Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka54321happy
7. feb 2015

@haimi
Moja ja PRESNE to iste! Strasne problemy zaspat! Ja by aj spala ale neda sa! Obycajne som hore tak do 1-2.....ale som teho tak si nestazujem ua na NIC 😉 😘

lenka54321happy
7. feb 2015

@haimi
Vtedy sa dozvieme 😉
Ale mam tusaka ze chlop 😉 ❤️
A aj to morfologicke sono mi budu robit zaroven...dufam ze vse bude ok...nech uz je po tom uspesne...

silvia545
7. feb 2015

@evadek jááj moja,ty máš aspoň čo porovnávať 😀 😀 ale ja čoo tie biele testy 😀 zajtra testuješ? 😉 držím palce 🙂
áno je hotový poklad 😉 🙂

silvia545
7. feb 2015

@gennara dakujem,,no neviem,ms ešte nikde,tak fakt neviem 😒 ale ak nie,tak znovu 🙂

silvia545
7. feb 2015

@mircalla ☹ ☹ dakujem 😉 nie je to blbé,,mám 40 😉

mircalla
7. feb 2015

@silvia545 No velmi ti drzim palce..ja som rodila filipka ako 38-rocna tiez RF....teraz som si este trufla na KET, ale nevyslo....mate aj mrazacikov? prepac,necitala som celu diskusiu....
filipko je inak z darcovskych, ja mam zial uz nefukcne vajecniky a od 39 rokov predcasnu menopauzu...kamaratka mala v tom veku 28 vajicok, z toho 14 mrazili....

silvia545
7. feb 2015

@mircalla nie nemáme ☹ vždy sa dopracujeme k 3 vajkám a z toho len jedno je na vklad 😒

mircalla
7. feb 2015

@silvia545 No velmi ti to zelam....ach jaj.....

evadek
7. feb 2015

@silvia545 velmi som ti drzala palce...viem,cim si si presla a veeeelmi by si si to zasluzila...ale prosim,nevzdavaj to

lenka54321happy
7. feb 2015

@evadek
Ahoj moja....Ja som mala slabu ruzovu ciarku na 9ty den, na 10ty den rano bola ta ciarka este slabsia! Skoro ma slahlo panika bola...ale pak na dalsi den bola silnejsia!! A asi na tyzden na to som mala spinenie trvalo tyzden....jaj tak viem ake stresy prezivas moja....ale ako baby pisu, nohy hore, relax a verime ze to bude mat stastny koniec 😘

silvia545
7. feb 2015

@evadek dakujem 😉 ved aj ja tebe držíím sííílno palce a nebooj,,nevzdávam to 😉

lenka54321happy
7. feb 2015

@silvia545
Moja velmi ma mrzi, ze test negativny....tak som ti drzala palce....ach....aj ja som to tak mala...ostali 3 dobre embrya na 5ty den...ale len jedno bolo na vklad....ostatne NiC a aj to jedno nebolo najlepsej kvality....ale aha bojovnik....zazrak maly....

silvia545
7. feb 2015

Ach baby,,porazí ma,,písala som Mach.že kedy by sme tak mohli prísť,a odpísal mi,že teraz má toho strááášne veľa aj na 2 mes. 😒 to mám toľko čakať kedy bude mať voľno ☹

lenka54321happy
7. feb 2015

@silvia545
Zvladnete baby, verim tomu! Naozaj!! A velmi Vam to obom prajem 😘

silvia545
7. feb 2015

@lenka54321happy dakujem 😉 ešte skúsime raz a keby to náhodou nevyšlo,tak uvažujeme nad darovan. vajkami 🙂

ivka3901
7. feb 2015

@silvia545 ahoj to mi je lúto myslím že veľa báb riešila túto možnosť,ale nie každá sa k tomu prizná 😒

lenka54321happy
7. feb 2015

@silvia545
Hej preco nie ja by urcite skusila keby inak sa nedalo...moja sefka mala darovane vajicka a syn vyzera presne ako jej muz 😉 kopia!!!

diska
7. feb 2015

@silvia545 nikam sa neponahlaj 🙂 2 mesiace nieje az tak vela a aj telo si potrebuje oddychnut,netreba sa hnat hned do dlasieho kola,ja chapem tlaci nas vek ale ono to naozaj nieje dobre,treba si aj oddychnut a potom pojdes do toho plna energie.

mircalla
7. feb 2015

@silvia545 Darovane vajka maju velku sancu na uspech....tak 65-70%. mam to za sebou,maly je uplne ako tato, tiez som mala malo vajeok, napokon som sla do tohto a vyslo
Kludne mi napis do IP keby si potrebovala info....inak odporucam si dat ziadost uz teraz, nic vas to nestoji, len vam daju termin, potom to ak sa rozhodnete bude rychlejsie....je to nezavazne....musite akurat mat nejake zakladne krvne testy - HIV, zltacka atd a vyplnnite dotaznik...vsetka tato priprava sa da urobit aj na dialku....ja som vyplnila dotaznik, nasledne mi dali termin, potom dodatocne poslala tie oscanovane krvne testy

santeema
7. feb 2015

@evadek blahozelam aj ja, to tu sledujem a tesim sa kazdej dalsej druhej ciarkem u kazdeho🙂))

tinkatinulka
7. feb 2015

@silvia545 skus mu napisat ci nema volny termin v Olomouci..vlastna skusenosť.

cmudlo
7. feb 2015

@silvia545 je mi to strašne ľúto. ..veľmi ti fandím. .skúšajte ďalej!

ingrid0105
8. feb 2015

@franzziska
@evadek
@silvia545 no ako babulky moje?

evadek
8. feb 2015

@ingrid0105 tak spinila som.len rano, aj to len na aplikatore..dnes uz nie len mi uz par dni nechuti jest, stale grgam..je mi tazko...A test 9-11 den sa mi vidi rovnaky...ziadne tmavnutie :(

evadek
8. feb 2015

@santeema dakujem.. no az v utorok idem na krv...je to take neiste

evadek
8. feb 2015

@silvia545 som velmi rada 🙂...To babo skor ci neskor pride...skus sa objedbat o tie dva mesiace...zatial si nasadis nejake vitaminy a porozmyslas ako dalej🙂

evadek
8. feb 2015

@lenka54321happy strasne stresy...hlavne tie ciarky su kazdy den ine...vyzeraju skoro rovnake...jeden den je tmavsia na okraji..druhy den v strede..neda sa to urcit ci tmavne

bambulka2015
8. feb 2015

@evadek preco vlastne testujes? Ved to nema vyznam. Testovanim aj tak nic nemozes ovplyvnit. A este tak skoro. Mna tiez palili prsty ale testla som az na 14. den po vklade, v ten den rano, ked som isla na krv. Mala som doma len tento jediny test, tak som ho nechcela znicit skorym testovanim. A vyslo to. Krasna ciarka. Potom som este testla na 17. den, kupila som si v drogoske taky ten najlacnejsi, a tam uz kolajnice ako hrom. Ale to som uz mala tehu potvrdene aj krvou. ja som chcela mat len na pamiatku este riadne kolajnice.
Testovanie len stresuje. Nici psychiku. Ja viem, ze clovek nemoze vydrzat, ale treba aj trosku rozmyslat a zatat zuby 🙂
A neboj, ciraka bude silniet. Len netestuj kazdy den. To fakt nema vyznam. A pred 12. dnom tak ci tak nie. Tu sa napr takymito testami ani netestuje. V centre ti nic nedaju. A ani neodporucaju. Po vklade ti daju hned termin na krv na 14. den.

evadek
8. feb 2015

@bambulka2015 lebo potrebujem vediet ci je vsetko ok...ale mas v pravdu. .na krv sa objednam na 13 den...na 12 som mala termin na test ...a uz doma mam len digit. Ja strasne obdivujem baby ako ty 🙂 mne zvedavist neda, esteze utorok mam krv🙂

bambulka2015
8. feb 2015

@evadek juuuj ja som tiez zvedava. a keby si vedela ako. Len ja som si vtedy vsugerovala, ze ked budem testovat, tak to nevyjde. A to u man neprichadzalo do uvahy. No sibnuta som, co uz 😀 😀 😀
Ono to tie nervy budes mat cele tehu. Uz len to tehu je na nervy a nie to este une veci. 😀 stale na nieco cakat. Ja mam rada veci pod kontrolou, som planovac prvej triedy, ale ako to obvykle v zivote byva, väcsinou nic nevychadza. 😀 Na nic sa nemoze sustredit. Naskor cakas na dve ciarky, potom na krvne testy, potom na prevy utz, potom na dalsie krvne testy, potom na dalsiu kontrolu, potom na first-screening-testy, a tak to ide dookola. Teraz sa uz neviem dockat utorka, dalsia kontrola po troch tyzdnoch. Uz ma z toho poraza. Clovek nic nevie, co sa v tebe deje. Stale len dookola rozmyslas, ci je male ok, ci vobec este zije. Toto obdobie, pokym nemas brucho a dieta necitis, je asi nahorsie. Potom sa mozes aspon kopancami orientovat. Pokym sa hybe, tak vies, ze aspon zije. Ja uz som normalne paranoidna. Brucha nikde, nejak tehu sa necitim. Nic ma neboli, nic nepicha. Unavena som tiez uz nie. To preslo po prvom trimestri. Akuram len co mi cecene narastli. Ak to takto pojde dalej, zachvilu si mozem kupovat nove podprdy. Budem ako Dolly Buster. A to som bola takmer plocha 😀 😀 😀 😀
Jaaaj a este zmena. Nemozem jest varene. Je jedno co, zacne ma palit zaha. Ale po suchom v pohode, jedno co to je, dokonca aj uvarena ale studena klobaska mi nic nerobi 😕 Ja uz neviem, co by som zjedla. A musim castejsie jest a mensie porcie, lebo mi uz po dvoch-troch hodinach zacne byt zle od zaludka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre