Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
12. nov 2014

@ludinka no jo jasne, vyberat si predsas nebudeme! 😀 Hlavne nech je to zdrave! 😉
Tak uz si teda v polovici, to rychlo lettttiiii !!!! 🙂

diska
12. nov 2014

@ingrid0105 ano na hemato ale az vtedy ked som ja povedala,ze chcu to vysetrenie v RF,klamala som ,ale radila mi to tu tinka a mne stale nedalo,ze preco to nejde ked uz tolkokrat sme mali vklad a nic.No a zistilo sa ,ze ich mam velmi agresivne.Hemato mi robila mutacie a tie rozne faktory zrazania ale toto nie az na moju ziadost a to mi tvrdila,ze urcite to nebudem mat ,no a mam.

skaredekacatko
12. nov 2014

@diska na hemato idem k dravculovej. Vcera som klamala na endokrimologii ze v nrnei povedali ze mam.ist 😀 nemohla som.mu povedat ze baby radili a ujo google

diska
12. nov 2014

@skaredekacatko tak sa jej hned aj opytaj ci ti bude robit aj tie lepive dosticky.

kama2
12. nov 2014

@ludinka blahozelam, ozaj idu v poslednej dobe v rf chaloši 😉

skaredekacatko
12. nov 2014

@diska na hemato idem k dravculove pisala som jej vcera mail uvidim co povie . Vcera som klamala na endokrimologii ze v nrnei povedali ze mam.ist 😀 nemohla som.mu povedat ze baby radili a ujo google

vernazza
12. nov 2014

@diska ja som mala transfer 11.10., takze este o 2 dni skor ako ty a mne to tiez vychadza, ze som 7tt, no kurecova povedala, ze je to velmi individualne a posudzuju to podla velkosti a utz. ze sa to vykrystalizuje nasledujuce tyzdne. o 2 tyzdne mam ist opat na sono, ale ze uz k svojmu, im mam potom napisat mail. ze kebyze velmi chcem, jasne ze mozem prist k nim, ale kedze ide iba o sono, tak kludne k svojmu. a ten ma najblizsi volny termin 1/12, tak si zase pockam.. len mne vobec nic neni. tak ked citam, ze vam je zle, ste nafuknute, unavene, brusko pobolieva, tak normalne rozmyslam, ci je so mnou vsetko ok. toto je uz aka paranoja ako sa sledujeme,ze?.. 🙂

vernazza
12. nov 2014

@haimi tak to uz buduci tyzden urcite uvidis <3 🙂 drzim moc moc palce!

diska
12. nov 2014

@skaredekacatko popravde ja som sa poslala na kazde jedno vysetrenie sama,ziadne Car ma nikam neposielalo a to som ich presla 4 ked som dosla do RF uz som mala vsetko vysetrene,Mam uzasnu gyn, ta mi dala odporucenie naco som len chcela,len sa opytala ci to moze aj gynekolog 😀 A potom sa nasli aj lekari ,ked som hodila smutny hlas,ze zas neuspesne IVF ma brali aj bez odporucania 😀 Netreba sa dat aj ked som si zatie roky niekedy pripadala ako debil 😝

vernazza
12. nov 2014

@denulkl ten pocit doverne poznam... ale neboj, ak to tam ma byt, tak tam bude! 🙂 a kedy mas ist na sono? budem na teba mysliet..

skaredekacatko
12. nov 2014

@diska a nebude sa hnevat ze sa hram na odbornika. Uvidim co mi povie. A cozajtra ten endokrinolog vysetri.

haimi
12. nov 2014

@vernazza vsetko je ok a bud rada, ked ti nic nie je. Moja kolegyna presla prvy trimester uplne v pohode, vobec jej nic nebolo 😉

diska
12. nov 2014

@vernazza ani mne velmi nic neni len furt sa mi chce spat ale tak to pripisujem progesteronu.A povedala ti kolko ma mm bublinka?

diska
12. nov 2014

@skaredekacatko musis to podat tak jemne 🙂 alebo jej povedz ,ze v brne ti spominali neake lepive disticky,ze ci to vysetruje 😉

ingrid0105
12. nov 2014

@diska a kombinacia fraxiku a anopyrinu je na tie lepive dosticky? no ja som bola u Fraculovej na vysetreni ale nic take nespominala tak neviem ci mi to robila, aku to ma skratku?

freyahope
12. nov 2014

@skaredekacatko a keď si sa objednávala k Drakulovej, ako dlho budeš teraz čakať na termín? Rozmýšľam aj ja nad hematológiou, gynekológ mi totiž dal spraviť trombofilné mutácie a mám MTHFR (C677T) heterozygot, ale vôbec nespomínal, že by som mala ísť na hematológiu. Po 4 neúspešných vkladoch chcem mať tiež vyšetrené všetko, čo sa dá.

diska
12. nov 2014

@ingrid0105 fraxiparin je na inej baze ten je na trobofiliu a anopyrin zas na tie lepive dosticky,treba sa opytat,vraj to bezne nerobia tak neviem,ale mne nato brali strasne vela skumaviek krvi minimlane 6 len na tie lepive,skratku neviem teraz SPLP nako tak ale nieje to iste 😀

diska
12. nov 2014

@freyahope na MTHFR treba brat na predpis acidum folicum 2x denne

skaredekacatko
12. nov 2014

@diska uvidim 😀 nieak jej to poviem. Ale zevraj ma dovolenku tak uvidim v utorok idem na imunologiu do blavy tak som.chcela rovno ak draculovu v stredu.

freyahope
12. nov 2014

@diska však by som aj brala, len presne ako píšeš, keď si chodím pýtať tie vyšetrenie, tiež si pripadám ako debil 😒 Zatiaľ mi to lekár nepredpísal, do Brna som to ešte neposielal, až keď budem mať všetko komplet. Ale v krvi som mala kyselinu listovú pri tej hornej hranici, tak snáď je to OK.

diska
12. nov 2014

@ingrid0105 tak nie zla skratka 😀 je to SPS

skaredekacatko
12. nov 2014

@freyahope neviem.vraj objednava rychlo moja gyndoska mi nic nerobils praveze .

freyahope
12. nov 2014

@skaredekacatko vďaka, tak si počkám na výsledky z imunológie, lebo tam mi robili aj antifosfolipidový syndróm a potom skúsim zavolať.

vernazza
12. nov 2014

@diska ze asi 5-6mm...

diska
12. nov 2014

@vernazza mame to rovnako 🙂

denulkl
12. nov 2014

@vernazza neviem kedy sa vyberiem teraz budem mat kriticke obdobie okolo 8 tyzdna..tak ked budem vsetko pokracovat ako ma tak az v decembri by som isla.

ludinka
12. nov 2014

@bambulka2015 no na zaciatku do takeho 7-8 tyzdna som mala iba take zachvaty hladu a ked som sa nenajedla tak mi bolo zle, potom mi uz bolo zle stale, ci som sa nejedla alebo nie......

rebeka33
12. nov 2014

@ludinka jej dalsi do partie. Fakt sami chalani.

bergalm
12. nov 2014

@vernazza ja cakam na sono ktore mam o 2 tyzdne

vlasatica
12. nov 2014

Ahojte.neviete nahodou cislo na imunologiu do nitry k Dzurillovej. To co mam,neda sa nan dovolat. Ked konecne zvoni,tak mi rata aj minutu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre