Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kako23
16. okt 2014

@katkatop dakujeme za napisanie Tvojej skusenosti 🙂 a teraz mam na Teba par otazok ak smiem. Mala si schvalenu ziadost voVSZP?A na IVF si bola v RF?

kako23
16. okt 2014

@lenka54321happy nemozes byt taka negativna...je to sakra tazke vsetko na psychiku ale snaz sa byt v klude, len tak das drobcom sancu, aby sa chytili 🙂 drzim palce a hlavu hore, raz tu vsetky budeme stastnymi maminami 🙂

skaredekacatko
16. okt 2014

@kama2 @diska dakujem pekne . Tak gonal je super .

lenka54321happy
16. okt 2014

@kako23
Dakujem moja xxx

lenka54321happy
16. okt 2014

@bergalm
Dakujem moja si zlata si vazim co si napisala xx

ria191
17. okt 2014

@dafy čau lásko 😀 😀 😀 aj ty nám tu neskutočné chýbaš vieš bez teba je tu "nuda" 😀 😀 😀 nemám s kým špásovať ozaj kedy ideš na KET? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 (malý fórik 😀 😀 😀 ). Malý je krásny ako maminka niet sa čomu čudovať. Ja mám teraz toho veľmi veľa a nemám čas na koňa ale na teba som nedávno myslela a vidíš ty sa behom dvoch dní ukážeš 😀 😀 😀. Vystískaj chrústika 😀 😀 😀 ozaj nepodobá sa ti na niekoho? 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

evadek
17. okt 2014

@lenka54321happy juuuuuuuuuuj..je mi to luto ...ale neboj ... tieto dve budu spolu bojovat 🙂 a minimalne jedno ostane v brusku 9 mesiacov ..🙂
Poznam tieto stavy..so mnou sa aj tehotne kamaratky prestavaju bavit..to uz je ake zle...😀 ...no nie,ze depkujem...zacinam mat strach pred stimulkou...ale mam pocit samoty...este ze vas tu mam baby na koniku ....dakujem 🙂 @zibi @bernicka @jaja9891 @ivec16 a ostatne na ktore som zabudla 🙂

ria191
17. okt 2014

@lenka54321happy je úplne normálne, že si sklamaná to by bol každý a ver mi každá sme si týmto prešli a prechádzame. Je to aj tým, že moc čítaš a potom moc premýšľaš musíš byť trošku nad vecou. A ak je embryo aj pomalšie to neznamená že je zlé veľa krát sa tu stalo, že sa uchytili v úvodzovkách slabšie resp. pomalšie embryá. Každá sme iná, každé telo reaguje inak takže čo platí na jednu nemusí platiť na druhú. Teraz si potenciálna tehuľa tak si to užívaj 😀 😀 😀 .

dafy
17. okt 2014

@ria191 áno myslím že oči má Marcelkove 😕 😝 😀 ...po mne nika nič 😀 😀 ..na KET sa chystám v máji 😅 😉 pravdaže musí to byť stelcl 🤐 ved ma poznáš iba on vie ako na mna aby sa to aj podarilo 😀 😀 ...no ale ten čas ty sa už budes zrejme guuulať 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
17. okt 2014

@dafy - ahoj dafynka. Maly je rozkosny 😵 , velmi zlate babo 🙂 Chybas nam tu, ako sa ti dari? A co Emmka? Urcite je z braska nadsena

@lenka54321happy - nestracaj nadej, skus byt v klude, babulka potrebuju silnu maminku. Teraz nie je cas na smutok, tes sa ze mas 2 bublinky v brusku. To ci sa uchytia, nie je v tvojich rukach, ale drobcom ver. Vycitia to. Vies vela krat boli krasne blastocysty, ukazkove a neuchytili sa a na druhej strane tu boli babulky, ktore mali slabsie moruly a uz su maminkami 😉 . Drzim palceky

zdravim vsetky kočky. Huraaaa, mame piatok 🙂 😎

ria191
17. okt 2014

@dafy skôr som myslela na to háro 😀 😀 😀 ale nie veď ja ti verím 😀 😀 😀 . No tak sa poponáhľaj s tým KET-om lebo Marčellíína zastihnúť je sakra problém sú tam nejaké zmeny a eeee ani mne sa to moc nepáči na ET som si ho musela vydupať chudák má voľno ale ževraj nemá s tým problém tak uvidíme no 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠. Sono a aj OPU mi bude robiť vždy iný MUDr. a mne sa nechce vyskúšať všetok team v RF ja som predsa cudné dievčatko 🙂 tak aspoň ET nechám na neho teda ak nejaké bude ovšem.

ria191
17. okt 2014

@falin ahoj falinka veru patulínek môj milovaný 😀 😀 😀 horšie je keď človek ráno vstane a myslí si, že je sobota ale už som sa preorientovala že patulínek 🙂

kako23
17. okt 2014

@ria191 aj ja som mala včera v RF zmiešané pocity. akoby už ani nechceli riešiť Slovenky kvôli tým zmenám...bolo to strašne divné 😒

nelly3
17. okt 2014

@ria191
kraska a kedy ides na vklad asi tak? a co sa v RF pomenilo? nieco mi uslo? 😕

nelly3
17. okt 2014

@kako23
ake zmeny? 😕

ria191
17. okt 2014

@nelly3 ale všetko je na "pijavičku" čo ti budem hovoriť sono mi vždy robil Marčelllino teraz úplne niekto iný mladá doktorka, ktorá je tam iba chvíľočku a aj OPU mi bude robiť tuším Kuřecová . Predtým to bolo inak vždy som mala Marcela. Ako fakt sa mi nechce rozťahovať nôžky celém teamu RF a je ich tam sakra dosť a že mám radšej gynekológa ako gynekologičku to radšej pomlčím 😝 😝 😝 😀 😀 😀.

kako23
17. okt 2014

@nelly3 keď sme prišli tak na moju kartotéku prilepila recepčná nejakú lepku a keď to potom videl Dr. tak sa strašne zvláštne zatváril a potom nám povedal, že sa u nich niečo zmenilo, ale tým, že mám schválenú žiadosť poisťovňou do konca roka tak nemali na výber...ale osobne som mala pocit, že majú nariadenie od nových majiteľov Slovenky neriešiť ale presúvať na SR po novom roku, aspoň minimálne tie, ktoré idú cez poisťovňu. Včera som mala veľmi zlý pocit z RF...snáď to bolo len tým, že mal Dr. zlý deň, uvidíme...

ria191
17. okt 2014

@kako23 toho sa aj ja bojím fakt 😠 😠 😠 .

kako23
17. okt 2014

@ria191 Kuřecová robila aj mne OPU vo februári, tiež by som bola najradšej keby mi všetko robil jeden lekár, ale o tom môžeme asi len snívať...ale ona je fakt strašne milá a asi aj dobrá, lebo som nemala absolútne žiadne bolesti po OPU. držím silno palce 🙂

crazybabenka
17. okt 2014

@diska ja som bola včera na 11dc a to ze sa ani o mm nepohli od pondelku...za ten rok uz mam vyskusane...ze ked sa nepohnu dovtedy tak nic s toho nebude....neviem ci by som mala odvahu skocit hneď o 100j ale dala si mi chrobaka do hlavy a napisem Marcelkovi....teraz skusime ešte raz...a potom ...teda dufam...ze potom nebude 😉 az po novom roku

melisska
17. okt 2014

ahojte babulky, pozdravujeme Vas CMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK 😵 😵 😵 😵
@skaredekacatko
@nelly3
@ria191
@falin
@dafy a aj všetky ostatnéééééééééé pááááááááá

melisska
17. okt 2014

ja som maminkina cica 🙂 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😉

skaredekacatko
17. okt 2014

@melisska aka krasavica

diska
17. okt 2014

@kako23
@ria191 ahojte,dievcata no nestraste ,ze sa tam nieco meni,ved nas tam snad nemozu zacat nutit chodit na slovensko 😕

ria191
17. okt 2014

@kako23 hej hej viem, že je dobrá ale predsa len pendlovať od jedného MUDr. k druhému a celé IVF-ko ani nebyť s tým svojím nepridá na psychickej pohode. Predsa len on vie čím všetkým som si prešla ako tak ma pozná tak je to trošku o niečom inom. Ale som si aj vedomá toho, že to niekedy je nereálne aby všetko robil jeden MUDr. S tým sa treba zmieriť.

diska
17. okt 2014

@crazybabenka tak ja by som na tvojom mieste odvahu mala,kazdopadne skus to predebatovat s Marcelom a podla mna sa dohodnene na 275J,mne tiez chceli dat 225 som povedala,ze to premne nema cenu,ze nic nebude po skusenostiach z sk a tak sme sa nakoniec aj dohodli a vajka boli.

kako23
17. okt 2014

@ria191 kiez by to aj lekari tak brali...Mne vo februari robil sono Kozumplik, OPU Kurecova a vklad Machac...preto ja ani nedufam, ze by mi robil vsetko moj dr. teda Machac...
Ja som si povedala aj na margo toho vcerajska, ze kaslem na to. Nech sa tvaria ako chcu, nech mi robi vsetky tie zakroky kto chce, je mi jedno. Najdolezitejsie je, aby som bola psychicky ok. Len vtedy je sanca, ze to bude uspesne.

mimika1973
17. okt 2014

@dafy cely Marcel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😵 😵 😵 😵 😵 zlaty! 🙂

ria191
17. okt 2014

@melisska pozerám, že malinký sa zdravo stravuje toľko ovocia a zeleninky okolo seba má mňam 😀 😀 😀 . Inak krásnučký je celá mama 😀 😀 😀

kako23
17. okt 2014

@diska dufajme, ze nie 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre