Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. máj 2015

@tlucka držím palce, neboj mimisek to zvládne

santeema
10. máj 2015

@tlucka budem drzat palce, aby bolo vsetko ok

gagirl
10. máj 2015

@tlucka moja velmi silno drzim palce..myslim na vas..

skaredekacatko
10. máj 2015

@tlucka. Neboj bude dobre. Drzim palce

silvia545
10. máj 2015

@tlucka myslím na teba a na tvoje dieťatko,silno držím palce,aby ste boli v poriadku,,posielam objatie 😉

tlucka
10. máj 2015

@tinkatinulka
@santeema
@gagirl
@skaredekacatko
@diska Kočky ďakujem za podporu. Takže hospitalizovali ma preistotu v nemocnici. Som podľa PM 6+3 dni, srdiečko zatial nebolo počuť. Dúfam, že bolo iba skoro a pri ďalšom sone už bude tĺcť ako zvon.

tinkatinulka
10. máj 2015

@tlucka juj radsej lež v nemocnici až do porodu..neboj srdiečko bude o pár dní. krvacanie ustalo?

tlucka
10. máj 2015

@silvia545 Ďakujem Silvi. Snáď bude všetko v poriadku.

tlucka
10. máj 2015

Kočky ďakujem za srdiečka. Dnes som dostala od manžela prvú kyticu ku dňu Matiek. Dúfam že nie poslednú ☹

tlucka
10. máj 2015

@tinkatinulka Už budem iba ležať a oddychovať. Ja som taká trubka, že som znovu išla do práce stresovať a nervačiť sa. Teraz viacej špiním ako doma. Ale asi aj z vyšetrovania to môže byť podráždené. Snáď to ustane.

bergalm
10. máj 2015

@tlucka drzim palce nech ste v poriadku a neboj coskoro bude aj srdiecko

diska
10. máj 2015

@tlucka pekne oddychuj v nemocnici,srdiecko uz bude coskoro.

diska
10. máj 2015

@bergalm ahoj a ty ako?uz brusko neboli?

gagirl
10. máj 2015

@tlucka verim ze za par dni uz bude aj ♡a vsetko bude v poriadku..drzte sa moja..bude dobre🙂

tinkatinulka
10. máj 2015

@tlucka žiadna práca za to nestojí..babo chcelo len postrašiť

tlucka
10. máj 2015

@tinkatinulka Dúfam, že máš pravdu.

jomini
10. máj 2015

Baby, co pichate fraxipharine, prisim kam presne ho pichate? Tedze sa mi uz kvoli brusku neda spravit kozna riasa, snazila som sa pichnut do stehna hornej casti, 3 vpichy na roznych miestach a brutalne krvacanie pri kazdom, nemohla som si tam ani nakoniec aplikovat injekciu, tak to krvacalo, pochopila by som ze si raz pichnem do nejakej cievky ale 3x, to asi nie je mozne, uz niekolko hodin to boli, a nakoniec isla do bruska horko-tazko. Ako sa vyhnut takejto situacii?

diska
10. máj 2015

@jomini ahoj,mne kazala hamato,ze ked uz je velmi napnute brusko,tak uplne do boku ak sa ti tam neda,tak mozes aj do ramena,ja si picham tam a niekto tu spominal,ze aj do stehna alebo do vnutornej strany.

monicka79
10. máj 2015

@jomini ja som pichala do stehna z boku, hore, alebo do ramena a bolo to v pohode, mne to nekrvacalo. pichala som po operacii zlcnika a nemohla som pichat do brucha vtedy.

jomini
10. máj 2015

@diska prosim kde z boku? V okoli lonovej kosti? Rameno by mi musel pichat muz a uz pri jeho demonstracii ma to preventivne boli :/
@monicka79 do ramena pichas zo zadnej strany?

diska
10. máj 2015

@jomini tak nech ti muz spravi len riasu na ramene.
z boku akoze normalne bok 😅

bergalm
10. máj 2015

@diska no neboli teraz len cely den je taky cudny aj som si pospala len necitila som sa ok tak snad je to dobre drobcek kope

sarasota
10. máj 2015

@tlucka drzime palce ,aby bolo vsetko Ok hlavne klud a pozitivne myslenie 😉 .

andrejta
10. máj 2015

@tlucka Joj, Lucik, strašne držím palce, hlavne kľud a oddychuj, všetko bude oka

tlucka
10. máj 2015

@andrejta Andrejka, to som zase dopadla, čo? Som sa asi tešila predčasne. Pár dní som bola v robote a snáď sa tam najbližšich pár mesiacov neukážem. To bude mať naše vedenie zase radosť 🙂 Nevadí, dôležitejšie je moje zdravie a bábätko. 🙂 Dúfam, že to dobre dopadne

skaredekacatko
10. máj 2015

@tlucka nestresuj a oddychuj poriadne uvidis vsetko bude v poroadku.

tlucka
10. máj 2015

@sarasota Ďakujem. Snáď bude všetko v poriadku, aj keď krvácam stále viac. ☹

tlucka
10. máj 2015

@skaredekacatko Snažím sa nestresovať. Čo má byť, to bude. Asi to nejako neovplyvním. Len začínam krvácať stále viac. Snáď je to len následok vyšetrenia a sona ☹

andrejta
10. máj 2015

@tlucka na robotu teraz úplne kašli, hlavne sa snaž upokojiť, myslím na teba a veľmi ti prajem nech to dobre dopadne

tlucka
10. máj 2015

Kočky, tak hcg na 25 deň po KET a teda podla jejich vypoctov od PM je len 2213. Takže asi tak.. Nič pozitívne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre