie a ket

gerdusha
7. aug 2013

tak som sa docitala, ze ket nepreplacaju

gerdusha
7. aug 2013

aaaaa....ani mrazenie nepreplacaju

vivianamk
7. aug 2013

@gerdusha no to je škoda, ze sa to neprepláca

nomxxx
7. aug 2013

@mirkakn1 ja mám 37 rokov, ale AMH presne ako ty 0,42, na Slovensku je to vraj veľmi nízka hodnota, ale v Brne je to len číslo, každá sme iná, tak potrebujeme inú liečbu, ja som v RF na ivf soft (brala som clostil 5 dní) a teraz mám viac folikulov ako pri pichaní konských dávok pri klasickom ivf, ....tak len hlavu hore, raz sa nám to musí podariť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre