Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ikuska
28. nov 2013

@bergalm @miscok ahojte, tak bojovnicek je v poriadku, za tyzden sme podrastli z 38,9 na 47,4 takze sme zase o tyzden viac, ale doky mi ukazal aj srdiecko a nechcel sa mu otocit aby ho dobre zmeral a utrogestan mam vysadit postupne po 11 tyzdni na 2+0+2 🙂 velmi sa tesim na poradnu 19.12. kedy bude aj sono a predvianocny darcek pre mm bude ze sa pojde tiez pozriet 🙂

gaga83
28. nov 2013

@ikuska super spravicky nech sa vam dalej takto dari a nech pekne rastiete;);)

melisska
28. nov 2013

@strapula27 ja nie,ani v nemocnici tak nebalili,ani Dr. Mi nekazala

jjajka
28. nov 2013

@ikuska super, je prijemne citat taketo pozitivne veci.

jjajka
28. nov 2013

@nelly3
@gaga83 dievcata iste je to v cene softu, mne doktorka povedala, ze to stoji 6.000 CZK 😕 a z ich stranky to tak naozaj vyplyva. Kopirujem z ich stranky:

Základní cyklus min. stimulace IVF s embryotransferem
V základní ceně je zahrnuto:
• Konzultace léčeného páru
• Detailní plán léčby
• Příprava protokolu, monitoring, odběr oocytů, celková anestezie, příprava spermií
• Oplodnění
• Embryotransfer

miscok
28. nov 2013

@ikuska Super spravy. Drobec pekne rastie, len tak dalej 😉 Mna tiez velmi tesilo, ze bol so mnou moj drahy. Myslim, ze si uz vaic uvedomil, ze nas chrustik je realny 🙂
@gaga83 Tak to je fajn, ze si uz nespinila. Len pekne oddychuj a nenadrapuj sa. Ja sa mam fajn, pobolieva ma podbrusko, ale to sa dufam len roztahuje vsetko vo mne 😝 A mam zasa obdobie, ze som po veceroch unavena ako keby som orala. Ale dnes mam na plane skladat dve komody z IKEI, takze ziadna unava sa nepripusta 😀

gaga83
28. nov 2013

@miscok @yanka1 @ bradik takze dostala som injekciu pre istotu na to spinenie, kontrola o tyzden takto zas vecer, mame dvoch dropcov, zltovy vak mali ale srdiecka este neboli. V ktorom tyzdni sme ani rozmeri mi nepovedal. Nakazany oddych a setrenie.

melisska
28. nov 2013

@amali to za koľko dní peibrali 200g ? My zatiaľ cca240 g , kc moc ale priberame to je dôležité,vážila som doma

nelly3
28. nov 2013

@jjajka
no neviem, ale my co sme tu sme neplatili za PK, takze neviem co ti to dr.povedala 😕 inac od januara sa im zvysuje cennik.

jjajka
28. nov 2013

@nelly3 som teda zvedava, ako to bude s PK.
Babulky, tie co prave kultivujete, spytajte sa prosim na to @jalaura.

O tom zdrazovani viem, to mi vraveli na konzultacii, vraj 3-4.000CZK.

lusipe
28. nov 2013

@gaga83 mooc gratulujem k babatkam a prajem aby sa krasne vyvijali 😉

gerdusha
28. nov 2013

@nelly3
@jjajka

ja som za kazde PK /a bolo ich uz pozehnane/ platila...mam na kazdej fakture polozku PK 6000 Kc

amali
28. nov 2013

@melisska 6 dní

miskanr1
28. nov 2013

@jalaura super sprava, ze sa vajicka dobre drzia. Ja dnes pichnem pregnyl a uvidim, ako dopadnem v sobotu. 🙂 dufam, ze tiez uspesne ako ty. Drzim palce

nelly3
28. nov 2013

@gerdusha
zaujimave, pozeram fakturu a ja nemam zaratanu PK a to som PK mala hmm.

gerdusha
28. nov 2013

@nelly3

zabudli...aj to sa im stava...

jjajka
28. nov 2013

@miskanr1 tak som zvedava, zda sa ze vajicok bude dost.
Ja idem zajtra na 2.utz, tak som tiez zvedava kedy bude odber a ci sa bude este nieco dopichavat.

bimba8
28. nov 2013

@gaga83 takze dvojky 😵 mooc gratulujem a drzkajte sa!

gaga83
28. nov 2013

@lusipe
@bimba8 dakujeme, no musim sa naucit oddychovat viac;););) lepsie radsej doma lezat cely cas ako v nemocnici. Dufam ze to bude v poriadku;)

gaga83
28. nov 2013

@sally2401 ahoj tiez nebolo vidiet este srdiecka musim pockat do stvrtka ;)

jahoda333
28. nov 2013

@jjajka hej v piatok som mala odber v sobotu som im volala a v nedelu som mala vklad myslim ze dvojdnove nemrazia 😉

bradik
28. nov 2013

@gaga83 No super sprava, takze dvaja drobci 🙂 . A v kolkom tt ti vychadza, ze si? Gratulujem

bradik
28. nov 2013

@gerdusha @jjajka @nelly3 Ja som teda za PK neplatila a to som bola teraz v novembri. Platila som 25 000 czk + 5000 CZk za mrazenie jedneho drobceka

gaga83
28. nov 2013

@bradik dakujem no ani som sa nespitala ;) nebol cas riesili sme to moje spinenie dal mi este injekciu pichnut na to.

nelly3
28. nov 2013

@bradik
ako si ja pamatam, tak je to v cene softu 😉

gerdusha
28. nov 2013

@nelly3
@bradik
Tak neviem...ja to mam na kazdej fakture. Cudne...

nelly3
28. nov 2013

@gerdusha
fakt cudne, ja tam nic nemam takeho hmmm, nech napisu aj ostatne kocky co boli na softe.

miscok
28. nov 2013

@nelly3 My sme mali tiez soft i s PK,ale na fakture to uvedene nie je.Iba cena za soft,testy na pohlavne choroby a ICSI.
@gaga83 Gratulujeeem 😉 Super,tesim sa velmi,ze su dvaja drobci a vse ok.Pekne oddychuj,stoji ti to za to 😵

monita81
28. nov 2013

@zuzika72 kontakt na ňu :barbora.kurecova@reprofit.cz.Držíme palce,nám priniesla šťastie 😵

dafy
28. nov 2013

@sarasota dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre