Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
6. jan 2015

@speranza1 to je veselo hlavne keď sa mi niekde schovajú a len počujem mama mama a mama hľadá po celom dome kde sú drobci schovaný 🙂 🙂

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 na sk som bola 3x na ivf a nič a v Brne iui a podarilo sa na prvý krát 🙂 🙂

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 paráda!!!kde si bola na Ivf???ja som bola raz v Ba iscare....mala som len 3vajka a s toho len jedno opľodnene bez pk 4-bunkové

kako23
6. jan 2015

@diska urcite to zavisi aj od diagnozy na hematke. Super to som rada, ze som Ti pomohla. 🙂
Ale ktovie ako je to ked zena ma stimulku na ivf, ci sa naozaj vtedy ta krv nezraza viac ako ked je bez hormonov...ja nemam ziadnu diagnozu z hematky, ale teraz beriem fraxik kvoli urazu dlhodobo.ktovie ci by pomohla taka davka aj pri otehu cez ivf aj bez diagnozy...

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 2x v GF v Blave a raz v Heliose v MT 🙂 🙂

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 no ty máš toho zásobou ,no ja som len začiatočník takze sa učím 🙂))no som zvedavá co mi vovedie v Brne 🙂)

diska
6. jan 2015

@kako23 a teraz si pichas po uraze ten fraxik 06?
ono sa pri stimulke naozaj zrazak krv viac,ja som musela kazdu stimulku pichat fraxiparin tu 08 a po dobrati hormonou mi uz znizovala na 06 lebo potom mi uz bola 08 vela,takze oni to aj vidia v krvi ked skotroluju ako si nariedena ,podla toho to reguluju.

ivka3901
6. jan 2015

@speranza1 no už som sa rozprávala s tým primárom a on povedal,že na slepo možem,ale nejak to nepomože tak som teraz paf z toho 😒

tinkatinulka
6. jan 2015

@speranza1 aho ahoj no dobieham pracu co mam nedorobene ale asi by musel mat den 48 hodin aby som stihala pre vcerajsiu kalamitu snehu sme museli ostat u nasich na severe o den dlhsie ale zase bol veget a malého sme vysantili v riadnom snehu.. ty sa pochval ako dvojky posluchaju? u maminy mam nachystaný matros na deky tak nerob problemy

diska
6. jan 2015

@ivka3901 ivka ,pytaj si fraxiparin od gynekologa,ty si trosku aj baculka a moze ta krv byt hustejsia a hlavne ked sa po vklade nechces vela hybat ona sa este zhustuje,tak jednoducho povedane,takze urcite by som po nesupechoch co mas skusila .

speranza1
6. jan 2015

č@tinkatinulka 😀 😀 😀 vies ze az dnes som si tak predstavila, ze to budu dve deti naraz????? Ved ja neviem ako to zvladnem 😲 😲 😀 .. Ze budeme potrebovat vsetko dvojmo.. A kociar ... Ved ani neviem ktory je dobry... A ako ja tie deti budem znasat v bytovke po schodoch???,

speranza1
6. jan 2015

@ivka3901 skus sa poradit aj v RF... Ten fraxik ti uskodit podla mna nemoze....

speranza1
6. jan 2015

@tinka9075 vy byvate v dome? Alebo v bytovke? Ake je to mat dve deti naraz? A kedy sa tvoje dvojcata narodili? V kt. Tt?

speranza1
6. jan 2015

@tinkatinulka ja vlastne ani netusim ake je pocasie vonku... Len ked vykuknem von oknom vidim sniezik a ked vetram tak mi je tak dobre nadychat sa troska cerstveho vzduchu...

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 v Brne budeš spokojná úplne iné jednanie ako na sk 🙂 🙂

tinka9075
6. jan 2015

@speranza1 bývame v dome niekedy je to náročné dve deti naraz ale zase sa spolu zahrajú a niekedy aj pobijú 😀 😀 hlavne Zojka tá Marka bije 🙂 🙂 naše dvojky sa narodili 37+1tt 🙂 🙂 🙂

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 no to určite,počula som ze majú iný prístup nedeľu ženy za číslo ...

kako23
6. jan 2015

@diska ano po uraze clenka a operacii si picham fraxiparine 0,6 a este aj budem aspon 3 mesiace.
Som zvedava ci to nejako ovplyvni aj plodnost aj ked mi teraz nemozeme nic riesit s tehu, lebo v marci ma caka dalsia operacia...ale aspon uz viem, ze nizke davky ako 0,3 su zbytocne aj pri ivf. Ty si teraz tehu, ze? Kolky tyzden?

tinka9075
6. jan 2015

@dejna0412 to áno ja som hneď po konzultácii mužovi povedala že ja z tohto centra pôjdem tehotná brala som to ako hotovú vec že otehotniem 🙂 🙂

diska
6. jan 2015

@kako23 a beru ti aj krv teraz ako na ten fraxiparin reagujes?
zajtra zacinam 16tt ak to dobre ratam 🙂

ivka3901
6. jan 2015

@diska zlatá si no to som teda riadna bacuľka riadne som pribrala po tých všetkých IVFKách ☹ no moja gynekologička je neochotná skor sa poradím s štelclom čo mi na to povie 😒

ivka3901
6. jan 2015

@speranza1 no skúsim dík inak čakám na tie výsledky a hned potom píšem email štelclovi,že kedy rozbehneme KET 😉 inak na konzultáciu asi nepojdeme už len na vklad tak sa skúsim s ním poradiť cez email čo myslíš?

speranza1
6. jan 2015

@tinka9075 jaaaaj Zojka je poriadny nezbednik 😀😀😀😀... To je dobre ze mate domcek... Otvoris dvere a deti mozu ist pokojne vonku kedy chcu 😉

speranza1
6. jan 2015

@ivka3901 vyborne... Myslim ze si sa rozhodla.... Vyborne

diska
6. jan 2015

@ivka3901 len ono ak ti to bude predpisovat stelcl,tak ta to vide dost draho jedna krabicka ma 10 injekcii a napr.fraxiparin 06 stoji skoro 30e a cele tehu je to dost penazi ak ti to predpise doktor na sk.tak cele to preplati poistovna.Skus pouvazovat o zmene gynekologa najdi si ochotnejsieho,mne predpise aj gynekolog aj hemato bez problemov.

kako23
6. jan 2015

@diska nie.mne ho dali traumatologovia kvoli moznym zrazeninam a modrinam na nohe co mam po uraze.nieco odsali pri operacii ale teraz je velke riziko, ze moze vzniknut embolia. Super, gratulujem 🙂

tinka9075
6. jan 2015

@speranza1 Zojka je taký šinter od bábätka už v pôrodnici bolá zá 😀 😀

diska
6. jan 2015

@kako23 a to sa ti co prihodilo? no teraz to uz davaju aj pri zlomeninach prevetntivne.
teraz si natrenujes pichanie a potom v tehu,uz budes odbornik 🙂
dakujem,stale tomu neverim. 🙂

diska
6. jan 2015

@tinka9075 je to zaujimave ,ze dvojicky a su uplne rozdielne povahy,ale aspon sa doplnaju 🙂

dejna0412
6. jan 2015

@tinka9075 no pocity sa nemýlili 🙂))vidieť a odišla si tehu🙂k tomu máš krásne dve detičky 🙂bol u teba problém či u mm???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre