Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
25. jún 2015

@lienka_1 zlatko mne uz cez brusko od 13tt

diska
25. jún 2015

Ahojte baby,ideme sa pochvalit ,uz sme 5den doma,nas poklad sa naucil papat a stale nas prekvapuje ako sa zodna na den meni.Uz sme boli aj u pediatricky na kontrolu,ukazal sa ako vie plakat 😀.Drzime vam vsetky palce a prajeme hlavne zdravie ,snazilkam,tehulkam,maminkam a vestkym detickam.

mircalla
25. jún 2015

@diska supeeer

tinkatinulka
25. jún 2015

@diska jeeej tak gratulujeme, on vedel že dom a potrebujete ešte kopec veci zariadiť tak si možte teraz užívať spoločné chvílky.vela zdravíčka

diska
25. jún 2015

@tinkatinulka dakujeme,nic sme nezariadovali 😀 vsetko islo bokom,,snazili sme za byt stale s malym v nemocnici ked sa dalo.

tinkatinulka
25. jún 2015

@diska ved to je najpodstatnejsie, pekné bývanie bude neboj hlavne aby zdravíčko bolo

diska
25. jún 2015

@tinkatinulka veru,mne ne to momentalne jedno 😀 len ten moj zazrak ma zaujima. 😵

marverka
25. jún 2015

@1laura1234 to ma mrzi

marverka
25. jún 2015

@bradik dik

sarasota
25. jún 2015

@diska gratulujem, a zelam veeeeeeeeeeeeeeeeeeela zdravicka 🙂 🙂

sarasota
25. jún 2015

Vsetky maminky ,snazilky,tehulky a cakatelky pozdravuje Matejko a pridavame par foteciek s profi. fotenia k 1 rociku.Posiela veeeeeeeeeeeeeeeeeeela pusiniek. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

izzie27
25. jún 2015

@diska super, len si uzivajte spolu 😉

tlucka
25. jún 2015

@sarasota Matejko je nádherný chlapček. Gratulujem k narodeninkám a hlavne veľa zdravíčka a šťastný život prajem.

ria191
25. jún 2015

@sarasota bože to je tak krásne "deculo" bolo by škoda keby ste mali "iba" jedno 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2015

do "pijavice" 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 mne sa chce plakať zase stopnutý KET zlatý stafylokok v hrdle ja nešťastný zemepán ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimika1973
25. jún 2015

@sarasota zlatusik, hotovy top model, lol! 😉 😵 😵
Vsetko dobre k 1.rociku, kedy to mal? My teraz v sobotu mame! 😵

tlucka
25. jún 2015

@ria191 Ach jaj... Stále sa niečo pose.. a prekazí plány.... Neboj, preliečiš sa a kým @lienka_1 porodí, určite preberieš jej štafetu 🙂

mimika1973
25. jún 2015

@ria191 ria!!!!!!!!!!!!!!! Ty co stvaras? to mas urcite z tolkej roboty,lol! Co sa to furt na teba lepi??? 😔 Ja uz chcem aby si bola tehula!!! 😉 A mozes to dat o mesiac ked uz takto zase sa to kaka?

izabela7
25. jún 2015

@ria191 riuska, to mi je luto. Ale racatko este stihas po prelieceni 🙂

ria191
25. jún 2015

@izabela7
@mimika1973
@tlucka od toho zápalu na nohe z jednej "s...čky" do druhej ale ja som kámoška ja čakám na @nelly3 @tinkatinulka na teba @tlucka a ešte tu je nejaká korčulka ? hm

ria191
25. jún 2015

@mimika1973 mimi ty máš ráčika ? predpokladám, že je to maminkin cecíček 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2015

@izabela7 izuška vy sa máte ako ?

mimika1973
25. jún 2015

@ria191 ano rius, racika, ako aj ja! Ja som julova 😉 Aj on mal byt ale chcel byt koncom junovy 🙂 😵 Uz tuto sobotu rocikujeme!!!! ach jaj velmi rychlo to leti, akokeby som len vcera porodila, lol! 😉

tlucka
25. jún 2015

@ria191 Ešte trnavčanka @falin by sa mohla pridať 🙂 Aj keď som ju tu už strááášne dlho nevidela.

1laura1234
25. jún 2015

@marverka musíme bojovať ďalej a hlavne sa nevzdavať,i keď občas už nevladzem

lienka_1
25. jún 2015

Zienky, tak prenatalny skrining v 12. t dopadol vyborne. Miminko sa hmyrilo, krutilo, kyvalo, klopalo si na celo, no jednoducho zazitok. A ked pustil zvuk srdiecka, tak som sa rozrevala ako mala. Vsetky merania su OK,krvne testy budu hotove o tyzden. Dnes som velmi-velmi stastny clovek! 🙂

lienka_1
25. jún 2015

@diska Super, ze ste doma! Posielam Miskovi boztek! 🙂

lienka_1
25. jún 2015

@sarasota Krasne chlapciatko! 🙂 Kludne do nejakeho modneho casaku by mohli tie fotky dat. 😉

nelly3
25. jún 2015

@ria191
si kamoska, ze ma cakas 😉

1laura1234
25. jún 2015

@lienka_1 supeeer blahoželám,ty si moja velmka inšpirácia,že treba bojovať.😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre