Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
12. mar 2010

baby, ved nemusite pisat, ze prepacte, ze Vam sem leziem...🙂 kazdy je tu vitany 🙂

bobjan, tak super, ak uz aj srdiecko bolo, to je dolezite

mna vcera skoro porazilo....mali sme zlozenu zalohu na byt, vcera sme mali podpisat zmluvu, a majitel si to na poslednu chvilu rozmyslel...do toho zacali nasi s katastrofickymi scenarmi, ze nam nevratia zalohu a podobne

kazdopadne som v 20tt, nemame byt a ani si neviem predstavit, zohnat byt, urobit celu agendu, pockat kym sa domaci vystahuju a zariadit ho do mojho terminu....a co ak porodim skor?

tak som mala cely den v brusku box, babatko to vsetko citilo, zle ten stres na neho vplyval...a strasne boxovalo skoro cely den bez prestavky

shandy
12. mar 2010

ahojte babulky,
ninocka gratulujem k dobrym vysledkom, takze uz len cakame koncom mesiaca na mrchu a ides na to 😉
ja som uz draheho na tu akupunkturu objednala, tak som zvedava na efekt 😀
inak ked som jej povedala, ze sa chystame na IVF, tak mi nechala jednu ihlu zapichnutu v uchu - na stimulaciu vajecnikov 😀 , no haluz...som sa bala, ze ako budem spat na tej strane, ale ani to necitim..
zuzlik ninocka je krasna, ako si spokojne spinka 😅 😵
dofca super, len lyzovania pomenej, lebo nebolo uplne idealne pocko. ale aspon som vypadla a zmenila prostredie. a tie alpy su nadherne...
ozaj som vam zabudla povedat. mali sme vo francuzsku zapnutu telku a zrazu relacia o CAR a IVF, ukazovali tam vsetky mozne centra - nejake americke, kanadske a co ja viem este ake, bolo ich do desat a medzi nimi, ze Reprofit Brno😀 , tak som zostala v nemom uzase...a potom som nasla na nete anglicke forum neplodnosti, kde maju x diskusii na temu Reprofitu Brno. Ale vacsina bab z UK sem ide na IVF s darcovskymi...
mircalla to mi je luto, ze ste takto dopadli s tym bytom 🙄 , ja idem zrovna v utorok podpisat kupnu zmluvu a prevziat byt...tak snad vam tu zalohu bez problemov vratia a najdete coskoro inu nahradu...

lenka20
12. mar 2010

ahojte baby, ja dnes len rychlovka zase 😵
zuzlik - gratulujem k dalsej kontrole s vybornym koncom, malicka sa ma u teba vyborne, je uplne spokojne babatko 😵 😵 😵 😵
ninocka aj tebe k dobrym vysledkom a ze mozes zacat KETit, neboj sa, zvladnes to, do // tu mas nas a potom uz budes stastna tehulka a na vsetko zle zabudnes 😉 😵
mircallka - no teeda 😕 😕 😕 no a vas povodny byt uz je predany? neboj, teraz nakupis rychlo, len zohnat to co ti vyhovuje.. skoda.. no, predavajuci ma na to pravo aby odstupil v dohodnutom termine a zalohu vam musi vratit, teda, sli ste cez realitku? my ked sme predavali dom tak ta zaloha nesla nam ale realitke, keby sa nieco zomlelo tak realitka by ju vratila... tak nesmies malovat certa na stenu, urcite sa zachovaju ferovo.. mozno len dostali lepsiu ponuku.. mas este 20 tyzdnov, to zvladnete, hlavne sa nestresuj - kvoli babu..
no a este k ty veciam - akupunkture ja verim na 100%, ale musi ju robit odbornik a ta jedina odbornicka co kedysi bola v nasom minimeste uz umrela, takze teraz tu nie je nik... takze niet ku komu ist.. ale poznam viacero ludi (medzi nimi aj moj manzel), ktorym aku pomohla z tazkosti...
tanicka a ty co, ty by si sla takto k liecitelke? ved ty si tiez umelinkovo zalozena, ci nie? 😉 😎 😵
baby, od pondelka ide byt na prime serial o CAR, IVF.. vyzera to dobre, ja budem pozeravat urcite 😉
inak, reprofit je aj na FB a tam su tiez ohlasy od zahranicnych klientov a vyborne.... ja myslim, ze maju vyborne meno.. no samozrejme ze sem chodia hlavne na darcovske, ved klasiku su vedia dat spravit aj doma...
pekny dnik vsetkym 😵 😵 😵

tanitta
12. mar 2010

ahojky..
mircalla... snad teraz je vela dobrycj ponuk na byty? ci nie?...
leni... jaaj ja uz cestu do brna meriat nebudem... ja som zastanca klasickej mediciny to je fakt😉 to len ze v ramci vyletu ze by sme sli 😀 .....na akupunkt. som chodila aj ja .. poviem v 😉 m to ine soky...ked mi sile ihli pichat doruky a ucha... a pritom som nemala problem s inj do brucha 😀 ...

mircalla
12. mar 2010

no na taky ako hladame praveze vobec nie...

olympia
12. mar 2010

Lenka, to som sa prave chcela spytat Shandy, ze ake boli tie referencie na RF, ale ked vravis, ze su aj na FB a maju same pozitivne ohlasy, tak vlastne co sa pytam, ved je to jasne. 😉 Ale tie na FB si pozriem!

Mircallka, nestresuj, musís si povedat, ze bytik, kde to bude uplne najkrajsie a najlepsie, na vas este len caka. Urcite ho najdete, ak ked to iste nie je jednoduche. Ver mi, ze som si s bytovou otazkou zazila svoje (takisto tehotna), ale nakoniec to dopadlo nad ocakavanie dobre! 😉 (hoci načasovanie podla mojich predstav neklapalo, ale vsetko sa nejako utrasie, fakt)

lenka20
12. mar 2010

aj manzel vravel, ze to bolo bolestive, ale pomohlo...ta aku myslim..
mircallka aj ja som myslela, ze teraz je ponuk habadej... na byty... no uvidis, urcite sa vam nieco naskytne, ja verim, ze nic sa nedeje nahodou, takze urcite to takto malo byt a je to dobre.. pride lepsia ponuka.. krajsi byt.. taky kde sa vam bude vynikajuco byvat 😉 😵

mircalla
12. mar 2010

obavam sa vazne, ze lepsia nebude....toto bola super cena a fakt luxusny byt....v kategorii co moj priatel hlada nic podobne nie je....hlavne sa bojim toho casovania, lebo tam cas nie je uz prakticky ziadny

on ma vysoke naroky - vyhradne centrum, histricka budova po rekonstrukcii, nad 130m2, vysoke stropy, komplet zrekonstruovany, kvalitna kupelna a kuchyna, vysoke stropy, ziadna novostavba a podobne...uz 3 roky hladame kym nasiel, co chcel

takze but bude musiet zlavit z narokov, alebo sme bez bytu

ninockaskv
12. mar 2010

mircalla, boze.. to aky byt snov hladate? mozno tento vam nebol sudeny... 😉 ten najsalepsi na vas este len caka..

a to ma RF take dobre referencie? tak to je super, tak to tam budeme fakt v dobrych rukach.. inak mne vcera psychologicka vravela, ze pozna baby, ktore zo zahranicia dochadzaju ku nam na Slovensko, konrketne do gynfivu ... vraj maju dobre vyslekdy 😉

mircalla
12. mar 2010

no gynfiv mozno ma dobre vysledky, ale mam sama skusenot a pocuvam na nich staznosti, ze odmerany prisptup ako na pase a ide im len o peniaze....

v repraku sa vlastne cestinu ani skoro nepocujem...vzdy su tam daki cudzinci, ked sme tam boli

shandy
12. mar 2010

olympia referencie boli len pozitivne 🙂 🙂 a hlavne tie baby, co tam boli mali toho fakt dost za sebou, kadejake operacie, x krat IUI, aj IVF s vlastnymi a potom aj viackrat IVF s darcovskymi.
Leni podla toho, co som citala, tak oni maju legislativny problem v UK ohladne tych darcovskych a sice, ze darcovia nie su anonymni, co znamena, ze po 18.roku veku ma dieta pravo zistit, kto je jeho biologicky rodic, co ak som teda spravne pochopila je riadna haluz...takze maju asi velmi malo darcov je samozrejme aj cenovy rozdiel je nezanedbatelny.
mircalla, tak to asi fakt budete hladat dlhhho, ale viem o jednom byte co ma 122m2 a je v centre, ak by si chcela, napisem ti viac do IP 🙂

mircalla
12. mar 2010

no ja take naroky nemam...ale moj priatel je cudzinec, tak ma ine predstavy o byvani ako sme tu zvynuti my tak skromnejsie

shandy, dik...sem s nim...posli prosim do posty link alebo dake dalsie info do IP...jeden som uz nasla celkom pekny, ale urcite povie, ze je maly...baby, co ja som si s tymto uz uzila...:(

shandy
12. mar 2010

no viem o com hovoris, lebo mam presne taku kamosku, co si zobrala cudzinca a ma s nim rovnake "trampoty" 😀
ale neboj, daco sa najde. a ked sa budete tlacit v nejakej kolnicke, tak sam zlavi z narokov... 😉

mircalla
12. mar 2010

kolnicka je moj sucasny byt 🙂 uz to tu vypada ako skladisko🙂

shandy
12. mar 2010

😀 😀 , tak neboj, potom ma urcite dost velku motivaciu a ked uvidi, ze nie je sanca, tak snad ustupi z tych poziadaviek 😉

ninockaskv
12. mar 2010

no mircalla, tak s GF mam tiez svoje skusenosti.. teraz posledne som tam bola, skoro mesiac som cakala na termin a bola som tam 7 minut aj s vystrenim.. 😠 ☹

takze shandy, brno to isti 😀

olympia
12. mar 2010

Shandy, tak to som rada, ze same pozitivne veci o RF citam. Koniec koncov uz som sa mohla aj na vlastnej kozi presvedcit, ze je to tam ine kafe, ako sa hovori. 🙂

Mircallka, tak drzim palce, nech najdete svoj vysnivany bytik co najskor.

Ninockasvk, ale ja ti napriek tomu prajem, nech ti vyjde uz tento KET v GF! 😵

ninockaskv
12. mar 2010

oly, nic ine si ani ja nezelam... 😀

pekny den ... 😉

shandy
12. mar 2010

no ja ked som precitala tuto temu, tak som potom uz ani o sk centrach neuvazovala 😀
ninocka, tak to je sila.... 😔 , ze 7 minut aj s vysetrenim. no tak dufam, ze ked uz pocestujem tak daleko, ze tam budem aspon trosku dlhsie 😀 😀, s vysetrenim 10 min.? 😀😀
ninocka ako pisu baby, mozno tam uz nebudes musiet ist 😉
no babule, mne uz sa to tiez krati, vo stvrtok nas caka brno 😵
pekny vikend vam 🙂

zuzla80
12. mar 2010

Ahojte 🙂
Tanicka zdanie klame - to len na fotke vyzera ako spiace dievcatko, v skutocnosti sa v kuse krútila, otáčala hlavičkou a doktorkinu sondu tak okopkávala 😅

Mircala hádam sa nejaký byt pritrafí - netreba zúfať, ale dúfať. Ani nevieš ako a všetko sa tak rýchlo zomelie, že si isto o chvíľku budete všetci traja užívať pohodlie nového domčeka 😉

Juliček nevieš nič nové o Mirindikovi, nepísala ti ako sa im darí?

O tom repráku si isto aj ja prečítam na FB 😉

dior
13. mar 2010

zuzla- nahodou je ninku pekne vidiet a vyzera ako normalne babatko-peknunka bude,bol to super zazitok ze? este stale mas vytok? my sme boli na 4D v 19tt a to este boli tie tvaricky take chudunke,ale uz bolo vidno pekne

mircalla-to ked sa vam podari zohnat,tak budete mat krasne byvanie,ja uz to vidim zariadene 😎 a uz neni sanca,ze si to rozmyslia-ti co povodne ste mali odkupit...a ako sa mas? pojdes na 3D?

mircalla
13. mar 2010

ahoj dior, o tebe som dlho nepocula, bola si tusim v nemocke, ak sa nemylim...si uz doma?
moj doky ma aj 3D, 16.3. mam poradnu, tak snad mi ho urobi..kolegyni ho robil automaticky, neplati sa navyse,lebo ja tam mam zaplatenu komplexnu starostlivost
ja si chcem dat aj morfologicky (to asi neni ten co 3D, ze?) aj ked genetika bola ok...no misim sa dohodnut

pozdravujem vsetky

lenka20
13. mar 2010

ahojte babulky 😵
mircallka - no, naroky to su, mozno ani nie je tak velky problem nieco take rozlohou a lokalitou zohnat, ale kompletna rekonstrukcia nemusi byt podla tvojho (vasho) vkusu... inak, 130m nie je zase az take nieco obrovske, my mame teraz 120m a je to take akurat, jedna izba sice zatial caka na obyvatelov 😎 ale inak nemozem povedat, ze by sa mi nas byt zdal nejaky extra obrovsky.. kupelnicku mame malicku ze sa tam 2 ani nezmestime 😝
snad sa vam nieco podari najst, z nejakeho dovodu to takto dopadlo ako to dopadlo, tak treba verit, ze bude nieco lepsie 😉 a pokial vasu kolnicku 😀 este stale mate, tak nie ste bezdomovci predsa.. a deticky sa rodia aj do celkom malinkych bytikov predsa, take babatko este kym nelozi tak vela miesta nepotrebuje.. hlavne sa nestresuj a urcite sa to vyriesi 😵
pekny vikend vsetkym, specialne zelanie pre jednu velmi unavenu maminu, ktoru veduci drzi stale na nohach, nech na neho na par dni pride nejaka jarna unava a nech si poriadne pospinka, nech si mozes oddychnut tanicka 😉 😵

takyna
13. mar 2010

Ahojte babule 🙂

ja občas stresíkujem kôli pohybom, niekedy proste kočku necitim ako keby spala vegetila, a už hned je stres 🤐 , ako je to Zuzik u vas s pohybmi?

Dnes ma moja svokrusa 60tku tak sa chystame na oslavy, ale ja len tak decentne sadnut , najest sa 😀 a domov nohy hore...

pozdravujem vas vsetucky 😵

takyna
13. mar 2010

Zuzik ta fotecka je krasna 🙂 , aj ste platili za 4Dcko?, my mame ist 23.3

tanitta
13. mar 2010

ahojky kocky...
leni... 😀 ... veduci vyslisal tvoje zelanie 😎 dnes... ty carodejka 😉 ....keby som mohla pocarujem ti aspon 2babetinka 😉 ..
takynecka.. ako sa drari?... dufame ze dobre.... 😉 uzi si oslavu 😎 tehulky opatrujet bruska drzte nohy prisebe.. 😉
snazilky...thuj thuj...
paa

lenka20
13. mar 2010

takynka dobre sa napapaj na oslave 😉 😵 a potom hajde domov do kludu... ja teda neviem, ale niektore babatka sa hlasia len trebars vecer na chvilku a inak su pokojne a potichucky.. segrina mala ked bola v brusku tak kopkala len ked si uz vecer segra lahla spat..
jeeej tanicka tak to som rada, ze veduci ma pocul a posluchol 😉 😵 len nech mu to vydrzi... a snad uz budete mat lepsie obdobie 😉 no pocitam s tebou, ze budes carovat, to je snad jasne 😉 😀 😵
pocujte baby, v nasej starej temicke uz skoro vsetky baby idu do 2.kola 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
13. mar 2010

Tanitka ako sa mate? inak krasna prestavba izbicky, to bude maly mat riadne vegetacke vyuzitie 🙂 uz prerabate?

Lenik ved to , ze ona bola akcnejsia, teraz nejako sa umudrila 🙂 , ale maminka je psychiatricky pacient.... 😖 😀

lenka20
13. mar 2010

maminka sa polepsi ked uz bude bibuliatko na svete, zatial to musis vydrzat ty psychiatria 😉 😀 😀 ma menej uz miesta mala, tak uz sa nebude tak hmyrit.. ved to predsa vies... 😉

tanitta
13. mar 2010

Takynecka.. hej prerabame...elektrika hotova...teraz uz bude len lespie omietkovy bordel upratany... 😉
maly nechcel spat rano lebo sme nestihli usjt z izby ked nas nevidi spi fajn.. a ked nas zbada je po spani 😉 takze nadranom utekame prec z izby..
Leni...dufam ze stale plati ta navsteva 😉 ...stale o tom doma rozpravam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre