Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
7. nov 2014

@gagirl budes uvidis 😉 😉 😉 a dakujem,vies kus odvahy sa postavit z toho samotneho dna,kde som bola mi dodali vsetky kocky tu ci uz stare korculky alebo aj nove co sem zavitali 🙂 Velmi Vam vsetkym dakujem i ked este nic nieje iste.Ale ja viem ,ze ta podpora co som dostala tu je nezaplatitelna aj keby sa nic neukazalo 🙂 a zacala som odznova 🙂

bergalm
7. nov 2014

@haimi som 8den po KET ratam aj den vkladu min.Piatok bol vklad

ingrid0105
7. nov 2014

@bergalm velka gratulka 😀

haimi
7. nov 2014

@bergalm tak to je super, ked uz vidis ciarku tak skoro 😉 vsetko je na dobrej ceste 🙂

dafy
7. nov 2014

@bergalm tak to musí byť tutovka potom ked Marcelko robil vklad 🙂 ja chcem tiež aby mi on robil zas 😀 ..darmo 2krat som nemala stastie na neho pri vklade a nevyslo to 🤐 na tretí krat už bol on a malý je tu 😀 😀 žeby náhoda?? 🤐 😅 😀 ja som sa upla na neho a verila že iba on ma oplodní 😝
Kedy testujes?? ktorý den si??

dafy
7. nov 2014

@bergalm áááááááááž teraz som zahliadla ze ti dievcata gratuluju necitala som dozadu ..véééééélmi sa tesim s tebou bože tak som na teba myslela 😀

dafy
7. nov 2014

@bergalm posli mms ked to mas v mobile 😀

lenka54321happy
7. nov 2014

@bergalm
Boze moja ja ti to tak prajem!!!!

lemoni86
7. nov 2014

@bergalm gratulujeeeem silnooo ;).. a nech sili pekne 🙂

ludinka
8. nov 2014

@bergalm to je uzasna sprava, velmi ti to zelam 😵
drzim palce nech uz je vsetko tak ako ma 🙂 🤐

bergalm
8. nov 2014

baby strasne Vam vsetkym dakujem moc moc moc 😀

bergalm
8. nov 2014

baby tak posudte je to z toho vcerajska vecer

bergalm
8. nov 2014

Ked vedla mna nesedi manzel ,hned mi to funguje,dievcata normalne vcera plakal od stastia,ja som opatrna este 🙂

gennara
8. nov 2014

@bergalm Čo ja tam na posudzovanie, veď je to jasné 🙂 Veľa šťastia!

skaredekacatko
8. nov 2014

@bergalm gratulujem dalsoa z pozitivnym testom to tu pribuda 🙂

bergalm
8. nov 2014

@gennara ach moja Ty sama dobre vies,co som prezila a verim a tajne dufam,ze nasa Klarka mi poslala tento dar z neba,aby sme boli kompletna rodinka 🙂 Verim ,ze to bude dobre konecne a vsetko zle som si uz odtrpela a teraz uz len cakat babule

dorotka66
8. nov 2014

@skaredekacatko
@gagirl baby ja som bola na gonale od začiatku do konca na 225. Pri prvom IFV v inom centre to isté. Pri prvom ohss 2, pri druhom som pichala sola medrol. A od včera som ako tesne pred menzesom. 😠

misenaf
8. nov 2014

@bambulka2015 ja som bola v utorok.Aj mna hyperstimulak uz prechadza.Kolkaty vklad?moj druhy.

lemoni86
8. nov 2014

@bergalm jeeeej no paraaadaa supeeer 😀 😀 😀 😀 krasna je ruzovucka... jupiii

ludinka
8. nov 2014

@bergalm krasny testik 🙂
uz len nech tmavne

bergalm
8. nov 2014

@ludinka dakujem veru no uvidime,toto bolo take spontanne mm ma normalne prehovoril,nemohol sa pozerat ako mi je totiz strasne bolesti som mala a aj vecer ked som isla spat

kako23
8. nov 2014

@bergalm super, krasna sprava na rano. nech to ide takto krasne az do konca 🙂 drzim moc palce.

bambulka2015
8. nov 2014

@misenaf u mna prvy a dufam, ze aj posledny. Ja to celkovo nejak zle znasam, taka obmedzovana sa citim. Psychicky ani nie, beriem to vsetko sportovo. Ale fyzicky katastrofa. ja ked nic nerobim, mysim sportovo, tak som po dvoch-troch dnoch total nervozna. A teraz ani poriadne pobehnut, hned sa ozvu vajecniky. Teraz cez vikend budem trosku vylihovat a duvam, ze buduci tyzden to uz bude relativne ok.

bergalm
8. nov 2014

@kako23 dakujem moc

haimi
8. nov 2014

@bergalm jasne viditelna 😉

gagirl
8. nov 2014

@bergalm kraaaasny testik moja..len tak dalej..🙂

gagirl
8. nov 2014

@dorotka66 ahoj..aj ja sa citim par dni ako pred ms..ale duufam ze uz nepride..🙂

skaredekacatko
8. nov 2014

Baby bola ste nuektora na reproducnej imunologii v medirexe? Kolko trva kym vas objednaju?

rebeka33
8. nov 2014

@dalida jej teraz som nasla . Gratulka a drzim palce. Velmi sa tesim. 🙂 🙂

rebeka33
8. nov 2014

@bergalm velmi pekny duch. Nech silnie. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre