Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
28. jún 2014

@dalida
@tinka9075 Ďakujem babule🙂 za vela energie🙂!! Sak ja sa nesmierne teší m z nasho Matuska, len toto, ze niektore su tehu, dokonca si to presne naplanuju a vyjde im to.! A my kua musime si prejst vsetkym možným aj nemôžnym a potom stres, strach, ,radost, bezmocnosť!!! Ach jaaj! Asi to tak ma byt, ze nemozem byt tehu spolu so svagrinou.
Presne ako v 2010! No tak si idem uzivat mojej lasocky aj mm🙂! Hadam ma to zachvilu prejde!!

tinka9075
28. jún 2014

@zabka1124 Ja som tiež rada že mám tých mojich loptošov 🙂 🙂 aj keď cesta k nim bola dlhá a ťažká tak si užívam detičky každým dnom 🙂 🙂 a keď s nimi niekam ideme tak každý sa pozerá a usmieva prihovára sa drobcom a mám taký dobrý pocit z toho 🙂 🙂 neboj depka prejde a bude dobre 🙂 🙂

zabka1124
28. jún 2014

@tinka9075 sak jasne prejde, len je to take este čerstvé! !

tinka9075
28. jún 2014

@zabka1124 prejde neboj aj ja som chcela ešte jedno bábo keď pôjdu malý do škôlky ale mala som zlý pôrod problémy po pôrode tak doktor neodporúča ďalšie 🙂 🙂

evicka46
28. jún 2014

@dalida Ahojky sory že meškam tak aj moj testik je negativny ☹ mamatest ešte skusim zajtra a v pondelok mam krvičku zajtra mam dostat aj mrchu ale aj tak mi stale meška po tych liekoch.Testikom velmi neverím ale pondelok bude isty.

gagirl
28. jún 2014

@misaelka ahoj..mne poslali dva papiere z reprofitu vyplnene lebo vtedy ked som tam bola na konzultacii tak tam pani co to ma na starost uz nebola...a potom dalsie dva papiere som si sama musela vyplnit ..potvrdit od gynekoloha a potom spolu vsetky poslat do poistovne..Ohladne tej schvalenej ziadosti co mas este si zavolaj do Brna a opytaj sa svojho doktora..on ti povie co a ako..🙂

gagirl
28. jún 2014

@dalida je mi luto ze su testy negativne...ale nadej este stale je az do krvi..drtim ti nadalej palce....JA som prezivala tiez podobnu situaciu ako ty ked svagrina o 12 rokov mladsia zostala tehotna s dvojickami prirodzene..a nam sa stale nepodarilo..bolo to tazke ale mi sme silne zeny a vela vydrzime..🙂prajem vam aby ste sa coskoro aj vy mohli tesit z vaseho dietatka..drz sa..🙂

gagirl
28. jún 2014

@zabka1124 je mi to luto..ale nadej stale je az do krvi..radsej lieky nevysadzja este...ci?ako ste sa dohodli..a nebud smutna..urcite bude aj druhe dietatko..zatial sa tes z vaseho prveho synceka..drzim palce..

gagirl
28. jún 2014

@haimi 🙂 ja mam dostat ms cca 24.7..tak budeme potom spolu bojovat..🙂

evicka46
28. jún 2014

@ingrid0105 Ahoj ja nechodim do Brna bola so v Ke Gynkare takže ti neviem povedat. Beriem Estrofen, Duphaston , Utroš , Fragmin do bruch aj Anopitim 100 mg aj Acidum folikum som si pridala.Už som testla ale negat . ešte skusim zajtra a v pondelok krv.A ty? Kedy testneš?

evicka46
28. jún 2014

Stalo sa tu niekomu že mal test negat a krv pozitívnu? Možno ešte v hlbke dušičky dufam. že ano.

dalida
28. jún 2014

@evicka46 Ty si 9 den po ET..., ze? Myslim si, ze krvicka to isti 😉 aj v tvojom aj moojom pripade.
@gagirl dakujem za povzbudzujuce slova. Neprestavam verit, ze raz sa nad nami Boh zlutuje a obdari nas dietatkom... Ako ludia uz preto viac ako teraz,uz asi nevieme urobit.

evicka46
28. jún 2014

Aj ty pojdeš v pondelok na krv? budeš mat hned vysledok lebo ja nie až na druhy den oni to niekam posielaju.

evicka46
28. jún 2014

@dalida Aj ty pojdeš v pondelok na krv? budeš mat hned vysledok lebo ja nie až na druhy den oni to niekam posielaju.

dalida
28. jún 2014

@evicka46 neviem, ci sa mi v pondelok podari... mozno az v utorok... vysledok by som mala mat este v ten den, pri. na dalsi...

evicka46
28. jún 2014

@dalida No u mna je zle znamenie pretože ma prestali boliet prsia a mam pocit na mrch?

rebeka33
28. jún 2014

@dalida ☹ tak som verila. Ved ja ta poznam uz zo spln temy a to je fakt dlho. No uvidime v pondelok, nadej tu stale je.

evicka46
28. jún 2014

@dalida Ja už by som isla dnes na krv keby sa dalo, lebo aj kolegyna z prace je tehotna 6 tyžden tak planuje že budeme kočikovať no a poznaš ten naš pocit.

evicka46
28. jún 2014

@dalida škoda že neviem čarovat to by som vyčarovala všetkym čo chcu mať miminko . 🙂

ingrid0105
28. jún 2014

@evicka46 ja som dnes testla 12 den po KET dvojdonove mi davali a tiez bielo a pondelok krv

dalida
28. jún 2014

@rebeka33 veda aj ja ta poznam moja 🙂

donatela
28. jún 2014

@ina7 ja som isla na krv uz 10 den, lebo moja gynek.ma cely bud.tyzden dovo a sama mi navrhla, aby som prisla uz ten 10d. Vravela, ze az by vysledok nebol jednoznacny, tak by mi dohodila odber niekde inde. Ale takto nie je uz potrebne, pojdem rovno na utz o 2 tyzdne. Teda, ak bude vsetko v poriadku....
Drzim palceky na pondelok a miesto v tehu vlaciku.

Kocky kiezby ste mohli hned nastupit vseeeeeetk do tehu vlacika!!!! A kiezby sme sa vsetky spolu viezli tych 37-40 tyzdnov🙂🙂🙂

donatela
28. jún 2014

Dievcence, tolko "lajkov" a gratulacii ako teraz za posledne dva dni, som nikdy na MK nemala... Preto vas nebudem spominat kazdu samostatne. Babulky, veeeelmi vam dakujem za gratulacie, ale najma za povzbudenia, za kazdu radu, dobroprajnost a za drzanie palcov. Este aj my mame za sebou dlhu cestu, ale verim, ze tento krat ju dame az do uspesneho porodu;)
Posielam tehu virusy a vsetkym drzim palceky!!!!🙂🙂🙂

karinuska22
28. jún 2014

@ina7 Ano mozes tomu testu verit. Aj ja som mala na reprofitackom teste len takeho ducha, tak som bola nestastna, ze sa to asi nepodarilo. Potom som si kupila o par dni dalsie 2 testy. Tam tiez bola ta druha ciarka len taka akoby naznak. Ale po dlhsom case ciarka zosilnela. Nevedela som ci je to ok alebo nie, ale test z krvi mi potvrdil tehotenstvo. Drzim palce, nech to vyjde.

donatela
28. jún 2014

@korenka17 tvoje hcg je uplne ok. Hlavne ziadne obavy.... To je to najhorsie, co teraz mozme urobit.... Nesmieme sa bat! Pri dvojkach som sa bala od sameho zaciatku a aj to tak dopadlo...:(
Mam v rukach lab.spravu a su tam aj referencne hodnoty. Pre 4tt je uvedene rozpatie Hcg od 9,5 - 750. Takze obe sme v norme 😉 Vidime sa v marcovkach 😀

ina7
28. jún 2014

@dalida @evicka46 @ingrid0105 @zabka1124 Dievcata, moc moc dufam ze este je len skoro na tie testiky a ze krvicka vyjde pozitivne. 🙂

donatela
28. jún 2014

@zabka1124 moja, je mi to luto:(:(:(:(:( ale, ked sa matejko podaril hned na prvy sup, urcite dalsi pokus uz vyjde 😉

gagirl
28. jún 2014

@dalida velmi vam to prajem..a verim ze urcite sa dockate..posielam objatie aj ked sa nepozname .🙂

korenka17
29. jún 2014

@rebeka33 tak tato aj mne robila OPU,veľmi milá a hned ma povzbudila a srandovala,ja som tam celkovo srandovala so všetkými,odlahčila som situáciu 😀

korenka17
29. jún 2014

@zabka1124 mojaaa,to nieee!!! 😢
juj,tak som verila!!!...utroš ked vysadíš,tak do 3,max3 dní máš mrchu...držím palce,teš sa z rodinky,ktorú máš,a znovu skúste,nevzdávaj prosím,si silnááá!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre