Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

monikak1
6. nov 2013

@bergalm ahoj na kašel neviem, malej dávam tiež med s cibuľou, na hrdlo v tehu som dávala cesnak, a na nádchu, preplachovala som nos slanou vodou a to mi veľmi pomohlo. Na ten kašeľ neviem, to by som asi riešila s lekárkou až Ti to rýchlo zaberie.

monikak1
6. nov 2013

@lusipe ďakujem krásne za prianie 😵 😵 😵 odkážem jej 🙂

sona_fit
6. nov 2013

@lusipe Dakujem velmi, a ako Ti vysiel ten krvny testík? Uz mas aj tento vysledok? Nestane sa zazrak? 😉

miscok
6. nov 2013

@bergalm U nas je zasa chory priatel. A doslova ako pes! Prekasle celu noc drazdivym suchym kaslom. Je chudak vyhnanec v obyvacke, ale tak co narobim, bojim sa. Aj tak ma uz pobolieva hrdlo a tecie z nosa 🙄 Kuriruj sa.

speranza1
6. nov 2013

@gagik no tak ja ked som tu citavala zo zaciatku, ze dievcata boli na 7-8 alebo na 9 IVF... tak som si myslela...ze je to nepredstavitelne...ja som len vyvalovala oci a tisko "zavidela"- skor obdivovala, ze maju silu ist dalej....
Kazda z nas sa urcite boji o nasledky... urcite toto, čo vsetko my podstupujeme, nie je zdraviu prospesne...ale, na druhej strane ja osobne som rada, ze existuje nieco take ako IVF... a obdivujem tych ludi, co to vymysleli, co na to prisli, pretoze nam dali dalsiu sancu, ze babatko mozeme mat 🙂
prajem ti vela statia do dalsieho IVF...a biochem. tehu nechci mat.... je to na psychiku este horsie ako najst si hned cisty testik bez //....

bergalm
6. nov 2013

@monikak1 dakujem a ten cesnak to ako?si si nastruhala a zjedla?len tak samotny?

monikak1
6. nov 2013

@sona_fit važne tiež Ti je zima a v noci návaly? No uvidíme, veríííííím a verííííím aj @tlucke že to krvácanie je a bude v poriadku!!!

monikak1
6. nov 2013

@bergalm cesnak som roztlačila a nechala tú šťavu stekať po hrdle, ale nie každý to zvládne. Napríklad moja mama to nedokáže prehltnúť. A ešte som si robila tuhú slepačiu polievku a do takej čistej som si napučila kooooopec cesnaku. Ale nedávaj si to večer až nebolí žalúdok, vieš cesnak ráno liek, večer jed 😉 Držím palčeky, ešte ma napadlo ak poznáš niekoho kto robí so značkou JUST výýýýborny naozaj odskúšaný na malej mám tymiánový krém je to čiste prírodný produkt, nahrubo natrieť na hrudník. Držím palce aby to čo najskôr prešlo!

bergalm
6. nov 2013

@monikak1 dakujem uvidim ci to pomohlo skusim

lusipe
6. nov 2013

@sona_fit zial u nas nie...ale vy to musite zachranit dievcata 🙂

ludinka
6. nov 2013

@gagik mne loziska vypalili a tehotna nie som .... ☹

tlucka
6. nov 2013

@sona_fit @monikajte Ahojte kočeny, tak už som konečne tu. 😉 Bola som sa objednať na rehabilitácie na tú nohu. Kurňa taká som napálená, na internete majú, že vykonávajú aj vodoliečbu, tak som sa tešla, že budem mať vírivky, bazén, a h... z toho. Dala mi len liečebný telocvik. Ťapa jedna. Tak som jej povedala, že cvičiť môžem aj doma.... Zavolala som teda na inú rehabilitačnú kliniku, kde je čakacia doma vyše mesiaca, a zhodou okolností sa počas telefonátu prišiel nejaký pán odhlásiť, takže mi dala sestrička termín na budúci utorok. Aspoň niečo pozitívne z dnešného dňa.
Inak moje špinenie prechádza pomaly do krvácania, takže u mňa je to asi fakt pasé... Len dúfam, že poisťovňa mi tento pokus preplatí, aby som mohla ísť na ďalšie IVF, ak by sa tiež mrazáčikom u mňa nepáčilo 😀 😀
Sonička, Monika, dúfam, že aspoň vy ma potešíte pozitívnym výsledkom. 🙂 😉

nelly3
6. nov 2013

@speranza1
presne ako pises, biochemicke je horsie ako biely testik, osobna zial tiez skusenost, clovek si mysli, ze aha pozitivny tehu testik + aj z krvi a nie je to ze uplna vyhra, takze ja velmi opatrne, ani by som si nedavala do pasu, ze som v 5,6,7 tyzdni, az po prvom trimestri, to len moja skusenost. ja si tiez myslim, ze je to o stasti atd. ja presne ako ty, ze uff 7 ivf. obdivujem tu babu atd. a ja mam za sebou uz 4 ivf. a to neviem ani ako som k tomu prisla 😕
speri ale ty to das moja, musis aj @ria191 😉

speranza1
6. nov 2013

@nelly3 kiezby som to uz dala.... do prcic..ja uz nechcem stale byt v statistike vsetkych centier na tej neuspesnej strane!!!!.. ale co... ja to ovplynit nemozem...a uz ako bude.... budem sa musiet vysporiadat s hocijakou situaciou... ani si nedovolim pisat s akou, pretoze toto vsetko je naozaj nevyspytatelne.... a vy si davate pauzu? alebo ako to je s Vami?

vlasatica
6. nov 2013

ahojte dnes hcg 500,5. neni to ani o polovicu viac ☹

lusipe
6. nov 2013

@vlasatica moja, ale ved rastie. to je super....nabojkaj sa...vsetko bude v poriadku...malinkemu sa paci 😉

tlucka
6. nov 2013

@vlasatica drobček bojuje, neboj, všetko bude dobré 😉

speranza1
6. nov 2013

@vlasatica drzim ti palce moja....

dafy
6. nov 2013

@vlasatica a ktorý den si uz po vklade?

vlasatica
6. nov 2013

@lusipe
@tlucka
takze zajtra zase krv a sono. ved rastie ale pomaly a podla tabulky by som mala mat min 1080 kedze zajtra zacinam 6 tt.

lusipe
6. nov 2013

@vlasatica a mozno sa neskor zahniezdilo....dolezite je ze rastie...netrap sa tabulkami...ja som mala tabulkovy priklad vsetkeho a k nicomu to nepomohlo...urcite to bude ok... 😉 😉

vlasatica
6. nov 2013

@dafy uz 25 den po vklade som.na 10 den som mala 24.9.

ria191
6. nov 2013

@vlasatica tiež by som sa vyprdla na tabuľky. Držím ti veľmi palce 😀 😀 😀

vlasatica
6. nov 2013

@lusipe ved sa aj snazim byt v klude.len v tomto prostredi mi to nejde ☹

lusipe
6. nov 2013

@vlasatica to chapem...ale skus este par dni a potom si budes uzivat.... 😉 ...citaj nieco dobre a relaxuj...pri babatku si uz neprecitas 😀

dafy
6. nov 2013

@vlasatica a usg ti nerobili??či tam je drobček?

vlasatica
6. nov 2013

@lusipe
jaaaj ale uz od minuleho pondelka relaxujem a dlho mi je. Chyba my ta domaca pohodicka.

vlasatica
6. nov 2013

@dafy v ponelok nasli nieco o velkosti 2mm. takze zajtra sono znovu.

ria191
6. nov 2013

@dafy "grcko" 😀 už je ti lepšie ???

ria191
6. nov 2013

@nelly3 keby to bolo také ľahké drahá 😀 😀 😀

falin
6. nov 2013

@speranza1 - ahojcek speri, velku pravdu si napisala, presne tak to je. Drz sa kocka, zajtra mas opu, ze? Silno verim ze budu nejake vajka 😉

@bergalm - ja som tiez prechladnuta a na hrdlo mi pomaha nastruhany zazvor + citron + med, to zmiesam a davam si po lyzickach, ta prva lyzicka ma dost stipala, ale uz je to fajn, asi som si zvykla 😝

@vlasatica - drzim palce

@ria191 - ahojky rius, kedy testujes? Tentoraz musia byt //, drzim palce, vsetky ak na nohach 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre