Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
30. máj 2014

@argenti Krásne kolajnice, gratujulem... Ja som bola na krvi až po týždni od pozitívneho testu a o ďalší týždeň na ultrazvuku a už sme mali srdiečko... Držte sa

speranza1
30. máj 2014

@tinkatinulka beriem medrol, a pichat mam zacat od vkladu...tentokrat dam na radu dr. Aj ked viem, ze odporucaju min.6tyzdnov pichat dopredu

tinkatinulka
30. máj 2014

@speranza1 urcite by som pichala aj skor aby sa ti prekrvila maternica aj sliznica a drobcovi bolo makucko ale ako chces

kikuska_wedge
30. máj 2014

Ahojte, momentálne som po KETe. Ak aj tento štvrtý pokus bude neúspešný, plánujeme zmeniť CAR a chceli by sme ísť do Reprofitu. Viete mi poradiť ku ktorému dr. máme ísť? Radi by sme niekoho, kto bude mať naozaj záujem pomôcť a bude schopný s nami aj komunikovať. Vysvetlí nám čo plánuje, a tak. A tiež sa chcem spýtať, ako dlho ste čakali, kým vám dali prvý termín. Budeme samo-platcovia. Ďakujem vopred za rady 😉

rebeka33
30. máj 2014

@kikuska_wedge Tažko vyberať. Šefom je Koudelka, vyborny je Štelc, na staršie korčule je vraj dobrý Machač a na mna velmi dobre zapôsobila Kurecova.Ak pôjdeš ku konkrétnemu dokymu tak môže byť čakačka dlhšia. Ale všetko po čom tužiš v reproofite je. Kvalita,ludskosť a tiež dobré ceny pre samoplatcou.

dafy
30. máj 2014

Ahojte dievčence ako sa mi máte?? pravdu nečítala som vás už dlho tak mi prosím v skratke napíšte novinky o sebe .. 🙂

kikuska_wedge
30. máj 2014

@rebeka33 tak ja teda pôjdem k Machačovi 😀

haimi
30. máj 2014

@kikuska_wedge ja chodim Stelclovi a cakala som na konzultaciu 5 tyzdnov. Kam, resp. kde chodis na svk?

kikuska_wedge
30. máj 2014

@haimi do Iscaru v BA. Dík za info

argenti
30. máj 2014

@bradik Dakujem za radu. Objednam sa na ten ultrazvuk a medzitym pojdem na krv. Už sa Ti to krati, letí to ako voda. Ako sa citis?

bradik
31. máj 2014

@argenti Uteká to veľmi rýchlo 😉 , veď za chvílu idem na MD... Naštastie je všetko v poriadku a drobec pekne rastie a aj riadne kope. Drž sa moja a dávajte si s drobčekom na seba pozor

gagirl
31. máj 2014

Ahojte kocky..v pondelok prava navsteva Reprofitu..verim ze budeme mat dobry dojem..tesim sa..🙂

miskanr1
1. jún 2014

@sarasota blahozelam malinky je prekrásny 🙂

speranza1
2. jún 2014

Krásne dobré ránko.... kde ste kto???? 😉 🙂

kako23
2. jún 2014

@speranza1 Aj Tebe krasne rano 🙂 asi vsetky zienky pilne pracuju 😀

kako23
2. jún 2014

@speranza1 Aj Tebe krasne rano 🙂 asi vsetky zienky pilne pracuju 🙂

speranza1
2. jún 2014

@kako23 😀 asi ano.... a ty? nepracujes? ake mate pocasie u Vas? tu na vychode je otrasne chladno..brrrrr

falin
2. jún 2014

Pekny dnik vsetkym 🙂

@speranza1 - ahoj kočka, dobre ranko. V praci sme 😀

@kikuska_wedge - ahoj, tak ako ti rebeka pisala. Trio Koudelka, Stelcl, Machac - su uplne super. Ja chodim Stelclovi, som s nim max spokojna (a radim sa uz medzi "stare korcule" 😀 ).

@gagirl - verim ze budete spokojni 😉 . Ku ktoremu dr. idete?

speranza1
2. jún 2014

@falin ahooj..aj ja som v praci a nechce sa mi volajako pracovat.....a ked si spomeniem, kolko ma caka roboty... ach jaj....budem sa musiet premoct... 😝 🙂 ..aky bol vikend?

kako23
2. jún 2014

@speranza1 ja sa chystam pracovat...len som zatial nejaka leniva.
Aj tu na strednom SR je rovnake pocasie, nic moc...Kedy ides na sono pred KET?

speranza1
2. jún 2014

@kako23 teraz v stredu idem...a ani mne sa nechce pracovat...ach jaaaj.... 🙂

kako23
2. jún 2014

@speranza1 a ides do Brna, ci len k svojmu gynekologovi? Po vikende sa asi nikomu prilis nechce.

tlucka
2. jún 2014

Dobré ránko kočky, tak aj ja sa pridávam medzi tie, ktorým sa nechce pracovať 😉
A na dnes som si radšej zobrala volno 😉

speranza1
2. jún 2014

@kako23 idem do Roznavy... 😉 🙂
@tlucka jaaaaaaaaaj komu je lepsie🙂..... ze den volna...ach jaj....

falin
2. jún 2014

@sarasota - malinky je nadherny 😵 😵 😵 . Krasne spokojne babulko 😉

@argenti - jeeeej, gratulka ku krasnemu testiku. Supeeer, tesim sa, opatruj sa 🙂

@tancik - blahozelam k srdiecku, same krasne spravy su tu 🙂 . Spinenie byva v tehu bezne, dobre ze si na PN, oddychuj a setri sa

falin
2. jún 2014

@speranza1 - baby pridavam sa do klubu, ani mne sa nechceee. V piatok som mala volno, tak sa musim nejako nakopnut a ist makat 😕 . Vikend bol kratky 😀 , strasne rychlo ubehol. V sobotu sme s malou boli na MDD, v nedelu oddych, potom prisli k nam krastniatka, tak som sa im trocha venovala a bolo po vikende. Ale fajn, clovek si oddychol. Ty si ako vikendikovala?

@tlucka - ty sa mas 😉 , uzi si den volna

tlucka
2. jún 2014

@speranza1 mám ešte kopec dovolenky z roku 2013, tak si dovolujem 😉🙂

kako23
2. jún 2014

@speranza1 jasne k Annovi. Aj ja premyslam, ze ked pojdem do dalsieho boja tak pojdem na kontrolne sono k nemu. Stale to je blizsie ako Brno a mam nedaleko svokru...je dobry?

speranza1
2. jún 2014

@falin my sme boli cely vikend u sestry.... jaaj tazky to bol viiikend 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
2. jún 2014

@kako23 je naozaj skvely.... aspon pri mne stale bol... on predtým pracoval v RF...vie presne co robi a mozes sa spolahnut, ze ked ta prezrie, tak ti povie presne to, co v RF lekar.... u mna sa stale zhodne aj s dalsim postupom.. presne mi vie povedat kedy asi bude ET, kedy co dalej pichat... naozaj...vie co robi.... je to odbornik... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre