Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
26. aug 2015

@nelly3 ďakujem miláčku uuf teraz idem maximálne natur mám iba dva utroše večer normálne mám aj bobky ale Štěpán rozhodol a ja som bola za 😕 😕 😕 😝 😝 😝
@fatma1 ďakujem ti veľmi 😀 😀 😀

lienka_1
26. aug 2015

@ria191 Natur je uplne super vec 🙂 skoro za kazdych okolnosti. Silno stiskam paste, smer @dafy, prosim 😉

tinkatinulka
26. aug 2015

@lienka_1 a ty si mala kolko utrosu pri tvojom native?

dafy
26. aug 2015

@ria191 o ktorej mas vklad herecka ze este tu oxidujes? 😀 pekne trim nožky Stepankovi teraz to bude tutovka 😎 tešim sa na tvoj ksichtik o dva tt 😵

evadek
26. aug 2015

@ria191 uz mas po?🙂

zuzka213
26. aug 2015

Dievčatá, ako prebieha vklad, tiez vas ulozia na izbu a robi sa ma sale?

zuz696
26. aug 2015

takže 7.týžden a stale špinenie,mate s tym niekto skusenosti?? som po ket

martuska00
26. aug 2015

@zuz696 moja kamoška tiež je v 7týž.a špiní bola si už na ultrazvuku

majba
26. aug 2015

@zuzu1108 ja som pichala fraxik dva mesiace pred ET. Najprv do brucha a ked uz bolo dostatocne modre a vsade som mala plno hrc, tak som ho zmenila na clexan a ten mi pichal manzel vzadu do ramien. do stehna som nenabrala odvahu. a pichala som este mesiac po porode.

biga7070
26. aug 2015

@zuzka213 Ja som išla hneď na sálu. Možno som bola posledná, neviem, lebo vklad mi robili o 11.30. 😉

majba
26. aug 2015

@zuz696 ja som spinila az do deviateho tt. ale v siedmom som zacala krvacat a skoncila som v nemocnici na liekoch a injekciach. nevedeli prist na to, ze preco a z coho krvacam. hematom to nebol. ostala som cele tehotenstvo na PN a skoro cele som sa snazila prelezat a nic nerobit. a odvtedy som nekrvacala ani nespinila ani raz.
Drzim palce, nech to dobre dopadne.

zuz696
26. aug 2015

@martuska00 bola som pred týždnom,lekar povedal že to môže byt aj cievky ako praskaju,ale tak dlho?

zuz696
26. aug 2015

@majba môžem sa ta spýtat ake lieky ti davali? stale čitam že sa podava aj ascorutin ale to sa nema davat v tehotenstve

zuz696
26. aug 2015

@martuska00 ty chodíš tiež do Brna? lebo ja som v tom týždni čo ty

lola911
26. aug 2015

dievcata, je tu niektora z vas v uk? ak ano od kial ste zohnali Clostilbegyt (Clomid) - 15 tablets, 10xMenopur 75 IU, 3 x Orgalutran (Cetrotide), 1 x Ovitrelle (Pregnyl)? my by sme mali zacat v 3day of period len mi treba zohnat lieky a injekcie. Daju mi ich tuna na predpis?

majba
26. aug 2015

@zuz696 ascorutin, kanavit, utrogestan, duphaston, fraxiparine, dicynone. vsetkeho som brala vela. a ked sa krvacanie zhorsilo, tak som dostala naviac este injekciu dicynone a kanavitu. daco z toho pomohlo.

majba
26. aug 2015

@zuz696 mne hovorili, ze sa normalne dava zenam ktore spinia. ze si nemam vsimat, ze na letaciku pisu, ze sa nesmie. Ja si myslim, ze najlepsie by bolo, keby sa na to spinenie pozrel lekar, ci tam nie je hematom alebo z coho je to spinenie. urcite by ti nejaku liecku odporucil alebo aspon by ta ukludnil, ze vsetko je v poriadku.

martuska00
26. aug 2015

@zuz696 aj ja som bola v Brne v Reprogenesis no na ultrazvuku som ešte nebola

zuz696
26. aug 2015

@majba dakujem ti že si mi to napisala ake lieky,lebo ked som bola u lekara on hovoril,že na to sa nic nedava žiadne lieky,ale ked som čitala diskusie tak niektoré brali všelico tak ja neviem,,,

zuz696
26. aug 2015

@martuska00 ja chodim do reprofitu...

gombicka
26. aug 2015

@zuzu1108 jaaj prepac, zle som pochpila otazku. vies co, ja tentokrat picham od zaciatku do stehna. ja som sa tolko napichala pri stimulkach a tak teraz pri ket som uz msla averziu voci pichaniu do brucha a od xaciatku picham do stehna.

tlucka
26. aug 2015

@ria191 Verím, že si začala úspešnú západniarskú šnúru 🙂 Koľko ste vkladali?

tinkatinulka
26. aug 2015

@tlucka a ko dnes? Cakam info

tlucka
26. aug 2015

@tinkatinulka Napísala som do skupiny Reprofit Brno 🙂 Bolo super, som spokojná. Macháč je skvelý človek. Inak čo sa týka imuno problémov, tak mi najskôr povedal, že je úplne proti braniu Medrolu a tobôž lipidov... Že hodnoty protilátok sa stále menia. Že pokial som otehotnela už viac krát, tak podľa neho imunoprobém nebude. Až potom som mu povedala, že som mala aj viacero biochemických tehu, a to v karte zaznačené nebolo. Takže prehodnotil svoj názor a súhlasil s navrhnutou imuno liečbou. 🙂

lienka_1
26. aug 2015

@tinkatinulka Mala som 2-0-2 a kazdy 3 den agolutin. Ale pri HP som progesteron mala vzdy na spodnej hranici. Moj gyndos vravel, ze mozno ani nebolo treba, lebo zlte teliesko boko krasne a urcite aj plne funkcne. Ale Koudak to radsej poistil.

lienka_1
26. aug 2015

@lola911 Ja som mala recept z Sk alebo z Rf a kupovala som na nete z overenej lekarne. Kamoska je magistra a preklepla to. Lieky mi prisli ok. Presnu adresu neviem ale skus www.fertility4u.com Ak nenajdes, @gombicka Ti da kontakt. Kupovala z tej stranky po mne.

majba
26. aug 2015

@zuz696 tak ja neviem. ak na sone bolo vsetko v poriadku, tak mozno usudil, ze netreba. aj ked ja by som za nim chodila a stazovala sa hoci aj kazdy den. mne tiez prve dni, ked som zacala spinit hovoril, ze je to bezne a mava to vela zien, ale ked spinenie po par dnoch neustalo ale sa to zhorsovalo, hned ma poslal do nemocnice.

nelly3
27. aug 2015

@ria191 tak ako? dufam, ze oddychujes 😉
@tinkatinulka ty mas dneska vklad vsak? drzim palceky 😉

ria191
27. aug 2015

@nelly3 oddych??? to čo je??? niéééééééééééééé som v robotke 😀 😀 😀

ria191
27. aug 2015

@tlucka jedno a keď nie ja tak tinča 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre