Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
2. nov 2012

@nelly3 predpíše mne predpísal môj gynekolog 🙂 🙂

speranza1
2. nov 2012

@hencidlo cavles mojaaaa... juj my sme tu uz stare paky😀... no aspon ja😀DDD.. dnes som prave absolvovala hysteroskopiu... vsetko bolo v poriadku, tak som velmi rada a mozno v dalsom cykle pojdeme znova do boja... myslela som, ze si dam velku prestavku ako v skole..ale nemam naco cakat..akurat tak na €..to je pravda😀DDD a ty??? ako sa mas moja....pis, hovor prehanaj😀D 😉 😀

falin
3. nov 2012

@nelly3 - ano, aj utrogestan ti predpise

falin
3. nov 2012

@speranza1 - super ze vsetko je v poriadku. Drzim palce do dalsieho boja

denulkl
3. nov 2012

@nelly3 aj mne predpisuje obvod.gyn.estrofem a utrogestan v pohode

zeina62
3. nov 2012

aj mne tiez predpisuje gynekologicka aj estrofem aj utrogestan bez problemov

radina
3. nov 2012

@sarasota Ahoj, vsimla som si, ze si pisala o reprod. imunologii. Ako dlho si prosim ta musela brat ten prednison, kym ste mohli ist na dalsie ivf? Ja som sla tiez do prahy na testy a mam pocit, ze budem mat tu istu diagnozu ako ty. diky.

zeina62
3. nov 2012

@tinkatinulka ahoj jak sa mas? co mas nove? myslim na teba

speranza1
3. nov 2012

@falin d a k u j e m🙂...aj ja tebe prajem len vsetko dobreeee...🙂

zeina62
3. nov 2012

baby ktore ste po transfere , po akej dobe od transferu ste mali styk s manzelom? ja sa stale bojim aby som nieco nepokazila ☹

stastenka42
3. nov 2012

@falin Ahoj,nemali sme na seba stastie,lebo prisli sme skoro a hned nas zobrali. Mali vsetkych 7 ako hatchujuce blastocysticky,takze dve nam vlozili a 5 mrazime. Tak drzim palceky a dufam ze obidve budeme mat tie najkrajsie kolajnicky na svete 🙂

nelly3
3. nov 2012

@falin
to viem, ten mi aj minule predpisal utros 🙂

zeina62
3. nov 2012

@stastenka42 gratulujem k dobrej urode a drzim palce na kolajnicky🙂

tinka9075
3. nov 2012

@stastenka42 držím velmi palce 🙂 🙂

hencidlo
3. nov 2012

@kukulik30 @speranza1 ja som momentalne 7 den po ET, tak cakam....

speranza1
3. nov 2012

@hencidlo velmi prevelmi ti drzim paluchy... tentokrat vam to uz musi vyjst.... napisem aj IP...🙂

falin
3. nov 2012

@speranza1 - dakujem
@zeina62 - mam to cerstvo za sebou , dr. hovoril ze 5 dni nemat styk, potom je to uz ok 😉

@stastenka42 - krasne, drzim palceky na kolajnicky. Aj my sme prisli skor a hned zachvilu nas dr. zobral a hovoril ze par pred nami prisiel skor, tak sme boli asi na sale vedla 😀 . My sme vkladali 3, bola som sama prekvapena , 2x blastocysta a 1x expandovana blastocysta. Verim ze to konecne vyjde a budeme porovnavat kolajnicky 😎

@hencidlo - drzim palceky 😉

tinka9075
3. nov 2012

@falin držím palce len aby neboli trojičky 🙂 🙂

kukulik30
3. nov 2012

@hencidlo tak drzim paluchy a budem ta sledovat 😉 😵

kukulik30
3. nov 2012

@stastenka42
@falin aj vam dievcata drzim palce...nech tu o dva tt pozerame na krasne kolajnice 🙂

sarasota
3. nov 2012

@falin drzim palceky na kolajnicky 🙂

sarasota
3. nov 2012

@stastenka42 aj tebe zelam kolajnicky na teste

sarasota
3. nov 2012

@radina ahoj brala som ho 5 tyzdnov pred IVF

stastenka42
3. nov 2012

Pekne dakujem,inac ani nepocitam z inym vysledkom 🙂 ale keby ste na nas tehulky vypustili par tehuvirusikov nech sa nakazime by bolo super 🙂 🙂

sarasota
3. nov 2012

posielam tehuvirusiki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pre vsetky cakatelky

tinka9075
3. nov 2012

@sarasota dakujem za všetky babenky čakatelky aj tie ktoré budú stimulovat ale si nám ich poslala 🙂 🙂 aspon si každá môže zobrat 😉 😉 😉 😉

horalka79
3. nov 2012

tak tu je este nejaky ten TEHU virussss 🙂 nech sa nalepi aj na vas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
3. nov 2012

babulky dakujem, idem oddychovat 🙂

natalia80
3. nov 2012

ahojte dievcata 🙂 prosim vas viete mi povedat ako prebieha soft stimulka?kolkokrat ste boli pocas nej na ultrazvuk??a este by som potrebovala vediet v akych casoch robievaju odbery a vklady??myslim ci to byva vzdy v nejakych skorych rannych hodinach ze tam treba ist radsej den dopredu a prespat v brne alebo aj neskor okolo obeda resp.poobede??velmi pekne dakujem za kazdu spravicku 🙂 🙂 🙂 🙂

stastenka42
4. nov 2012

@sarasota
@horalka79 mnaaam,velka vdaka,vybornee 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre