Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
23. jún 2014

@ludinka Jeeej, ďakujem moooc za radu. Teraz sa sústredím na KET a potom to určite budem riešiť. Ešteže Vás tu mám dievčatá! A to som už bola v depke keď mi to oznámili s tou operáciou, že už sa na to vykašlem. Aspoň si neminiem celú dovolenku a nechám si radšej na tie kúpele.
@speranza1 Si silná žena, keď vidím v tabuľke koľko toho už máš za sebou,.... klobúk dole. Ty sa len tak nevzdáš a raz to dáš!!! 🙂 Teraz sa cítiš nafigu, ale uvidíš že o taký mesiac, dva Ťa dievčence znovu potiahnu a pôjde to 🙂 Drž sa!

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka nó "pasika" 😀 😀 😀 je to moja veľká láska a mm začína na neho žiarliť 😝 😝 😝 😕 😕 😕 to je jediný člen rodiny ktorý je rád keď ma vidí a vyoblizuje ma ako nikto iný 😀 😀 😀 a fučká do uška keď spí 😀 😀 😀

falin
23. jún 2014

@lienka_1 na teba zabudnut, spolubojovnicka, ee 😉 . Riuske odpusti, ta len na Marcelina mysli, vsak vies 😀 .
A pekne nadopuj aj mm, nech su krasni bojovnici a sup do boja 🙂

speranza1
23. jún 2014

@zibi ja som bola na hysterke v RF.... a robil mi ju Marcel....a bolo to nieco ako OPU....mne nenasli nic...mala som krasnu maternicu a cistucku zvnutra🙂..... tak ja som ani nemala ziadne boleti..ale ked maju dievcata nejaky nalez, tak potom to moze byt troska bolestive...
... A to ja sa mylim, alebo ty si bola , ci si tehu???? 😲 😲 😲 😲 vies na mna tie hormony vplyvaju tak, ze asi hlupnem...nie len starnem 😀 😀 😀 😀

speranza1
23. jún 2014

@sona_fit dakujem velmi pekne za povzbudenie 🙂

ludinka
23. jún 2014

@zibi ahoj ako sa mas?

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 jeej vazne psika a akeho??? joj my mame dvoch, jedneho posteloveho yorka a jedneho trhaca na dovre ale laska uzasna..

dalida
23. jún 2014

@ludinka ja som uvazovala nad kupelmi... asi to skusim... zistim, kolko co bude stat a isla by som do toho... Nie je neplodnost v kategorii A? Idem na to pozriet.

ludinka
23. jún 2014

@dalida nie je to urcite B-cko a liecba trva 28 dni, malo by to cele stat tak okolo 500 eur

dalida
23. jún 2014

@ludinka no... uz som si to aj zistila. Uvidime, isla by som do toho.

dalida
23. jún 2014

Dievcata, aha co som nasla... toto by sa nedalo pouzit na kupelnu liecbu?... U mna je porucha MS cyklu...

A XXIX/3 N91 - N94 Poruchy menštruačného cyklu sústavne liečené:
- primárna dysmenorea,
- primárna amenorea s nadmerným rastom alebo pri
zavedení umelého cyklu na zastavenie rastu,
- sekundárna amenorea pri mentálnych anorexiách po veľkom schudnutí,
- hypoestriná hypo- a oligomenorea,
- sekundárna porucha cyklu po infekčných chorobách

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka guláááášik ale môj a pre nás krásny (vieš ako pri dieťatku pre mamičku najkrajšie na svete nech je akékoľvek 😀 😀 😀) u nás iba občas posteľový mm nedovolí aj tak je neskutočne rozmazlený 😀 😀 😀

ludinka
23. jún 2014

@dalida vsetko asi zavisi od toho ako ti tvoja dr vypise papiere.....mozno by sa dalo s tym nieco poriesit, byt tebou tak napisem rovno do tych lucok ....

dalida
23. jún 2014

@ludinka skusim to poriesit... dakujem.

dalida
23. jún 2014

@ria191 zlatucky je. My mame zlateho rotrievera, chovkame ho na dvore a je neskutocne zlaty... 🙂 Ak si potrebujem vydychnut... zrelaxovat... on je ten, kt. doda energiu 😉

skaredekacatko
23. jún 2014

@dalida ja som pisala do lucok a doktor lysi mi odpisal ze primarna a sekundarna sterilita je zaradena v skupine b uz mam ziadost na poistovnu dva tyzdne a cakam ale nemal by byt problem stravu a ubytko si hradim poistovna hradi procedury okolo 400 eciek ma to bude stat skus napisat do lucok tvoju diagnozu a oni ti daju vediet do jedneho dna a ak mas niekde primarnu sekun. sterilitu definovanu tak mas vyhrate.

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 je rozkosnýýýýýýý lubim milacka 🙂

ria191
23. jún 2014

@dalida toho má kolega a to už je také "malé telátko" ten by sa mi veru do postele asi nezmestil 😀 😀 😀 . Toto bol darček pre mm lebo má rád zvieratká na rozdiel odo mňa ale odkedy ho máme, tak sa to rapídne zmenilo 😀 😀 😀 . Toto je zvláštna kombinácia jacka rasela a jazvečíka ale našťastie viacej ma z jacka z jazvečíka krásne sfarbenie 😝 😝 😝 😕 😕 😕 .

ria191
23. jún 2014

@tinkatinulka všetko čo je "malé" je milé či??? 😕 😕 😕

dalida
23. jún 2014

Kočky dostala som srdieckoooooooooooooo. DAKUJEM 😵

tinkatinulka
23. jún 2014

@ria191 no ale toto je maznacik ja som jedneho casu chodila do utulku jkrmit takýchto maznacikov, srdce mi trhalo ze sme si nemohli zobrat v tom case takeho drobca, a zase moju som kupila neplanovane bola som na vyberani znamienok a chcela som bolestne tak že kupim daco na seba haha a isli sme okolo obchodu a tam v klietke ona, to bola laska na prvý pohlad a už bola moja moj o nicom nevedel a ked som dosla povedal že ju nechce a mam ist s nou prec, a na druhý den sa s nou už maznal..a odvtedy sme velky 3 ka ona je ako nase male decko, poslucha a je strasne zlaticko, ma len 1,7kg a spava s nami inak sa neda ona skace vsade takže si vyskoci hlavneže ma 3 pelechy..drobec nas sak vcera sa santili na dvore s velkým a skocila koza mala do jazera sme ju ratovali..ale ona fesanda plavala krasne..by som neprezila keby sa jej daco stalo..asi si na nej filtrujeme ten nedostatok lásky pre babo

ludinka
23. jún 2014

@skaredekacatko
@dalida myslim ze kazdemu kto ma ze sebou nevydarene ivf to preplatia, ved to je jasny dokaz sterility 😉

kako23
23. jún 2014

@ria191 krásný psík 🙂 aj ja mám dvoch ale bišónov a je to naozaj najsamlepšia terapia na zlú náladu a neúspešné snažilkovanie. u nás je len jeden posteľový, druhá kočka potrebuje svoj priestor tak spí na celej pohovke 😀

korenka17
23. jún 2014

@ludinka kráásne,tak sme " v tom" spolu!!!Blahoželám!!!!...ale ja kým nepotvrdí lekár,som opatrná,zajtra ráno testnem zas a ak budú dve//,volám mu a objednávam na krv.Sono mi asi ešte nespraví,neviem...

@zabka1124 ...máš už test?...myslím na tebááá! 😵

@speranza1 ...je mi to ľúto moc,ako tak pozerám,máš toho dosť za sebou,asi by to chcelo dlhšiu pauzu,ak si ju môžeš dovoliť...

@ina7 ...no,príbeh je krásny,ale málokde splniteľný,aj mne radilo kopec kamošiek,dajte si pauzu,ale kedže mám už pomaly 40,pauza nehrozí,ale kto má do 35-37,odprúčam pauzu,my sme mali skoro 4 roky,začali sme žiť,chodiť na dovolenky,turistiky,športovať,ja som sa začala po dlhšom čase zas venovať hudbe...je to krásny pocit FAKT a potom sa zas dať do toho,oddýchnutí obaja...všetkým prajem,aby ste mali v živote bábätko,je to DAR. 😅

ludinka
23. jún 2014

@korenka17 dakujem, ved ano aj ja som opatrna...ja idem na krv v stredu, ale aj tak dolezite bude az sono

zibi
23. jún 2014

@speranza1 nie pred rokom nam to nevyslo od vtedy sme neboli ... 😒 asi pojdem na klasicku hysteroskopiu ked uz tam budem nech mi aj pozru ci som ok ...kolko si platila?
@ludinka no da sa ale mohlo by byt aj lepsie ... robila som si kadejake vysetrenia lebo som nemala dobre vysledky tak uvidime v auguste by sme chceli ist
a ty ako? citam ze ides na krv? si bola na ivf?

ludinka
23. jún 2014

@zibi no tak august je uz za chvilku 😉
bola som v Luckach a hned nato na KET-zatial to vizera dobre 🤐
uvidime aka bude krv a hlavne sono

zibi
23. jún 2014

@ludinka super moja tesim sa s tebou 🙂 hej nejako to rychlo uteka
ale ja nechcme nic uponahlat nejako sa mi nechce do toho mam strach z dalsieho neuspechu ... 😒 k tomu tie nk bunky ani neviem ako na tom s nimi som cize uvidime co bude 😒

melisska
23. jún 2014

dievcataaaaaaaaaaaa drzime palceky 😵 😵 😵

dalida
23. jún 2014

@melisska bobačik, cmučik 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre