Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
26. feb 2013

Babule caute, to fakt sa da aj tak, ze 12 mesiacov dozadu?? Fiiiha.
A preplaca to aj VsZP?? Ci len dovera?

Dakujem za infosky 🙂

ria191
26. feb 2013

@bibi24 aj VŠZP dala som tu aj tlačivo. Mne to preplatili celé

ria191
26. feb 2013

@bibi24 môj príspevok strana 1645 8:37

bibi24
26. feb 2013

@ria191 Si poklad, dakujem. Tak to aj ja spravim, ved 1000 eur by sa nam teraz zislo veru. 🙂
Mozem si to este zosumarizovat? Takze - sprava z RF, vypis z uctu, alebo potvrdenie o platbe pripoji k ziadosti. Este nieco?
A adresa kam si to posielala do VsZP?

bibi24
26. feb 2013

@ria191 mozem este jedna prosba? a ty by si nevedela mi to poslat oskenovane, alebo ofotene, ze ako si to vyplnila? tvoje udaje si samozrejme vycierni 🙂 hm???? prosim prosim 🙂

marverka
26. feb 2013

@bibi24 aj mne prosiiim

isabellaa
26. feb 2013

@ria191 Ahoj, ak by si to babam preposielala to oskenovane, tak aj mne prosim, dakujem 😉

deinad
26. feb 2013

@lysa31 drzim moc palceky, aby vajka boli krasne a zrele 🙂

inna57
26. feb 2013

Ahojte dievčatá,chcela by som sa spýtať či máte dobré skúsenosti v Reprofite v Brne.Chystám sa tam,som po 2 neúspešných IVF. dakujem za odpoveď.

tinka9075
26. feb 2013

@inna57 v Reprofite budeš spokojná 🙂 🙂

martini
26. feb 2013

@zarabono@panarka @lysa31 @tinkatinulka baby, fakt dakujem za rady, už som to nejak rozhodla, zajtra začíname 🙂

pufa
26. feb 2013

@inna57 ahoj. Podla mna na týchto 1647 stranách nenajdes zlu skúsenosť 🙂 nevahaj!

zarabono
27. feb 2013

@martini drzime palce🙂

ria191
27. feb 2013

@bibi24 @isabellaa prepáčte baby, ale nemám doma počítač tak preto tak neskoro reagujem. Zajtra by som vám to poslala oskenované ale asi viem, čo pravdepodobne vám láme hlavu: treba dať krížik na ambulantná zdravotná starostlivosť, za ktorou poistenec úmyselne vycestoval do iného členského štátu, svoje údaje viete, potom som tam pridala originál lekárskej správy, faktúru a výpis z účtu (pre seba som si to prefotila), preukaz/formulár potvrdzujúci nárok na vecné dávky krížik na som nemal vydaný a súhlasím s preplatením krížik na vo výške nákladov ako v SR to je asi tak všetko dátum a podpis a zaniesť na zdravotnú poisťovňu vo vašom meste pani to tam preberie a pošle ďalej do centrály 😀 😀 😀

bibi24
27. feb 2013

@ria191 si poklad, este raz velka vdaka, keby mi nieco nebolo jasne, mozem sa este opytat? 🙂

gerdusha
27. feb 2013

@bibi24
@ria191

ja som to posielala priamo do centraly...nezdrzovala som sa...

ria191
27. feb 2013

@bibi24 jasné 😀 😀 😀

martinusa22
27. feb 2013

Ahojte, som čerstvá reprofitacka a ked som čítala odozvy na toto centrum vôbec som nevahala a zvolila som jednoznačne Reprofit🙂v pondelok som bola na bránie folikula ale neboli tam vajíčka , to všetko bolo pod minimálnou stimulaciou takze budúci mesiac začínam s väčšou dávkou všetkého a verím ze tam další krát vajíčka budu, mam ale troska strach z toho :((inak chodím k dr. Otevrelovi, ma tu tiez niektorá z vás jeho?

ria191
27. feb 2013

@gerdusha tak ja som tam išla preto, aby mi to tam tá ťapa skontrolovala a mala istotu, že je to v poriadku, ale tak ma odpísala, že teraz by som to aj ja poslala priamo na centrálu. 😀 😀 😀

gerdusha
27. feb 2013

@ria191

ja som to poslala normalne na centralu a ked im nieco chybalo, teta zavolala, ja som dodala..

ale chapem, ze kazda sa chceme poistit inak

gerdusha
27. feb 2013

@martinusa22

dr. otevrel?? v reprofite?? to musi byt asi niekto novy? alebo si bola v olomouci?

ria191
27. feb 2013

a samozrejme vypísať kam chcete poslať € 😀 😀 😀

gerdusha
27. feb 2013

a prisamfakt, teraz som pozerala ich www...nova posila...

martinusa22
27. feb 2013

No neviem ale je v reprofite a je tiez mily

ria191
27. feb 2013

@martinusa22 tak my ostatné sme vsadili na "staré" kone 😀

gerdusha
27. feb 2013

@martinusa22

je tam novy, ked si kliknes sem http://www.reprofit.cz/reprofit-international/n...
tak tam uvidis, ze v reprofite zacal v roku 2013...cize nova posila...

hold...MK robi RF dobru reklamu...pribuda im zien...asi nestihali...

karinuska22
27. feb 2013

@inna57 Ahoj, ja som mala v SR 2x neuspesne IVF a 1x IVF ukoncene potratom. V Reprofite som bola v decembri na SOFT IVF a podarilo sa. Co sa tyka komunikacie a profesionality, tak nedam na nich dopustit. Vsetci su tam super. A kedze sa to da u nas preplatit, ako baby pisu, tak nevahaj. Objednaj sa, vyber si doktora a ked pojdes na konzultaciu, zober si vsetku dokumentaciu, co mas. Ja som si este predtym dala urobit hematologicke, imunologicke a geneticke testy a hysteroskopiu, aby vedeli o mne toho najviac a aby sa vedelo, ze tam niekde nie je problem. Bol to moj posledny pokus a zatial je uspesny. Velmi lutujem, ze som tam nesla skor.

martinusa22
27. feb 2013

No uvidíme teda ci sa mi to s pánom dr. Otevrelom teda podari ale zatial som snim spokojna🙂))

martinusa22
27. feb 2013

@karinuska22 ked sa smiem spýtať ako ti to všetko prebiehalo? Potešilo ma to ze sa to podarilo na prvy krát 🙂))

tinkatinulka
27. feb 2013

@martinusa22 to je niekto nový..aspon nam podas info ake ma postupy on 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre