Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kacenkab
29. sep 2013

Ahojte, no dnes nemam az taku super spravu, embryo len jedno je oplodnene, ale je len dvojbunkove, malo by byt dnes 3,4bunkove, druhe len tak ciastocne, tak mi zajtra este asi budu volat, ci z toho nieco bude, alebo nie. Mate niektora takuto skusenost? Je sanca ze nieco z toho bude? ☹

miscok
29. sep 2013

@dalida To este nemusi nic znamenat,9.den je pre niekoho skoro.Drzim palceee.

ikuska
29. sep 2013

Ahojte, tak sme doma z Brna spolu s mojou kompatkou morulkou CM+ v brusku. ET mi robil Otevrel a bol to neskutocny zazitok, to pozeranie na obrazovku ako tam plava nase babatko, a poviem vam pikosku, ze prvy krat tku mne ba!batko nechcelo ist, ostalo v pipete tak sme museli ET museli opakovat a to sa uz podarilo. S mm sme sa potom v miestnosti nadmiali, lebo ma chcel povozit,aj stlacil tlacidlo. Do stredy mam oddychovat, od stvrtka mozem normalne robit, ze uz budeemryo uhniezdnene a potom uz len cakat ci sa uchytilo alebo nie. Jeto ako pri normlnom tehu, ze ani vtedy nevies ci to vyslo alebo nevyslo. Verimzesa mu bude pacit u mna, skratkovi malemu, ako moja mama hovori.

miscok
29. sep 2013

@ikuska Mas to za sebou,super.Teraz uz len cakat a verit.Drzim palce,aby sa bublinke u teb pacilo a ze naskocis na ten stastny tehu vlacik 😉

ikuska
29. sep 2013

@kacenkab drzkam palceky nech sa aspon jedno pekne deli 🙂

ikuska
29. sep 2013

@miscok dakujem velmi pekne 🙂

ikuska
29. sep 2013

@sally2401 ahoj tak ako si dopadla. U mna zatial vsetko o.k. 🙂

kacenkab
29. sep 2013

@ikuska ani jedno nie je ok, jedno sa oplodnilo len ciastocne a druhe je spomalene, mozno sa este rozbehne, povedal doktor, ale neviem, co si mam o tom mysliet, chcela som sa spytat, ci niektora nemate taketo skusenosti a ze ci je este sanca

kacenkab
29. sep 2013

jaaaaj baby je mi smutno, sama depka vsade

bergalm
29. sep 2013

@ikuska tak drzim palce no ja som tiez na PNke prve 3dni mam za sebou a nic necitim tak uvidime ci sa u nas bublinkam zapacilo 🙂 boooze snad ano

bergalm
29. sep 2013

@kacenkab hlavu hore bude dobre uvidis 🙂

bergalm
29. sep 2013

baby to fakt neviete ako je to s tym vytokom som z toho na nervy 😔 😔 😔 mam to len dnes boze ja som zufalka a musim sa pretvarovat mam doma na navsteve mamcu

manita
29. sep 2013

@zibi ja som si ten melatonín ešte nedala, čakám na výsledky z endokrinológie, ak bude vysoké TSH, tak to radšej nedám, musím to prekonzultovať, tak trpím... 😢

manita
29. sep 2013

@bergalm farba? však sa ti malé zahniezďuje, buď pozitívna... 😉 😉 😉

bergalm
29. sep 2013

@manita farba uplne biela ale utros to nieje ☹

dalida
29. sep 2013

@miscok dakujem za povzbudzujuce slova. 😉

dalida
29. sep 2013

@bergalm no ja som si pri vkladani utrosu nieco zaviedla... samozrejme, ze hygiena dodrzana bola.. citila som, ze tam dole cosi nie je OK... tazko sa dalo urcit ci je to nejaka kvasinkova infekcia alebo utros... teraz to uz preslo, zato mam problem s tym druhym otvorom 😖 Je to strasna bolest... hemoroidy... 😢 P.s. celkovo nerada vkladam utros... je mi to neprijemne, ale co neurobime pre nase babo, ze ? 😉

bergalm
29. sep 2013

@dalida presne tak ale vydrzime mam to len dnes tak uvidime toto cakanie na test je hrozne ale ja sa citim netehotne teda nic mi nieje ked som bola prvy raz tehu tak som citila prsia,krize teraz vobec nic

dalida
29. sep 2013

@bergalm s pocitmi som na tom rovnako ako ty, kedze mam s cim porovnavat. Uvidime...

manita
29. sep 2013

@bergalm kúp si nejakú dobrú knižku, nech to nesleduješ, mne nič iné nepomáhalo, neoplatí sa skúmať sa, každé tehotenstvo je iné a ten utroš si aj tak s nami robí, čo chce... (zatiaľ žiadne negatívne znamenie nemáš, neboj, všetko bude OK, určite si na dobrej ceste k mimi)

sally2401
29. sep 2013

@ikuska ja tiež O.K., koľko ti vkladali? mne odporúčili iba jedno, a dúfam že niečo sa podarí aj zamraziť. Teraz už len čakať na pozitívny výsledok. A kto ti robil vklad, mne Koudelka.

bergalm
29. sep 2013

@manita asi poviem mm nech mi nieco take kupi i ked ja mam knihu precitanu za 3dni teda ak je fakt dobra 😉 😉 😉 a teraz som na PN co vobec niesom zvyknuta takze nudaaaa cele dni sama mm robi 😉 😉

bergalm
29. sep 2013

a ked dojde domov tak ide na ryby alebo na hriby ☹ bezo mna lebo ma strach ma zobrat do lesa ked potrebujem byt v klude on to strasne preziva 😎

bergalm
29. sep 2013

@kacenkab poslala som ti srdiecko aby depka rychlo odisla 🙂

bergalm
29. sep 2013

melisska kde mam nejaky tehu virus??????sup sem s nima 🙂 🙂 🙂

kacenkab
29. sep 2013

@bergalm jaaaj dakujem

kacenkab
29. sep 2013

boze keby sa to chcelo poriadne delit

ikuska
29. sep 2013

@sally2401 tak super, tesim sa, my sme mali len jednos cize nie je o com. Mne.robil vklad Otevrel, tiez je super a Koudelka mal asi konzultaciu, teda ak to bol on, nedovidela som nameno, ale mal taku capicu zelenu na hlave. Drzkam palceky nech babehneme na tehu vlacik spolu s @bergalm a @melisska nam posle tehu virusiky.

nelly3
29. sep 2013

@sally2401
dzrim moc palce, a akej kvality ti vkladali? dala si si vlozit teda jedno?

dafy
29. sep 2013

@bergalm ..poslala som ti srdiečko tentokrát uz to bude tam 😉 😉 😉 ..a ten výtok no neviem si si istá ze to není utroš??ved pri takej davke utrošu by som ani nezahliadla výtok 😅 😝 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre