Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
21. aug 2015

@dafy ty brdo 😀 ze ake cislo 😉 dvojky zarucene

zibi
21. aug 2015

Baby moje pozdravujem vas krasne vsetky... 😵

dafy
21. aug 2015

@falin dakujem moja ...a ty ako? Este si davas pauzicku? 🙂

falin
21. aug 2015

@dafy - veru tak, ziadne zmeny. Neviem ci sa este dame na ivf ...

gaga83
21. aug 2015

@dafy gratulujem a krasne tehulkovanie, urcite to budu dvojky aj ja som mala take vysoke hcg 🙂

gaga83
21. aug 2015

@lienka_1 krasne brusko, drzkajte saaa 🙂

lienka_1
21. aug 2015

@ingrid0105 Dakujem za krasne slova. Kona nestiham, zamestnavaju ma segrine deti 🙂 Drzim Vam vsetkym silno palce, lebo niekedy je to vsetko velmi tazke.
Malinka sa ozyva zhruba uz od 16.tt ale teraz to uz je take zretelne, uz sa to neda pomylit s crevami 🙂

lienka_1
21. aug 2015

@gaga83 Dakujem 🙂

lily28
21. aug 2015

Ahojte baby.Potrebujem súrne poradiť.V nedeľu mám ísť na opu a včera som dostala vysokú horúčku z ničoho nič,ale dnes je to lepšie a zatiaľ bez horúčky.Som v native bez stimulácie.A neviem čo teraz stým,či to neublíži či???vďaka za radu...

dolce251
21. aug 2015

@lily28 nemalo by to nic ovplyvnit, ja som isla raz na OPU po prekonani nachladnutia, tiez som sa bala, bo som mala este aj slabu nadchu. Pred odberom som sa informovala u doktorky, a v pohode, odber bol uspesny.

lily28
21. aug 2015

@dolce251 ďakujem za odpoveď...potešila si ma..bála som sa...aj si mala horúčku?

dolce251
21. aug 2015

@lily28 velmi som si nemerala, ale podla stavov, zrejme hej, slabu. U teba predpokladam ze je to zmenou pocasia, ked si vcera mala a dnes nie, ale nemyslim, ze by to mohlo mat vplyv na rast folikulu. Ale ked si nebudes ista, zavolaj do Brna, tam ti isto poradia.

evadek
21. aug 2015

dievcata myslite,ze je dolezite ake mam hormony a cyklus kvoli KET?...Som po liecbe umelym prechodom....mala som aj ovu...dnes som dostala menzes...ale dva tyzdne od ovu som kazdy den spinila...ci mala drobne krvacanie ( len s intimkou) ..... a plus som mala k tomu bolesti....
Vraj to moze byt po tom umelom prechode...a moja otazka je...cakat...skusit nieco aby som nemala taketo problemy....alebo ist kludne do KET?...Caka ma este 6 tyzdnova liecba dexamedom...

ria191
21. aug 2015

@evadek ja osobne by som pockala kym by sa moje telo nedalo dokopy. Ja osobne som spravila velku chybu ked som isla tri mesiace po menopauze do stimulacie tiez ma tlacil cas a s prepacenim prd z toho bol. Dokonca som olutovala ten umely prechod lebo som stratila zbytocne vela casu a telo sa davalo dlho dohromady. Pockaj kym sa ti cyklus ustali to je moja rada.

ria191
21. aug 2015

@dafy tak mne je jasne, ze uz o par mesiacov na kona ani neplachnes ale je pekne od teba, ze na nas myslis aj ja na teba a velmi casto. A este ze nam ukazes svojho maleho krasavca este keby si ho odfotila s tatikom nebolo by od veci by sme sa pokochali aspon 😀 😀 😀 . Velmi mi tu chybas, lebo bola velka prca s tebou. Tak sa mi pekne zagulacuj. Budem sa tesit na foto.

evadek
21. aug 2015

@ria191 si mala tiez kvoli myomu?...mna to uplne odrovnalo...strasne co robi moje telo...Je nieco cim by som si mohla pomoct?...bylinky...vitaminy a pod?...mas nieco vyskusane???

dafy
21. aug 2015

@ria191 tatika uz vynechavam z fotiek lebo potom iba počuvam ako sa na neho jak Emmka tak duplom Damianko podobaju 😀 a ked aj to tretie bude uplne po nom tak ho uz nakopem do tych jeho guliek 🤐 😠 😀

ria191
21. aug 2015

@evadek mne nasadili umely prechod hned po myomektomii tusim na 4 mesiace ale ja som nemala take problemy ako ty lebo ja som ich mala odstranene takze cyklus mi nehaproval. Ale stimulacia bola velmi biedna telo bolo prehormonovane a z troch embrii zostalo na vklad iba jedno. Predpokladam, ze sa ti ten myom nestratil asi sa iba zmensil. Viem, ze ti jasne ze pri tehotenstve to zacne rapidne rast preto ja osobne som za ich odstranenie pokial je to co i len trochu mozne aj ked nazory su na to odlisne. My dve budeme nazorny priklad pre ostatne ci operovat alebo nie myomi. Som zvedava ktorej z nas sa to podari bodaj by obom velmi si to zelam. Aj ked som pocula nazor, ze s tymi vzrastami u mna to nebude mozne. Ale mne sa tym velmi zmenil zivot k lepsiemu aj to je velky uspech pre mna. Viem ake to mas teraz velmi tazke ale ja verim ze sa vsetko na dobre obrati uvidis. Drzim ti palce.

ria191
21. aug 2015

@dafy micuska ty si zabudla na to stvrte? To bude urcite na Palina 😎 😎 😎

ria191
21. aug 2015

Oprava myomy je tam mala hrubecka

ria191
21. aug 2015

Dufam, ze tu nie je ziadna uca 😎

ria191
21. aug 2015

@dafy pocuvaj ja na tvojom mieste by som necakala a preventivne by som ho do tych guliek nakopala. "Kua" taka krasna baba a take chabe geny?

evadek
21. aug 2015

@ria191 ja netusim co robit...mudr. ma tlaci do KET..kedze myomi su mensie ale ostali...
Operaciu neodporucaju....lebo su vnutrostenne ..
A to je len jeden moj problem k otehu....
Keby ten cyklus mam normalny...idem hned do imuno liecby a nasledne ket....ale s imuno liecbou sa mi vzdy dokaslala stitka....takze davala som dokopy tu....
Uz rozmyslam,ze skusim vsetko mozno prirodne...lebo dva tyzdne bolesti po ovu...a nasledne kazdodenne spinenie mi dalo zabrat....
No ja si tu pripadam uz ako inventar 😀 ...musi sa to podarit obom...moja nadej je Speri...skusala..skusala....a tak unavila to stastie...ze na nu proste sadlo....
Len by som sa uz neunavila aj ja😀

ria191
21. aug 2015

Baby neserte ma to tu fakt cvalam sama?

marverka
21. aug 2015

@ria191 neboj, som tu este aj ja, a 🙂 mas istotu, ze si predo mnou.

ria191
21. aug 2015

@evadek ja mam teraz tiez vela v stene ale tie nie su problem teda aspon dufam. No ved uvidime. Som pod Machacovymi kridlami tak uvidime ako sa pochlapi 😀 😀

ria191
21. aug 2015

@marverka tak ale ty si unikat stale smirujem co je s tebou a nechapem kde ty beries tu silu ist dopredu ale ides a ja sa pomaly vleciem za tebou. Ja to nevzdam aj vdaka tebe. Si moj hnaci motor. Sice moc neprispievas ale viem cim vsetkym si prechadzas. Opät smekam pred tebou klobuk. Pocitam, ze ides do dalsej stimulky a strasne ti drzim palce ani nevies ako.

ria191
21. aug 2015

@zibi mica nieco tajis? Priznaj farbu 😀 😀 . nie si nahodou tehula?

ria191
21. aug 2015

@falin posledna "stara" puzla, ktora nam chybala do skladacky ahoj falinka neprejde den na konovi, aby som si na teba nespomenula a verim, ze ani kocky na teba nezabudli teda korculky nelca, tinca a ja 😀 😀 😀 ostatne uz idu druhe kolo myslim, ze aj sarasotka ale ta zatial mlci uz tu iba vycapi kolajnice ako hrom. Verim ze sa este k nam pripojis viem to 😀

ria191
21. aug 2015

Vy kozuse kde sa zasivate? To je tak ked niekto prispieva na kona o 5 rano ze tinca? A ja tu vcul sama 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre