Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
8. aug 2013

@falin
ja uz v praci, mame tu teplo, tak nas po 6 hodinach pustaju a nakoniec sme boli ubytovani v ostrihome, no a vadas - hlava na hlave a strasne horuca voda 😝

falin
8. aug 2013

@nelly3 - to je fajn, ze vas pustaju, nam radsej namontovali klimajednotky , takze sa mozem pekne klimou nechat ofucat. Zapinam ju az ked je neznesitelne.
V Ostrihome to zrejme vyslo lacnejsie. Aj v restikach tam boli pohodove ceny. Boli sme sa tam 2 x najest v takej czarde pri dunaji, super ryby tam mali.
Aj v tom "vlnovom" bazene bolo moc horko? my ked sme tam boli, tak tam mala voda 30 st., to bolo fajn, ani studena ani tepla a mm chodil do plaveckeho, tam bola 28 st.
My sme neboli v takych horucavach, ale hej je to tam riadne preplnene

nelly3
8. aug 2013

@falin
v sturove bolo vsetko obsadene a dobre ze sme boli nakoniec v ostrihome, krajsie, lepsie, aj restiky atd. v tom vlnovom som len potom bola - tam bola voda najlepsia, v plaveckom tiez tepla co som bola prekvapena, no a ostatne teple ako caj 🙂

jahoda333
8. aug 2013

Ahojte babulky prave som prisla od lekara som v 8 tyzdni srdiecko krasne bije a mame 1,37cm mam aj cd sa tesiiiiim vsetko je v poriadku este mam na 2a pol tyzdna utrogestan a potom mi da duphaston. 🙂 😉

jahoda333
8. aug 2013

@falin my ti verime a hlavne babulenkam ,ze pekne zabojovali ved boli tri a snazili sa riadne, neboj vsetko bude supeer veriiiim tomu 😉

melisska
8. aug 2013

@falin tu som moja 😉 😎 cakam na ochladenie 😀 a samo na piatok vklady a sobota testík 🙂

melisska
8. aug 2013

@jahoda333 krasa blahozelame 😵

falin
8. aug 2013

@nelly3 - aj my sme si hovorili, ze mabuduce ak pojdeme , tak do Ostrihomu 😉

@jahoda333 - to je kraaaasne, tesim sa s tebou 😉 . Bola si v Brne na utz alebo uz u svojho? A dakujem 😎

@melisska - vsetko mas pod palcom 😉 , to ochladenie ti dobre padne. Ako zvladas tie horucavy?

melisska
8. aug 2013

@falin na pocudovanie celkom 😉 😎 dobre

falin
8. aug 2013

@melisska - to som rada, ze nemas ziadne tazkosti. A nechces si nastavit status tehulky? Aby sme videli ako sa ti to krati 😉

lubica1979
8. aug 2013

@jahoda333 gratulujem 🙂

izzie27
8. aug 2013

@jahoda333 gratulujem 🙂

andy175
8. aug 2013

@jahoda333 No super! tak to sme na tom podobne. Ja som tiež v ôsmom týždni. Držím palce, nech je všetko v poriadku.

dafy
8. aug 2013

dievčatá estrimax do kedy mám užívať?? 😕

melisska
8. aug 2013

@falin ani nie, v sobotu zacneme 25 tt 😉

melisska
8. aug 2013

@dafy ked zacnes utros mas vysadit 😉 ja som sa pomylila a brala som do vkladu 😀

falin
8. aug 2013

@dafy - ked ides s estrimaxom, tak potom hu budes uzivat aj po vklade a cca do 10-12tt 😉

melisska
8. aug 2013

@falin ja nie pri kete, len do vtedy kym som zacala utros 😕

melisska
8. aug 2013

@dafy opytaj sa marcelka 😉 alebo niekoho v brne

dafy
8. aug 2013

@melisska ani nesranduj ja ho berem este stale 🙄 ni mi ohladom toho nenapisal

falin
8. aug 2013

@melisska - hej to sa vysadza? Ja som mala skusenost este z sk, ze som brala potom aj pocas tehu a v rf ked som isla s estrimaxom, tak mi nekazali vysadit 😖 , tak som ho brala dalej. Naposledy som bola bez neho.
@dafy - radsej napis Marcelkovi

dafy
8. aug 2013

dufam ze som to teraz poserkala 😖

dafy
8. aug 2013

@melisska no ked tvrdis ze si ho hned vysadila ked si zacala brat utros tak dakujem pekne ja uz utrogestan som zacala davat od nedele 😒

melisska
8. aug 2013

@dafy ja som ho vysadila den pred vkladom 😀

dafy
8. aug 2013

@melisska bomba tak si mám vybrať teraz?? jedna tak druhá tak jáááj 😝 😝 😝

ana79
8. aug 2013

ahojte kocky tak som tu po case saze este to nevzdavam v nedelu som mala 4 ET tak uvidime ako to dopadne som doma oddychujem este ze su prazdniny a nemusim chodit do prace ako ste na tom vy? zatial este moc nestresujem ale furt sa
kontrolujem uz ani neviem co mam čakat.gratulujem tehulkam snad sa aj ja dockam 🙂

melisska
8. aug 2013

@dafy však zavolaj nonstop linku, tam ti hocikto lekárov povie 😎

jahoda333
8. aug 2013

@falin bola som u svojho lekara 😉

jahoda333
8. aug 2013

@andy175 mala si pravdu ja som sa ho to pytala ze to sa pocita inak som mu vravela ze tak ta babenka mala predsa len pravdu ze je v 7 tyz takze sme na rovnako parada drzim ti palce 🙂 😉

dafy
8. aug 2013

@melisska no tam piše ze nonstop linku volat iba ak su akutne pripady nesluži na otazky atd 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre