Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stastenka42
11. nov 2013

@miscok morfologicky je viac zamerany na vyvin organov babatka...kontroluje sa uplne všetko

tinkatinulka
11. nov 2013

@mimika1973 dávno si tu nebola a videla som ta v aprilovkach??

dafy
11. nov 2013

@stastenka42 áno na 3D nám povedali ze chlapček a dnes moja dr ze to vyzerá na dievčatko 😀 😀

stastenka42
11. nov 2013

@dafy tak nakoniec mozno budes prekvapena este aj pri porode 😀 😀 😀 😀

miscok
11. nov 2013

@sarasota Sarasotka ja som z toho troska pomotana.Ty si bola dnes na klasicky utz,nie? Ci morfologicky? Ja mam ist k svojmu dr na morfologicky v 12tt+5. To NT sa meria na ktorom? Citala som,ze NT robia ldn vysoko specializovai lekari s licenciou a ja pochybujem,ze ju moj dr ma. Cize NT sa meria na prenatalnom screeningu a to nie me to iste co morfologicky utz. Ci to nevhaprm spravne? 😅

lienka_1
11. nov 2013

@dafy Dafy, sak daj nejaku fotku s bruskom 😉 Uz som zvedava 😀 Inak aj segre ze raz dievca, potom chlapec, potom dievca(a ja vsetko v modrom na krstiny nakupila) Nakoniec sa narodilo babo s pindurom 😀 (nastastie)

lienka_1
11. nov 2013

@sarasota tekvicka je naaadherna! 🙂

buba08
11. nov 2013

@lienka_1 ako dopadla rozluckova party? Uz pomalicky balis? 🙂

cora41
11. nov 2013

@sarasota tesim sa s vami a na 100 % je vsetko v poriadku🙂 anjelik vam dlazdi tentoraz cestu stastia, maminka 🙂

lienka_1
11. nov 2013

@buba08 Party bola super! 😵 Aj ked trosku taka poprekladana slzami, ale to asi patri k tomu. Si clovek uvedomi, kolko super ludi ma okolo, az ked odchadza. Pomalicky zacinam rozmyslat, ze zacnem balit 😀 😀 Neviem, kde zacat 😕 😨 😀

mirkakn1
11. nov 2013

@miscok dakujeeeeem 🙂

dafy
11. nov 2013

@lienka_1 moja radsej nie bo sa zlaknes 😀 😀 😀 😀

lubica1979
11. nov 2013

@sarasota my sme boli v 20 tt a teraz ideme 22.11. to bude 30 tt ku doktorovi Grochalovi do MT na skríning. Je to super lekár. Všetko nám podrobne vysvetlil, ukázal. Som rada, že som bola u neho a teším sa o týždeň, že uvidíme drobca.

lienka_1
11. nov 2013

@dafy Ja mam nervy vycibrene ostrovanmi 😀 😀 Kludne daj 😉

ria191
12. nov 2013

do rici je to v "p....i" negatívne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ život nekonči a bojujeme ďalej "kua" 😀 😀 😀

buba08
12. nov 2013

@ria191 ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja som tak verila, ze to bude uspesne, dofrasa ☹

buba08
12. nov 2013

@ria191 je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinkatinulka
12. nov 2013

@ria191 je mi to ľúto,som tomu verila. Ty máš imuno spravene?

jessie222
12. nov 2013

@sarasota
@nelly3
@lusipe
@tlucka
@speranza1 ahojte baby, chcela by som sa opýtať, či viete poradiť, ako je to s preplácaním umelého oplodnenia pre Slovenky v Čechách. Bolo by to naše prvé kolo, a chceme ísť pravdepodobne rovno do Čiech kvôli PIGD, musíme si to sami platiť, resp niečo prepláca aj SR poisťovňa? A aký je postup? Môžeme ísť na IVF do Brna s tým, že si to my zapaltíme a potom zašleme faktúru so žiadosťou o preplatenie? Ďakujem

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka ale tinča veď vieš aký je u nás problém "pri....ý" myóm "kua" a myslela som si, že budem silnejšia ale hovno hovno zlatá rybko len nemám teraz čo rozkopať. Je to všetko na "pijavicu" teraz zase budem riešiť myóm a zase smer B.Bystrica a uvidíme čo ďalej každopádne najprv musím našetriť lebo sme robili ako vy plôciky a iné veci takže sme otrepali kopu €, ale taký je život a treba ísť dopredu.

miscok
12. nov 2013

@ria191 Och! V dalsom boji ti bduem posielat grcky kazdy den. Kludne aj dvakrat. Velmi som tomu verila. Dufam, ze budes ready na dalsi krok. Mrzi ma to ☹

tinkatinulka
12. nov 2013

@ria191 ja viem ze ten sviniar ale co ked je pes zakopany inde..hm.Toto vsetko je Len bud alebo..bed to cele leto okolo domu a nestoji to malo. My mame v protokole vela liekov aj priplatky takze to bude vesele.

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka v mojom prípade iba v mojej sprostej hlave 😀 😀 😀 a s tou nič nespravím tu nevymením 😀 😀 😀 . A aj ja mám v protokole veľa liekov našťastie sú v chladničke ale kým našetríme na ďalší pokus, tak budem riešiť ten myóm a radikálne. Takže smer B.Bystrica. Veď vieš, že ja aj cez mŕtvoly 😀 😀 😀 .

renka5
12. nov 2013

@ria191 ahoj moja tak som ti drzala palčeky ☹ ale hlavu hore neboj podari sa vam to 😀 😀 😀 verim tomu na 10000%

ria191
12. nov 2013

@miscok to už nestíham, lebo kým ja pôjdem do ďalšieho kola tak tvoje malinké bude už na svete ale ďakujem 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@renka5 dík renča jafné že sa to raz musí podariť 😀 😀 😀 . Ako sa mi máš???

renka5
12. nov 2013

@ria191 ujde tomoja a ty sa mas ako? Uz som doma tak je to strasna nuda 😖 Tento mesiac aj moj je na PN tak ho otravujem 😲 😀 haha

lusipe
12. nov 2013

@ria191 moja zlata, je mi to uprimne luto, ale myslim, ze slova nepomozu....ale ty si velka optimistka a touto povahou zvladnes vsetko a budes pripravena ist do dalsieho kola...moooc budem drzat palceky....

lusipe
12. nov 2013

@jessie222 ahoj, ja som mala schvalene v GF v Ba ale isli sme do Brna. som v Unione, ale aj tak som tak vsetko poslala teraz cez vikend na preplatenie, tak uvidime ci motyka vystreli, lebo vraj Union Brno nepreplaca. ale ina vraj ano, taku maju dievcata skusenost.

zoji79
12. nov 2013

@ria191 Ahoooojky moja 😀 Uz som tu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre