Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
25. jún 2014

@luga no z rf zatial nic......cakam na odpoved, moj dr povedal ze mam prist o tyzden na kontrolu

ludinka
25. jún 2014

@rebeka33 je to 12 den....ale kedze testy netmavnu je mi jasne ze z toho asi nic nebude, len dufam ze to nebude mmt

luga
25. jún 2014

@ludinka 😔

ludinka
25. jún 2014

@luga neda si nic robit, zivot ide dalej, ak nebudem musiet ist pod noz na na buduci mesiac idem na dalsie ivf 😉

luga
25. jún 2014

@ludinka , ved jasne, treba " bojovat", urcite to raz vyjde 😉 .... A mozno aj tento ket ta este prekvapi ( tfuj, tfuj, tfuj) 🙂

ludinka
25. jún 2014

@luga kiez by ! ale pri mojom stasti ...... 🙄

lienka_1
25. jún 2014

@ludinka Kuk zopar stran dozadu na fotecky, co pridala dafy. Tiez to na zaciatku bolo dost nizke HCG. A dnes je z toho nadherny chlapcek. Drzim palce! 😉

ludinka
25. jún 2014

@lienka_1 dakujem za povzbudenie, ale myslim, ze ked testy blednu tak je to jasne

luga
25. jún 2014

@ludinka , palce drzim nadalej, myslim na teba 😉

donatela
25. jún 2014

@ludinka drzim palce, aby to stupalo!!!! Ja by som asi tyzden ale nevydrzala a isla by som o 2-3 dni znovu na krv. Ak sa bude hodnota zdvojnasobovat, malo by to byt ok! 🙂🙂
Myslim na teba🙂🙂🙂

haimi
25. jún 2014

Baby, vy ste sa tu ale rozsupli 😀 este tu niekto zostane s kym zacnem o mesiac stimulovat ?? 😉

ludinka
25. jún 2014

@luga dakujem

kako23
25. jún 2014

@ludinka mrzí ma, že je tá hodnota taká nízka...ale ktovie, možno sa to aj napriek tomu ešte rozbehne a bude z toho bábo 🙂 vtedy v januári si mala krásne hcg, ale... tak teraz to hcg bude nižšie ale bude z toho zdravé bábo 🙂 držím silno palce 🙂

ludinka
25. jún 2014

@donatela cakam co mi napisu z reprofitu,
inak mne pri mimomaternicovom stupalo hcg ukazkovo, (zo 160na 13den na 5900 na 22) takze aj keby je o 2 dni raz take tak to nic neriesi...
ale momentalne sa citim ze dostanem ms takze sa to vyriesi asi same

kako23
25. jún 2014

@ludinka a posielam srdiečko, aby Ťa poťešilo 🙂

ludinka
25. jún 2014

@kako23 dakujem

skaredekacatko
25. jún 2014

@haimi neboj ja ta nesklamem a budem tu este dlho

ludinka
25. jún 2014

dakujem za srdiecko, potesilo 😵

dalida
25. jún 2014

@ludinka pritomnost hcg svedci o tom, ze sa vo vnutri cosi deje... Budem ti drzat palce, moja. Nech hcg krasne stupa. Myslim, ze nie je nic stratene a suhlasim s @lienka_1

korenka17
25. jún 2014

@ludinka aj ja by som brala 2-0-2,lebo 4 je dosť,potom cez deň si pripadám ako.... 😕

ludinka
25. jún 2014

@korenka17 4-0-4 tii dali lebo po softe byva nizsia sliznica, ja som teraz pri kete malalespi tak preto staci len 2-0-2 😉
len pekne uzivaj dalej 🙂

korenka17
25. jún 2014

@ludinka môže byť mimomaternicové aj po ET?

korenka17
25. jún 2014

@ludinka ja ešte aj beriem Estrimax a pichám Fraxiparine.A papám kys.listovú folicum...

ina7
25. jún 2014

@ludinka Este to nezabal, moze to este dobre dopadnut. Drzim palce nech to krasne vyleti dohora. 🙂
@korenka17 Bohuzial, pri ET je o dost vyssia sanca na mimomaternicove ako pri beznom tehotenstve. Je nas takych dost co sa nam to stalo. Kuk do tabulky. ☹

ina7
25. jún 2014

Baby, tak v kabelke mi troni dvojbalenie Rapiclear a zajtra rano skusim. Bude to 10 dni ...

gagik
25. jún 2014

Aj pri softe sa berie estrimax?

jahoda333
25. jún 2014

inak baby pani Sprusanska uz pracuje mne pomohla aby soft vysiel takze sa nesmierne tesim ze zase pracuje a pomaha ludom urcite budem brat jej bylinky aj pred druhym otehotnenim doporucujem je fakt liecitelka 🙂 😉

dalida
25. jún 2014

@ina7 budem drzat palce 🙂

rebeka33
25. jún 2014

@ludinka ja som tak mala v january ket ,ale kontrola sa ma robit kqzde 2dni wvza 48h sa ma zdvojnasobit hodnota. Urcite si vyziadaj hodnotu hcg. Predsa nebudes cakat tyzden.ten doki nevie co to je.(╰_╯)#

misaelka
25. jún 2014

ahojte zajtra mam 1.konzultaciu, drzte palceky, aby sme sa dozvedeli nejake pozitivne spravy, uz by sme ich strasne moc potrebovali pocut 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre