Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
21. aug 2015

@ria191 drahá a ty od kedy konikujes aj takto večer? 😕 veru veru mame slabe geny sj u mojej sestry je to tak obe deti uplne na svagra 😀

ria191
21. aug 2015

@dafy ja som si kvoli tvojim dvojkam zaobstarala tablet 😀 😀 😀 . vidis aka si mi vzacna 😀 😀. Priznaj sa ty budes pokracovat pokial aspon jedno nebude krasne po tebe. Inak mrkla som na tvoje foto a poviem ti nakop mileho co najskor 😀 😀 😀 inak ho nakopem ja 😀

dafy
21. aug 2015

@ria191 😀 haha srandistka.....slovo dvojky nevynechas ani raz 😀 uz som ti raz napisala ze tie dvojky budu dopriate tebe za tolke čakanie 😉 spomen si potom na mna 😀 ....

marverka
21. aug 2015

@ria191 ja smirujem Vas 😀, a dosť často, ale veľa krát nemôžem prispievať, nejde to, pretože som nahnevaná na celý svet a aj viac, neviem rozprávať len sa mi chce plakať, otázky typu prečo ? ale tie ty tiež dobre poznáš, dakedy som fakt v koncoch ale hlavne nechcem kaziť nádeje ostatným, veď ja som unikát ☹ ☹
a nevlečiem sa za tebou, veľa krát sa aj zasmejem, rozmýšľam nad tvojimi myšlienkami /aj iných dievčat/
pomáha mi to tu čítať 🙂,takže baby ďakujem
testy // tehuliek ma poháňajú vpred, /a tiež môj mužík, je pre mňa motorom/ nie je to ľahké a veľa krát si poviem, že to nemá zmysel, končím, vyhodené eurá, a oveľa horšie ....
snažím sa nadstaviť mozog tak aby som vedela fungovať s myšlienkou, že možno sa nikdy my dvaja s mm nedočkáme ale budeme -musíme byť šťastní aj tak, veď sme tu krátko.. a keď by sa zadarilo tak...... 🙂 🙂 .../ale moc mi to nejde 😀 / a vtedy sa môj mozog zoprie -prečo by sa to nemalo podariť?po tomto všetkom? veď viac krát to višlo len nie dokonca a raz to musí vísť, len asi najhoršie na tom je to. že si to myslíme už asi len my dvaja s mm 😀
v stredu som bola na gynde a dr. sa ma pýtal .....a aj to, že do kedy ?ja som mu povedala, že to ešte neviem, a viem, že nikto z tých kt. o nás vedia čím prechádzame tak už neveria myslia si o nás, že sme asi blázni 16krát? v podstate naše úspor končia na ivf, ale ja si myslím, že sa nám to raz podarí, dr. mi na to povedal, že keď tomu verím tak raz..len ten môj vek..
teraz opäť hrdinka, ale veď dakedy v sept.asi ideme znovu do toho, tak sa teším /a strašne bojím/ čo bude potom ak to znovu nevíde. Ale toto bude posledná - to si vravím vždy.

ria191
21. aug 2015

@dafy ty si ale "kozenka" prd majovy mne nehrozia ale ty si jasna adeptka ja by som ten prsten tej tvojej susedky vyhodila von oknom, lebo moje najmilovanejsie dvojca tiez veri takym "kokotinam" s tym prstenom a ja v kutiku duse verim, ze to je blud a ze budes mat dvojky lebo potom moja segra zostane "iba" pri dvoch detoch ktore jej vyprstenila kamaratka. A ona akoze solidarna, ze caka ma mna srandistka

ria191
21. aug 2015

@marverka vidis to ty jednym svojim prispevkom dozenies 10 nasich 😀 😀 😀 a za 1000 bodov. Kazdopadne verim verim velmi verim, ze raz tu das svoj pribeh s krasnym koncom a vela bab sa bude cudovat ako si to vsetko zvladla bez reptania, stazovania a vo velkej pokore. Inak pozdravujem manzela ste uzasne zohrana dvojka co by som ja za to dala ☹ ☹ ☹

zibi
21. aug 2015

@ria191 jaj moja co siiii 😉 to by som sa priznala ..take stastie sa u nas nestava, teda u mna ... cvicim tak to asi endorfiny mnou mavaju 😅 😀

ria191
22. aug 2015

Baby vadi ak mam utrogestan po zaruke? Konkretne 5/2015

zwalsh
22. aug 2015

Dievcatka snazilky ostal mi 2x cely estrofem 1g, a k tomu tristrvte. 1 utrogestan a prednison 5g bez 1 tablety. Vsetko za postovne aj s tehu virusikmi ;) ip

ria191
22. aug 2015

Baby vadi ak mam utrogestan po zaruke? Konkretne 5/2015

zwalsh
22. aug 2015

@ria191 čo ja viem tak utrogestan je nejaký prírodný tak možno to už nie je dobre. Máš ho veľa?

matusik6
22. aug 2015

@ria191
Žiadny liek by nemal byť po zaruke

diska
22. aug 2015

@ria191 nevadi to ,,,ja som to konzultovala v RF a povedali,ze pol roka uplne v pohode aj vsetky tie blbosti co si pichame,ja som si pri poslednom ivf aj gonal a cetrotide rok po zaruke pichala a je z toho nas poklad 😀 😀 😀 Ale tak je to na kazdeho zvazeni ci bude alebo nebude brat liek po zaruke.. 😉

tinkatinulka
22. aug 2015

@ria191 moje ja makam u rodičov na zahradke ale pobavila si ma.. Ako vždy, a dnes mi zase trebalo pred našimi kusat do jazyka.. Sak vies

ria191
22. aug 2015

@zwalsh dost stale sa mi odkladal transfer tak preto som takto dopadla ale nevadi nastastie som zohnala chvalabohu

tinkatinulka
22. aug 2015

@ria191 aj ja mam asi tri balíčky s týmto dátumom.. Čím to je? Žeby sa rok sereme okolo vkladu a potom prepiskneme.. Ale pohodicka pol roka môžeš po..Pistik ti to tiež napise.. Bobika stiskas? Ja este chcem os našich dake krivky, zajtra nasadim a finito.. Možes dôjsť na kafe, moja svokruša nám aj koláč upeče.. Aj jedlý 😀

ria191
22. aug 2015

@tinkatinulka jaj micka viem tak ale opaterno nech ti jazycisko zostane cely 😀 a neprezen to v tej zahradecke uz sa setri 😉 😉 😉

ria191
22. aug 2015

@tinkatinulka tak to je super ale ten pozarucny pouzijem az ked najdem kolajnice, aby som si nic nevycitala 😎 . ja idem dneska este dokoncit vodovodnu sachtu lebo potom si ani neprdnem boze a to som gro veci nestihla kedze ten moj smrad mi nic nepomoze ale uz kaslem na to. Po vklade pridem vylozime nohuse a budeme sa kochat tvojou krasnou zahradou. Ozaj intralipidy mi nevysli ale kaslem na to.

tinkatinulka
22. aug 2015

@ria191 ako nevyšli lipidy? Mne to moja imuno naposledy zadrhla.. Mám dosť medrolu tak asi preto.. No moja tvoje koľajnice si zavesim nad posteľ

lola911
22. aug 2015

ahoj, tiez sa chystame do reprofitu, tak snad nam tam pomozu, moje amh je velmi nizke 0,57 ale tu citam ze uspechy su, som s toho este poriadne zmatena 😒 sme len na zaciatku, vyplnili sme zatial len online-form tak snad sa ozvu na druhy tyzden 🙂

ria191
22. aug 2015

@tinkatinulka mam napisane ze 5 alebo 2 dni pred transferom podat lipovitany tak som si to v piatok u dzurillky zistovala co a ako a tam sa dovolat cista katastrofa takze seriem na to aj tak to tecie 5 hodin to nemam sancu mame dph-cku tak sa na to vyprdnem a machac aj tak s tym nesuhlasi

izzie27
22. aug 2015

@marverka adi,verim,ze sa dockas a podari sa to. Velmi vam drzim palce ale aj ostatnym kockam
@ria191 😉

evadek
22. aug 2015

dievcata...mam na prazdninach svoju 13 rocnu sestru ... a asi ju domov nevratim...milujem jej hlasky....jej usmev....to ako je rozumna...jej pubertalne keci...ach..co by som dala za take zlate dievcatko ...🙂
dufam,ze kazdej nam bude raz dopriate....a mimochodom....dostala som menzes....a popri tom ako som s nou sa aj tie bolesti znasaju lepsie..je to moja psycho terapia...moj ibalgin....🙂...

evadek
22. aug 2015

@ria191 a kedy sa chystas na to?...🙂.....a necvalas....ja mam pocit, ze ja tu budem strasit asi navzdy...

ria191
22. aug 2015

@lola911 nemas to az take zle ja mam podobne AMH a mavam okolo 7 vajicok ak mas v poriadku manzela mas velmi velke sance a Brno super volba tak vela stastia

dafy
22. aug 2015

naše zubadielko 😀

ria191
22. aug 2015

@evadek v stredu 😎 😝 . Neboj sa nebudes sama hi hi hi to bol pokus o vtip . 😅 . Inak ja tiez strazim neterky ktore su uzasne aj ich lubim ale ta laska je ina a nenaplna ma tak, ako ked stiskam smradka cudne ze? Ja ho skratka strasne lubim. Vsetci sa modlia aby som zostala tehula lebo oni to vidia na kazajku

ria191
22. aug 2015

@dafy ako by Marcelinovi z oka vypadol 😀 😀 😀 . Dufam, ze dvojcata nebudu na Palina 😕 😕 😝

evadek
22. aug 2015

@ria191 to fakt...????..jaaaaaaaj....bdem drzat palce...nech nas prekvapis ako Speri 🙂...Ja dufam,ze sa ti to pekne podari....ja tu budem potom drzat straz...a raz..ked sa to stastie unaviiii..tak snad......aj ja🙂
Tak toto je sestra..je to ine....ale rychlo rastie....ach..🙂
Kto to je smradek ?😀
No tak ja cakam na tu kazajku kazdu chvilku...je to so mnou ako na hojdacke....

evadek
22. aug 2015

@dafy Marceeeeeeeeeeeel....ako to pekne dokazal....si takto vyrobit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre