Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
22. aug 2013

@ria191 ďakujem, zlatá, že tak rýchlo 🙂

ria191
22. aug 2013

@dafy supéééééér všicko je možné 😀 😀 😀

ria191
22. aug 2013

@nomxxx noooooo veď potrebuješ prašule pre bábo a nikto mi nečumí na PC tak občas nakuknem 😀 😀 😀

izzie27
22. aug 2013

@dafy gratulujem super sprava, 🙂
@nomxxxahoj asi ani ja nevydrzim az do 28.8. tiez asi budem testovat skor 😉 tak nech nam to dopadne podla nasich predstav 🙂

tinna13
22. aug 2013

@dafy super 🙂 vsetko je mozne, asi si to emryjko na poslednu chvilu rozmyslelo, ze chce na tento svet 🙂
Este pojdes raz na krv ci uz len na sono?

falin
22. aug 2013

@dafy - super, gratulkaaaaa

@vivianamk - anopyrin a aspirin je to iste, ma to rovnaku ucinnu latku 😉

dafy
22. aug 2013

@tinna13 v pondelok mám ísť znova.....myslíš ze pri HB sa moze stat ze az na dajme tomu 6den sa uchytí??lebo mne raz otevrel povedal ze do dvoch dni ked sa neuchyti tak potom uz asi nie 😒

stastenka42
22. aug 2013

@dafy no supeer🙂🙂🙂🙂 tak toto bude podla mna chlap...to su taki lenivci,tak mozno preto sa neskor uchytilo..🙂🙂🙂

dafy
22. aug 2013

@stastenka42 🙂 🙂 🙂

tinna13
22. aug 2013

@dafy podla mna je to mozne ved aj Otevrel pouzil slovo asi. Teraz ti to hcg stuplo na dvojnasobok ako ma. Ak bude v pondelok hcg medzi 400- 500 tak to bude dobre. 🙂

tinka9075
22. aug 2013

@vivianamk ďakujem si zlatá prekvapila si ma normálne mám slzy v očiach 🙂 🙂 každý rok na narodeniny som si priala len to jediné držať v náručí svoje dieťatko a teraz ich mám dve vytúžené bábetká 🙂 🙂

jahoda333
22. aug 2013

@dafy krasne stupa paradicka dalsia tehulkaaaaaaaaaa super tesim sa s kazdou z vas z uspechov och je to krasne budeme vsetky stastne 🙂 😉

makovicka53
22. aug 2013

@annetty nadhera 🙂

viaven
22. aug 2013

Ahojte, ake mate prosim vac skusenosti s mudr. Otevrelom? Aky je odbornik? Bola som u neho na konzultacii. Bude mi robit aj KET? Ake mate nanho nazory a skusonosti? Ako to u nich funguje? Dakujem za kazdu radu?

dafy
22. aug 2013

Dievčatá to fakt som musela počkať na Stelcla aby som otehotnela???? 😀 😀 😀 ja som mu tak verila a furt som bola predtým sklamana ze to nebol on 🙂

dafy
22. aug 2013

@jahoda333 😵 😵 aj dr povedala ze pekne stuplo 🙂 tak dufam ze uz je to na dobrej ceste 🙂

ria191
22. aug 2013

@dafy vidíš ty ťapa, keby si si v tej krásnej hlavičke vsugerovala, že ťa oplodní každý MUDr. ktorého v RF stretneš už si sa mohla gúľať 😕 😕 😕

vivianamk
22. aug 2013

@tinka9075 som rada, ze ta to potešilo a ved si to veeľmi zaslúžiš. papa

dafy
22. aug 2013

@ria191 ale iba on jediný povedal pri vklade bambulkám ze ...no a teraz uz pekne ostante tam vo vnutri aj pipetou tam šmatral ze nech poriadne sa vykotulaju no srandista 😉 😝

ria191
22. aug 2013

@dafy a si si istá, že pipetou šmátral ??? 😀 😀 😀

dafy
22. aug 2013

@ria191 ty si ale truuuba 😝

ria191
22. aug 2013
ria191
22. aug 2013

@dafy ktohovie čo si ty tam vôbec s tým Marcelkom stvárala kuca paca odrovnala si ho na tri týždne chudáka 😀 😀 😀

lienka_1
22. aug 2013

@dafy Ludske telo a priroda su nevyspytatelne. Mozne je vsetko. Hlavne nech rastie a roztahuje sa ten maly zazrak 🙂 🙂 .....vlastne je to velky zazrak.
@ria191 ej ale vam je tu dnes veselo. A moja pip....pip.....pip sa od rana predvadza a neda mi zit. Rozhodla sa poriadne mi osladit moj odchod. Ale ja vydrzim a potom jej ukazem dlhy nos a velke usi. Nemas nahodou aj takych smajlov?

jahoda333
22. aug 2013

@ria191 a potom marcelko nevidi foliky bol vyvedeny z miery 🙂 😉 ale uz sa hadam napravil 😎

stastenka42
22. aug 2013

@vivianamk mne uz dr zrusila kyselinu listovu a doporucuje femibion 800 pre prvy trimester🙂

jahoda333
22. aug 2013

@lienka_1 ved musi byt veselo predsa mame dalsiu tehulku v tabulke este par bab nam tam chyba a uz budeme mat komplet takze diavcatka pekne sa posnazte a my vam budeme drzat palceeeeeeeeee aby sa to uz kazdej podarilo 🙂 😉

jahoda333
22. aug 2013

@stastenka42 aj ja beriem femibion800 do dvanasteho tyzdna ale ja som ho brala asi rok pred vkladom takze aj to mi dopomohlo ze sa to podarilo v rp na prvy sup a to som mala len jedno vajicko a vkladali dvojdnove a pekne sa zahryzkalo 🙂 😉

lienka_1
22. aug 2013

@jahoda333 joj, tak tak to ja som rada, ze je tu veselo, mne je iba luto, ze dnes sa nemozem na konovi veselit aj ja. Ale pocitam vas zajtra, rano mam volne, tak si vas vychutnam 🙂

mirka1112
22. aug 2013

Ahojte, koľko krát ste boli na utrazvuku pred IVF- stimulácia merional + clostilbegyt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre