Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
23. okt 2013

@sarasota som si ista, ze je vsetko v poriadku...cakam na spravicky...a myslim na Vas...

melisska
23. okt 2013

@sarasota odburaj strach, všetko je vporiadku, tak mysli 🤐 😵 😵

lienka_1
23. okt 2013

@sarasota Myslim na Vas silno-silno. Verim, ze babulo je OK a to iba mala cievocka praskla, lebo sa spunt roztahuje dookola 🙂 Drzim silno palce. Snaz sa upokojit, ale viem, ze je to tazke.

vlasatica
23. okt 2013

Dievcence chcem sa opytat, v pripade pozitívneho testu sa chodi do brna,ale staci krv a sono u svojeho doktora ?

speranza1
23. okt 2013

@vlasatica do Brna staci zavolat a inak staci ked ides za svojim gynekologom...ale je to len na tebe..mozes ist aj do Brna, ked sa takto rozhodnete... nie je to ale povinne🙂... ak mas testik pozitivny, tak zo srdiecka gratulujem 😵

stella25
23. okt 2013

@vlasatica stačí ist k svojmu na krv a sono, do Brna iba dáš vedieť ako si dopadla. Máš pozitívny test?

monikak1
23. okt 2013

@sarasota veľmi na Vás myslím, určite bude všetko v poriadku. Drobček je bojovníček 😵 😵 😵

kati777
23. okt 2013

dievčatá poraďte,po ET chodíte z Brna domov,alebo ostávate tam jednu noc? Ako by bolo lepšie,keď cesta je dlhá...

lienka_1
23. okt 2013

@kati777 My sme po ET sli hned domov. Mm ma este vzal na dobry obed a frcali sme na vychod. Po KET som dokonca letela. Moj doki vravi, ze je to ok.

miscok
23. okt 2013

Vsetkym, ktore to potrebuju, posielam krasne grcky. Dnes ich mam zasa na rozdavanie 😀 😀 😀

sarasota
23. okt 2013

babulky cervicek je v poriadku dakujem vam vsetkym za povzbudzujuce slova a uz mame aj tehu knizku sme 9tt+3 meriame 2,16cm a od vcera sme oficialne PN 🙂 🙂 🙂

ikuska
23. okt 2013

@sarasota Super, tesim sa s tebou a na PN budes do konca tehu ??

gaga83
23. okt 2013

@sarasota verim ze vsetko bude v poriadku. Drzkajte sa;);)

gaga83
23. okt 2013

@kati777 ahoj ja to mam 4 hodky domov. Po et som sa rozvalila vzadu v aute a bolo mi dobreee😀😀. Neboj cesta nevadi 🙂

miscok
23. okt 2013

@sarasota Supeeer 🙂

melisska
23. okt 2013

@sarasota 😵 😵 😵

vlasatica
23. okt 2013

@stella25
@speranza1 dakujem. zatial je to len velmi slabulinka ciarocka,oficialne testujem az v sobotu. Nevydrzala som, kedze som doma na PN, tak clovek stale premysla. 😨

ikuska
23. okt 2013

@vlasatica potichucky gratulujem 🙂 🙂

sarasota
23. okt 2013

@ikuska pravdepodobne ano az do konca 😉

stella25
23. okt 2013

@vlasatica jej super, ďalšia pozitívna správa tu.

tlucka
23. okt 2013

@sarasota super, teším sa s vami 🙂

maxag
23. okt 2013

Baby poradte, prvy den stimulacie a stresne bolestiva menstruacia, mozem nieco od bolesti?

lusipe
23. okt 2013

@vlasatica ahoj,potichucky gratulujem.....a kedy si bola na vklade? Je to prve ivf?...a citis sa aj nejako divne?🙂

gaga83
23. okt 2013

@maxag ahoj možeš kludne ibalgin, panadol.

manita
23. okt 2013

@yanka1 ahoj, ja som ten termín hematky radšej preložila
chcem byť v maximálnej pohode, sú krásne dni, keď môžem, užívam si slniečko prechádzkami a čítam ďalšiu dobrú knihu (hľadám vraha 😀 ), snažím sa nepočítať dni a stále niečo robiť (nie pracovné samozrejme... to by som neotehotnela nikdy... mám totálny pohov tentoraz)
tak ty máš takto to AMH... dobre si urobila, ak si kašičku vysadila (čo štelcl, akú stimulku ti navrhol? pozri @lusipe ako mala veľa vajíčok s takým AMH a veľmi jemnou stimulkou len 2 ampulkami)
myslím na teba, nech dobre zvolíte! 🙂

lusipe, sasa, ako sa cítite? ja som si zakázala pozorovať sa, ale hrozne ma bolia kĺby, nikdy som s tým problém nemala (buď staroba alebo niečo iné) 😉 kedy máte testovať? (ja nebudem 😎 😎 😎 )

dafy
23. okt 2013

pozdravujem vás dievčatá držím kazdej jednej palce 😉 😉 😉 😉
včera bolo stretnutie aj ked teda krátke na Hematologii s
@melisska 😀 😀 😀 ale potešilo 😉
ja uz trošilinka lepšie ale nevolnosti su este stále 😝 😝 a spavost tak to este viac ako predtým 😀 😀 😀 😀 😀

vlasatica
23. okt 2013

@lusipe vklad som mala 14.10. je to moje druhe ivf.pri prvom sa vobec neuchytilo.

lenusika
23. okt 2013

@melisska ahoj, dostala si balicek?

lenusika
23. okt 2013

@sarasota lepsie si ani nemohla urobit ako ostat doma....ver, ze to je ok a dotiahnete to do konca...termin mas ako som mala ja..je to krasa,....vsetko dobre papa

melisska
23. okt 2013

@lenusika joj moja dostala ďakujem 🙂 of rána som myslela ze ti napíšem ,ze prišlo vporiadku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre