Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. jún 2014

@falin no to je nejak nasa uloha zelit im starat sa o nich žeee..no a moj frfloš si ešte aj zabudne ozehlene zobrat do prace..nakolko z domu ide v sortkach 🙂

falin
10. jún 2014

@tinkatinulka - veru tak. Moj si to aspon nezabudne zobrat, iba ak by isiel v spodnom pradle 😀

lienka_1
10. jún 2014

@speranza1 Aj mne agolutin prisiel praktickejsi ako utros. Ale mne Koudak vzdy nechal aj utros a obden agolutin.

lienka_1
10. jún 2014

@tinkatinulka Ked sme boli vonku, tak moj muz v case zliav stale dobehol s 2-3 novymi koselami. Ked sme sa stahovali, vsetko som najskor vyprala a az tak to slo do skrine. Prestala som pocitat pri kuse 45 😀 😀 😀 Ked som absolvovala IVF na Sk, tak bol v pohode celych 7 tyzdnov, co som bola prec. Len ja som po navrate zehlila skoro tyzden. A ja dzemik varim postupne. Ked sa vraciame z vikendu, vzdy si prinesiem za 2 misky a to vyjde tak na 3-4 flasticky. Vcera som zmakla ceresnovy a je super. Kedze kazda ceresna presla mojimi rukami, je vhodny aj pre vegetarianov 😀

lienka_1
10. jún 2014

@falin Ahoj falinka 🙂 Ja milujem tu vonu, ktora je teraz po celom byte. Kedze najlepsi je uplne cerstvy, tak dnes dam aj palacinky. Same dobre napady na takyto hic 😀

falin
10. jún 2014

@lienka_1 - ved aj mne vonal cely byt, ta vona je uzasna. Ja som mala toho viac, lebo som bola na samozbere jahod + bracho mi priniesol visne, tak som mala o zabavu postarane.
Si ma navnadila palacinkami, mnam tie milujem. Normalne rozmyslam ze doma spravim 😀 aj ked mame malu v skole v prirode (ona je tiez "palacinkova" 😀 )

tinkatinulka
10. jún 2014

@lienka_1 jaj tak to mi tak hromadne, boli sme na samozber z nasich zahradke robim postupne kompot ako dozrievaju..vy už mate ceresne???? aj ja chceeem robili sme minuly rok taky z divich cierných a to je super, a ja to davam do odkostkovaca.. 😀 technika v mojej kuchyni je základ 🙂

falin
10. jún 2014

@lienka_1 a ked hovoris o tych dobrych napadoch, tak som cez vikend vypekala kolace z toho ovocia. Jeden v sobotu, ten sa hned spraskal a v nedelu rovno 2 plechy, lebo malej som dala jeden do SvP nech deticky maju a druhy bol pre nas doma 😎

falin
10. jún 2014

@tinkatinulka - tinka, aj ja hovorim, niet nad techniku 😉

tinkatinulka
10. jún 2014

@falin @lienka_1 inak kocky my sme mali vcera palacinky..a s domácim dzemikom z rebarbory..mnam taký kyselkavý ale super

falin
10. jún 2014

baby ja sa musim "nakopnut" a idst makat 😝 , sa mi nechceeee 😕

tinkatinulka
10. jún 2014

@falin noj a som este nic okrem zehlanie a daco uvarene nestihla..haha ale sak aj to treba len neviem co poviem na stavbe zákazníkovi

ria191
10. jún 2014

cautééééééé korčule ani nejdem menovať nemám čas ale musela som vás pozdraviť 😀 😀 😀 tá vrtuľa čo mám v rici fičí na plné obrátky takže páček schledáček a nech sa vám darí 😀 😀 😀 sperča tfuj tfuj tfuj

tinkatinulka
10. jún 2014

@ria191 ze sa aj ukazes ty jedna..

mimika1973
10. jún 2014

@korenka17 super novinka, nech sa pekne drzia vsetky 3 do konca! 😵
To je bezne, ze vedia urcit hned aj termin vkladu tak skoro, iba ak by nahodou mali dake pochybnosti co sa tyka ich vyvoja, tak by to posunuli dopredu, alebo ak by ich bolo len malicko, ale z 3 vedia urcite vybrat to najlepsie na 5.den! 😉 a niekedy vlozia k blastikovi aj CM, teda morulku, co je asi vyvoj 4.dna...
Drzim silno palce!!! a ozaj, ty si tiez z BB? hi hi... 🙂

mimika1973
10. jún 2014

@tinkatinulka
@falin
@lienka_1
vy sikule! robite mi normalne chut na domace fajne lekvare, a este k tomu tie palacinky!!! 😀 😀 😀
Ja robievam marhulovy, ale tento rok, asi nestihnem, ale mam este rezervu od vlani 😉
palacinky, harulku mnam mnam, len je strasne dusno a pri sporaku stat a vypekat v tomto stave, s opuch novhami, uz velmi nevladzem. 😀
Prajeme pekny den s drobcekom 😵

ria191
10. jún 2014

@tinkatinulka a čože ja doma šunky neváľam ako niekto 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

kako23
10. jún 2014

@mimika1973 nejako vela bystricaniek sa tu schadza 🙂 aj ja som 🙂

tinkatinulka
10. jún 2014

@ria191 ja pracujem z domu ..hehe

tinkatinulka
10. jún 2014

@mimika1973 a kedy mas termin? ty už len lez pi vodu a cakaj ma malého 🙂

haimi
10. jún 2014

@majkulik a kde si bola v BA, teda ked sa mozem opytat ?

haimi
10. jún 2014

@diska citala som, ze tam baby chvalia. Ze vraj sa specializuju na neplodnost. Mala by som sa do toho pustit, ale tak sa mi nechce, resp. to radsej nechcem vediet 😉

majkulik
10. jún 2014

@haimi Na imonologiu idem do petrzky na genetiku ideme na americke námestie.

diska
10. jún 2014

@haimi verim,ze sa ti nechce ale je lepsie vediet ako nevediet,s nimi je tam aj dobra komunikacia,vysledky a naslednu liecbu ti dr.povie vzdy najneskor na druhy den do telefonu a potom ti ich aj postou poslu ,teda ked chodis uz na krvicku pocas pichania fraxiparinu ,tie prvotne trvaju trosku dlhsie.

melisska
10. jún 2014

Pozdravujeme a držíme palceky 🙂

korenka17
10. jún 2014

@zabka1124 ...ja som to celé doplietla!!!vklad máme vo štvrtok 12.6. o 11-tej,čiže pekne na 5.deň PK.
dnes stav: 3 embryjká 8 bunkové! 🙂
tak držkám ti palce a dávajme si vedieť priebeh,začína ma to baviť! 😀

korenka17
10. jún 2014

@tinkatinulka ahoj,nie,polietla som to,vklad bude vo štvrtok 12.6. o 11-tej,ja spm už z toho celého taká paf! 😀 ...pardon,takže vklad bude na 5.deň PK.

korenka17
10. jún 2014

@mimika1973 jéj,ahoooj,ano som z BB! 🙂 ,aj ty?ideš teda rodiť prvé dieťatko?dnes mám stále 3 embryá 8 bunkové a vklad vo štvrtok o 11-tej,teda na 5.deň PK.Tak držme si navzájom palce.Kedy máš termín pôrodu?

sarasota
10. jún 2014

@speranza1 zajtra budem drzat palceky nech sa tam snehuliacik zabyva na 9 mesiacov a mas u mna jedno bijuce srdiecko ktore som ti opatrovala takze posielam 🙂 🙂 🙂 🙂

falin
10. jún 2014

@ria191 - caukooooo, trosku uz skludni tempo, nech stihnes aj otehu 😀

@tinkatinulka - no ja som v praci 😝 , stihala si nachystat stavbarom? urcite hej, sikulka 😉

@mimika1973 - ty teraz len pekne oddychuj a hladkaj brusko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre