Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko cca 2 - 3 tyzdne v BA

skaredekacatko
8. nov 2014

@ingrid0105 vdaka a robia tam.vsetko? Aobjednava sa cez calcentrum ci ako?

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko nie ja som pisala mail

skaredekacatko
8. nov 2014

@ingrid0105 a mas mail na nich a si sa cez mail len objednala ci si aj nieco rozpisovala?

ingrid0105
8. nov 2014

@skaredekacatko elena.tibenska@medirex.sk, len som napisala, ze mam za sebou neuspesne ET a KET a potrebujem vysetrenie, plati sa 50 Eur na osobu, lebo vysetria aj partnerovi spermiogram ak chces

ingrid0105
8. nov 2014

Baby je jedno ci zacnem stimulku vecer a budem tak pokracovat?

diska
8. nov 2014

@ingrid0105 je to v podstate jedno ale je lepsie rano,lebo potom ked sa planuje pregnyl,tak musis uz tu vecernu davku aj tak presuvat na rano.

ingrid0105
8. nov 2014

@diska a keby dnes dam vecer 1 davku a dalsiu rano bude to problem? zacala som spinit rano ale rozbehlo sa to rychlo nezvycajne a som v praci ☹

diska
8. nov 2014

@ingrid0105 ved nemas zazinat az od 2 dc,podla mna uplne staci dat az zajtra rano 1 davku.

ingrid0105
8. nov 2014

@diska vlastne hej na nana pytoma, dakujem 🙂

diska
8. nov 2014
sonag
8. nov 2014

bude to trošku od témy ale chcem sa opýtať či neviete dobrú hematologiu v okolí Zl. Moraviec alebo NR alebo odporúčate niekde v BA ? chcela by som sa objednať len neviem kde? píšem sem lebo uvažujem nad Brnom a keď som sem písala tak my baby poradili aby som si najskôr urobila tieto vyšetrenia... a tam asi nemusí ísť manžel že? lebo na imuno ideme obaja ďakujem 🙂

sonag
8. nov 2014

belgalm Blahoželám ty chodíš tiež do Brna?

skaredekacatko
8. nov 2014

@sonag baby odporucaju mudr Drakulovu z Brarislavy vraj je dobra

bergalm
8. nov 2014

@sonag napisala si zle moj nick,ale to nevadi, ano chodim do Brna a dakujem

bergalm
8. nov 2014

@sonag a som velmi rada,ze som po 1IVF usla z GinFivu BA prave do Brna 🙂

ingrid0105
8. nov 2014

@bergalm aj ja som odtial zdrhla

sonag
8. nov 2014

@bergalm prepáč ...chybička se vloudila... 😉

sonag
8. nov 2014

a o niekom v NR neviete... nemusela by som sa trepať tak ďaleko ...mám to bližšie ... ale v podstate mi je to jedno ...

bergalm
8. nov 2014

dakujem za srdiecko komu???

tinka9075
8. nov 2014

@bergalm ja som ti poslala gratulujem nech je všetko ok 🙂 🙂 🙂

bergalm
8. nov 2014

@tinka9075 tak ti moooooc dakujem ,dufam,ze bude uz si to aj zasluzim hadam xixi

bergalm
8. nov 2014

korculky moje dakujem Vam

tinka9075
8. nov 2014

@bergalm neboj bude to ok tiež som zažila to isté čo ty 😒 😒 a teraz mi radosť robia dvaja nezbedníci 🙂 🙂

ludinka
8. nov 2014

@bergalm aj ja som mala dost velke bolesti akoby ma niekto pichal nozom do maternice.......a vidis dobre to dopadlo, tak verim ze aj u teba uz bude dobre a test bude tmavnut

lusipe
8. nov 2014

@bergalm jeeeeej co to vidim🙂 krasne moja..strasne sa tesim s tebou a moooc drzim palceky.. Teraz to urcite vyjde, malinke z nebicka bude anjelom straznym 😉

ingrid0105
8. nov 2014

@bergalm kazdej prajem tehulkovanie ale tebe po tom cim si si presla obzvlast 😀 😀 😀 velmi drzim palce 🙂

bergalm
8. nov 2014

@ludinka
@lusipe
@ingrid0105 velmi pekne Vam dakujem ,veru uz aj ja chcem pestovat v naruci ten najkrajsi dar od boha,ktory moze zena dostat 🙂

skaredekacatko
8. nov 2014

Tak baby krami sa nechcu daako spustit vlozka je len taka spinava tak idem po dalsi test kedze doma uz nemam ale never tomu myslim ze to sa len pomaly rozbieha. Aj tak divne ma picha v podbrusku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre