Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
15. feb 2014

@nelly3 super, uz len cakat. Strasne dufam, ze ti to schvalia 🙂 co ti tam nakoniec uviedol ako argument ? Komu chodis ?

jahoda333
15. feb 2014

@megan5 dakujem pekne no ja som im verila ale iba raz hned som zistila o co im ide iba o prachy a zdrhla som do brna bola to volba uplne ze super a na prvy sup chlapcek nas krasny o chvilu pride na svet 🙂

jahoda333
15. feb 2014

@melisska ahoj no veru blizi uz sa neviem dockat sa uz neviem ani obut a vyzut brusko zavadzia ale este trosku aspon 3tt nech vydrzi malicky este v brusku nech podrastie 😉

amstelko
15. feb 2014

Po telefonickom dohovore s Macháčom, som sa mu mala pripomenúť prostredníctvom email-u aby mi poslal recept a informácie o dávkovaní liekov, vo štvrtok večer som mu písala,ale sa mi ešte neozval, neviete ako zvykne toto riešiť, keď on je v RF iba vo štvrtok? Mám čakať až do štvrtka?

lubanka
15. feb 2014

@bergalm a prosím ťa OPU robievajú v narkóze že? lebo mi je divné, že mi nekázali urobiť predoperačné vyšetrenia... alebo to netreba?

kako23
15. feb 2014

@lubanka V RF netreba predoperacne vysetrenia, aj ked sa OPU robi v narkoze.

nelly3
15. feb 2014

@lubanka
ano v narkoze kratkej, a v RF nepotrebujes ziadne predoperacne 😉

kako23
15. feb 2014

@amstelko ahoj moja, Machac byva v RF v pondelky a stvrtky. Asi je niekde mimo, skus mu napisat este raz a v pondelok Ti to potom urcite posle.Ak sa Ti nahodou neozve, tak potom v pondelok normalne zavolaj na recepciu.

lubanka
15. feb 2014

@kako23
@nelly3 ďakujem 😵 už som začínala mať nervy z toho, že teraz na poslednú chvíľu budem ešte niekde po nemocniciach lietať 😖

miscok
15. feb 2014

@mimika1973 Ahoj,som na tom podobne.Budim sa okolo 3 alebo 4 a pol 5 a uz nespim.Ako keby mi "odisiel" spaci hormon 😖 Potom som v praci cely den otapena,len sa smochcem a je mi normalne na vracanie,co mi tie hodiny chybaju. Tiez by som bola vdacna za nejaku radu,lrbo je to takto dost unavne.

kako23
15. feb 2014

@lubanka hlavne bud kludna to Ti pomoze najviac. Drzim palce 🙂

lubanka
15. feb 2014

@kako23 ďakujem, si zlatá 😉

ria191
15. feb 2014

Caute kocullllleeeeeeeeeeeeeeeee moje krááááááásne len tak rýchlo a v skratke potom vám napíšem viacej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Operácia nedopadla dobre, lebo kámoš môj sa schoval a zostal tam. A ako ma poznáte už pár hodín po operácii som bola ako besná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mala som tam super babenku za BA a bola neskutočná sranda, Ty kokso ja som sa tak dávno nenasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Takže cholky o mesiac znova smer B.B. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale vôbec mi to nevadí keďže teraz to všetko prebehlo veľmi ľahúčko a aj dosť bezbolestne. Sperča je mi ľúto tvojej babičky. Nelča ďakujem za srdiečko aj ostatným kočkám za palce, ale v pondelok napíšem viacej. Tak zatím holky pa pa

nelly3
15. feb 2014

@ria191
cicus tesim na pondelok ked napises viacej, ty si pripad 😉

rot
15. feb 2014

@melisska @amstelko dakujem, aj ostatnym dievcatam! Drzte sa vsetky, myslim na vas.
@melisska janicko-zlaticko je uz paradny velkac, normalne nas dobiehate! 😵

ria191
15. feb 2014

@tinkatinulka ty to nevieš? veď už dávno ti hovorím, že máme toho dosť veľa spoločného 😀 😀 😀

ria191
15. feb 2014

@nelly3 pýtaj sa ešte mozem 😀 😀 😀

nelly3
15. feb 2014

@ria191
a si uz doma ci ako?

ria191
15. feb 2014

@nelly3 jasné od včera 😀 😀 😀 a ty ako už si začala ?

nelly3
15. feb 2014

@ria191
tak to bola nejaka rychlovka 😉 nie, akurat som poslala ziadost do poistovne, takze len uz cakat.

lienka_1
15. feb 2014

@ria191 Jaj, Rius, jasne ze to spravis vo velkom style. Inak mam opocit, ze ten tvoj krasavec si s kazdym robi co chce. Rychlo sa zotav a na druhy krat ho natoc na pana doktora 😉

ria191
15. feb 2014

@nelly3 jafné rýchlovka veď mi to presunuli išla som už v utorok 😀 😀 😀 ja som taký tajfún iba spúšt za sebou zanechám 😀 😀 😀 a to som si myslela, že sa tam už nevrátim ale čo už. Zrovna som si prečítala,že si iná makačka a že si to zvládla vybaviť vieš koškým kočkám pomôžeš???

ria191
15. feb 2014

@lienka_1 vieš aký bol Bielčo nešťastný bol z toho totálne frustrovaný ale keď že má Bielčo neskutočnú charizmu, tak sa na neho aj teším 😀 😀 😀 . Kámoško je veľká záhada no dúfam, že sa ho čoskoro zbavím.

nelly3
15. feb 2014

@ria191
no uvidim co poistovna nato he-he, ja som si svoje urobila, snad posledny polus schvalia 😉

nelly3
15. feb 2014

@ria191
pocuj a on aj operuje endosku? myslim taku tazsiu? ale nie rezat, laparkou? ci tam neboli nejake kocky.

ria191
15. feb 2014

@nelly3 operoval tam jednu kočku ale myómy a laparkou a prvú operku mala rezom takže určite by ťa nerezal. Nelča jednoznačne Bielik v tvojom prípade ak to bude aktuálne tak ti pomôžem vybaviť ale nikomu inému by som sa nezverila do rúk. 😀 😀 😀

lienka_1
15. feb 2014

@ria191 Je potrebne si to nejako zatraktivnit, inak by nas z toho svihlo 😀 Ja mam noveho gynekologa a neskutocne je zlaty 😉 Ma napsledy skoro postiskal, ked mi zelal, aby sa dalsi pokus podaril. Normalne si so mnou posedel a povypytoval sa, ale to iba spionuje pre jedno centrum v Ke(uz som ho prekukla) Takze kedy mate znova rande?

bergalm
15. feb 2014

@lubanka ano v narkoze a netreba predoperacne co je super

megan5
15. feb 2014

@jahoda333 viem,viem sledujem,len som neprispievala,super že sa vám zadarilo 🙂 .mi to tak pripada, že im ide dosť o prachy,som nahnevaná na nich.viem že v martine robia testy na protilátky ihned..každý má asi iné postupy,no je to pre ženu ťažké,ked jej nevedia zistiť dôvod.no mne nerobili laparku iba priechodnosť.možno mám aj endometriozu.neviem.každopádne mali by sa nám každej jednej viac venovať..už sme im dosť penazí dali,viacej už nedám.jedine na ket.lebo vždy mi hovorili, že som zdravá a nevychádza to..ale nech zisťuju poriadne.hádam sa aj nám už niekedy pošťastí ako vám 🙂 nech už máte v náručí malého 🙂

dafy
15. feb 2014

@jahoda333 veru ty to uz máš na mále 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre