Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
30. sep 2014

@tixx spytam sa tixxi...urcite..lebo mi ani nechuti jest a po jedle mi je na vracanie ...:(...nech mi da vediet ,ze co a ako..mozno potrebujem nejake lieky aj na zaludok....

tixx
30. sep 2014

@zabka1124 jeeeeeeeeeej super, gratulujeeeeem! 😉

evadek
30. sep 2014

@zibi dakujem..ja som vedela, ze to je s toho..lebo 4 den na to...a navyse mi je fakt na vracanie nechuti mi jest ..je to podobne ako ked som dlhodobo brala antibiotika a bolo mi zle ...tak sa citim...ani probiotika mi nezaberaju uz:(
dakujem za pomoc...velmi si mi pomohla...🙂..napisem Stelclovi ,ze ci mi moze predpisat nieco na zaludok...alebo pojdem k mojej mudr. obvodnej...

evadek
30. sep 2014

@lemoni86 aj ty?..ja vazim pri 172 cm...53 kg....aaach..spagetka som....a celyyy zivot s tym bojujem🙂

tixx
30. sep 2014

@evadek daj potom vediet,ako si dopadla, co povedal 🙂

lemoni86
30. sep 2014

@evadek vies co...ja tiez meriam 172 cm a dlho predlho som vazila 54-56 kil trpela som stale poznamky ze co nejem a take 🙄 alebo ze uz nech daco zjem... pritom som jedla ako kazdy iny. Ale som si teraz pred tymto IVF co ma caka v oktobri povedala, ze sa pokusim pribrat na 60 ale seriozne, kedze som potratila po 1IVF (mohlo to byt aj koli mojej vahe..).... Zacala som jest stale ked som bola hladna, co i len kus... furt mam nieco pri sebe co tiskam 🙂... no a za tri tyzdne sa mi podarilo dostat sa na 59-60 kil :D ... Ako nikto nevidi zmenu, moj mm akurat vravi ze mam viac tvarohu :D .. Ja som chcela vytvorit vacsiu tukovu zasobu hlavne, aby malo mimi z coho papat :D... Cize da sa to :D .. po veeela rokoch sa mi to podarilo a to som bola dokonca tento vikend na riadnej ture..

bergalm
30. sep 2014

ahojte dievcence,tak najdu sa tu este moje stare korcule???jaaaj konecne som sa vratila z Nemecka a sup do Brna za Marcelkom zajtra,drzte palce nech tam dole mam vsetko o.k....a mozme si ist pre nase nanuciky 🙂 verim,ze moja Klarka sa na nas pozera z neba a bude to dobreee 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
30. sep 2014

@bergalm ahoj kvocka super ze si tu..korculky teraz v príprave takze Ketko bude úspešne.

buba08
30. sep 2014

@lemoni86 @evadek ahojte špagetky 😉, už sme tri co chceme pribrať🙂

haimi
30. sep 2014

@zabka1124 perfektneeeee, gratulujem 😉

haimi
30. sep 2014

@malickaberuska @diska diky kocky, uz som s Marcelom dohodnuta, ze to vyskusam s alchemilkou a cervenym, tak snad sa v tomto vykle dostanem na ket 🙂

crazybabenka
30. sep 2014

@zabka1124 gratulujeeeem 😀

diska
30. sep 2014

@haimi super,tak skusim aj ja tu terapiu,vino poznam 😀 a alchemilka to pijete caj? kolkokrat denne?

malickaberuska
30. sep 2014

@haimi Takže marcel vie o efektoch alchemilky? Lebo Macháč nevedel, čudoval sa, že to čo je 🙂

haimi
30. sep 2014

@malickaberuska som mu napisala v zatvorke po cesky - kontryhel 😉 vyzeralo to tak, ze je v obraze

janikajanka
30. sep 2014

@haimi ahojky a kedy to budes vsetko pit? Do ovulky, od ovulky alebo stale? Aku mavas sliznicu? Ja na hrane 8 mm. Dik za radu

haimi
30. sep 2014

@diska mam kupeny doma sypany. Pijem 2x denne 🙂

haimi
30. sep 2014

@janikajanka zacinam 1dc a pije sa max po vklad, potom sa nemoze. Sliznicu mavam v pohode, pri poslednom ivf 12mm

janikajanka
30. sep 2014

@haimi dakujem a preco to teda pijes preventivne?

lemoni86
30. sep 2014

@janikajanka ono alchemilka samotna nie je len na slianicu, je dobra na prevenciu voci viacerym zenskym chorobam 🙂 ..no treba ju pit s mierou..tusim tri cykly po sebe a tak pauza tri cykly..

zabka1124
30. sep 2014

@cmudlo ahoj, no Matúško bude mat 8.10. -20mesiacov, , tiez je to živé striebro, neobsedi ani sekundu! Ja somho dala do jasliciek, takze som ho len tam zaniesla na 9:00-15:15 a velmi mi pomáhaju nasi (zdihaju z vane, davaju do postieľky), ale samozrejme ho musim aj ja niekedy odniest!! Nelezala som vobec, normalne musim ficat!V nedeľu letime domov aj svokra, tak som zvedava ako to s muzom uhrame, asi na moje krize🙂! Inak brucho mam fest nafuknute, ako v 6mesiaci!
Budeme drzat mooc prsty, nech mas //!!!! !Kolko ste vkladali a kedy testujes??.

skaredekacatko
30. sep 2014

@haimi no tak super budes tehotna mi drzat palce. Ja som dnes stretla jednu znamu a jej dcera je v piatom mesiaci vdaka reprofitu. 😝 a co vlastne beries ci nic? Len ket.

gagirl
30. sep 2014

@tixx ahoj moja..este sa rozhodujem..bud tento alebo buduci..este napisem doktorovi mail tento tyzden a ked sa rozhodneme ze najblizsi cyklus budem musiet skocit asi pre lieky..neviem ci sa pred ket robi aj ultrazvuk ale asi ano..Ty sa mas ako moja?zachvilku pojdes znova na usg🙂

haimi
30. sep 2014

@janikajanka hej preventivne. Jeden nikdy nevie, mozno zrovna tento cyklus vypali nejako inac a sliznica nenarastie, tak snad alchemilka pomoze.

haimi
30. sep 2014

@skaredekacatko kiez by si mala pravdu. Vcera som sa dozvedela, ze mam dalsiu kolegynu tehotnu, tak by som ju velmi rada nasledovala 🙂 idem na KET, takze neberiem nic. Len alchemilka a vinko a potom crinone. Zajta si idem pre vysledky na hematologiu, tak som zvedava. Ani neviem, ci chcem, aby mi nieco nasla, alebo nie 😀

skaredekacatko
30. sep 2014

@haimi napis do ip ze ake si mala vysledky na hemato.uvidis budes tehotna.

haimi
30. sep 2014

@skaredekacatko inac pisala som kamoske a jej to pipelle robili v iscare v 10/11 den cyklu ked isla na ivf. V rf to robia cyklus pred ivf. Napisem Marcelovi, ci mi to neurobia 9dc, ked pojdem na sono. Ked ti to budu robit, treba na to nejaku speci pripravu, alebo miestnost? Nevies?

skaredekacatko
30. sep 2014

@haimi ale nie mam len povedat ze idem otevrelovi na pipelle. Nie som.ani na case dohodnuta.

cmudlo
30. sep 2014

@zabka1124 Tak to si ma povzbudila. Tiez som ju chcela dat do jasliciek, ale nevedeli by sme to vysvetlit okoliu...vsetci su na vsetko zvedavi...Vkladali sme minuly pondelok 2 e. Robila som si test vcera, bol neg. Chystam sa aj zajtra....normalne by som mala az v utorok bud.tyzden...co myslis? Uz by mi to malo na teste ukazat?

evadek
30. sep 2014

@tixx urcite...no dufam,ze odpise..dnes mi bolo zle aj po sirupovej vode :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre