Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
11. máj 2015

@tlucka Luci to mi je luto, neboj vycistiš sa sama..dostala si sa o krok dalej a uvidíš že ešte tento rok budes štasne tehotná

majkulik
11. máj 2015

@evadek dakujem. . . po akom case po fyzickej stranke sa da ist do dalsieho kola? kolko cyklov odporucaju oddychnut telo?

majkulik
11. máj 2015

Co sa to deje? v 03 a 04 bolo vela vkladov a vela pozitivnych a potvrdenych tehu, ale ako citam, vacsina fazuliek to vzdala a odisla do nebicka. . . Do kelu, toto snad nie je pravda, och. . .

marienka22222
11. máj 2015

@majkulik Mne povedali, ze minimalne po 3 mestruaciach.

lienka_1
11. máj 2015

@tlucka Och, Lucka! Je mi to velmi luto! 😔 Ja som vcera odmietla hospitalizaciu. Tiez som spinila. Nastastie sluzil moj lekar. Plodovy vak je nepravidelny a to je velmi zle ☹ Hcg bolo sice vyse 18000, ale ked som si to prepocitala, malo byt uz raz take. Na ultrazvuku tikala taka malinka bodka, ze to moze byt srdiecko, ale doky bol velmi vazny ☹ a on nezvykne strasit. Celu noc som nespala.

evadek
11. máj 2015

@majkulik mne povedali ,ze idealne je 6..ale minimum je tri..kludne po troch mesiacoch sa da ist na ivf znova..to mi aj Štelcl odpísal ...že 3 mesiace sú ideálne...ja som potratila v marci..a najskôr pôjdem v októb. ....ale aj to neviem..

diska
11. máj 2015

@lienka_1 ked tikala bodka tak to je srdiecko,tak je to dobre .Hlavne oddychuj,nekazali ti zvysit agolutin?

diska
11. máj 2015

@tlucka velmi ma to mrzi ,toto by sa nemala stavat ☹

diska
11. máj 2015

@haimi drzim silno palce ,drzte sa.

majkulik
11. máj 2015
tinkatinulka
11. máj 2015

@lienka_1 juj co to sa deje kočky..a ešte spinis? mas zvýšené lieky? neboj určite je to srdiečko..jedno letí tvojej bublinke

tlucka
11. máj 2015

@lienka_1 Bože môj... Čo sa to deje? Zlatíčko, dúfam, že u teba to dobre dopadne. Základ je, že tam bol náznak srdiečka. Veľmi ti držím palce, aby bolo aspoň u teba všetko v poriadku. Ideš aj na kontrolné sono?

lienka_1
11. máj 2015

@diska
@tinkatinulka
@tlucka Lieky mi nezvysili, ale dostala som totalneho sprda od lekara, ze ked po tolkych rokoch otehu, ze mam sediet doma a neflakat sa kade-tade a uz vobec nemam ist do prace. A naposledy som taky zhrozeny vyraz tvare videla u Koudelku, ked mi v novembri robil sono a tam bolo nicovate nic. Nie som naivka a aj ked to nepovedal nahlas, ten vyraz tvare hovoril za vsetko.

tlucka
11. máj 2015

Ďakujem za srdiečka a posielam ďalej 🙂

lienka_1
11. máj 2015

@tinkatinulka dakujem za srdiecko!

tinkatinulka
11. máj 2015

@lienka_1 no doktor mal pravdu, srat na robotu teraz ide o teba..ale to sme si už písalihlavne kllud, a tie intralipidy si bola aj teraz?
ja mam protokol 7pred, 7-14 po vklade..ja viem u teba to bolo iné..

gloria13
11. máj 2015

Ahojte..prepáčte, že Vám tu vstupujem, chcem iba radu, prípadne Vaše poznatky...mám dlhý protokol na IVF, dnes som si pichla prvú injekciu Decapepthilu...máte niektorá skúsenosti? Aké ste mali napr,. vedľajšie účinky, prípadne ako ste naň zareagovali...čo mám čakať:? Ďakujem moc, za Vaše rady . emoticon

lienka_1
11. máj 2015

@tinkatinulka intralipid som mala minuly tyzden, hned po pozit tt. Dalsi bude buduci tyzden. A ak bude tehu pokracovat, tak kazde 3 tyzdne azvdo 30. tyzdna gravidity.

lienka_1
11. máj 2015

Zienky, dakujem Vam za srdiecka!

mitka85
11. máj 2015

@tlucka posielam objatie a vela sil

mitka85
11. máj 2015

@haimi drzim palce aby ste mali vsetko v poriadku

tlucka
11. máj 2015

@mitka85 Ďakujem

mitka85
11. máj 2015

@lienka_1 aj ja ti moc drzim palce

tinkatinulka
11. máj 2015

@lienka_1 tak super, mame to každá úplne iné..
tehu bude pokracovať, len sa musíš šetriť a hladkat mrnusa

buba08
11. máj 2015

@tlucka ach, je mi to ľúto, co sa to teraz na jar deje ☹, Drzkaj sa

roberta31
11. máj 2015

@haimi tak strasne na teba myslim.drzim palceky nech je vsetko v poriadku!!!!!!!

roberta31
11. máj 2015

@tlucka mrzi ma to 😔

lienka_1
11. máj 2015

@mitka85 Dakujem! 🙂

ingrid0105
11. máj 2015

@lienka_1 drzim palce aby to bolo v poriadku 🙂

ingrid0105
11. máj 2015

@haimi myslim na teba a dievcence posielam objatie a verim ze budete v poriadku moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre