Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
3. jan 2016

@gagirl aha....no tak to nebude mocovy. no tie probiotika su dobry napad

ria191
3. jan 2016

@gagirl aj mykóza sa prejavuje miernym pálením

gagirl
3. jan 2016

@ria191ok.tak budem davat aj tie..diki moja..verim ze to bude v poriadku a nic sa kvoli tomu nepototo..:(som blba..nebola som asi dobre oblecena,mala som sa vykaslat na cely ohnostroj..

gagirl
3. jan 2016

@mircalla
@gagirl diki kocky za radu.dam aj probiotika a uvidim ..dufam ze to prejde..Zajtra mam kontrolne sono v Rf..tak spomeniem aj dr.

ria191
3. jan 2016

@gagirl no asi by som si na tvojom mieste skor dala spraviť kultiváciu u gynekológa ale určite ti to nic neovplyvní

gagirl
3. jan 2016

@ria191 odpoved bola pre teba nie pre mna😉

gagirl
3. jan 2016

@ria191 oki..diki za podporu 🙂 a ty ako sa mas?😉

ria191
3. jan 2016

Dobre 🙂 🙂 🙂 začal nový rok tak dúfam ze aj nové tehulky začnú pribúdať a hlavne tie "korytnačky" sa konečne rozhýbu 🙂 🙂 🙂. No a samozrejme niekto to musí začať mas velmi zodpovednú úlohu 🙂 🙂 🙂 velmi velmi veľa kociek a korytnačiek ti drzí palce. Aj ked viem ze 15.1. mas smutný deň verím ze to ta pozenie dopredu. Velmi vela štastia ti prajem.

gagirl
3. jan 2016

@ria191 dakujem velmi pekne za tvoju podporu..si zlata..az sa mi slzy tisnu..ano..cakaju nas smutne dni..je to velmi tazke..ale verim ze nase milovane dietatko nam pomoze..Ja som myslela ze ty si uz tu vlnu zacala..ci?😉

ria191
3. jan 2016

@gagirl tohtoročná je na tebe 🙂 🙂🙂

gagirl
3. jan 2016

@ria191 ok..;)

gagirl
3. jan 2016

@vernazza drzim palce na zajtra..dame si vediet ako sme dopadli 🙂 a o tej novej metode selekcie spermii som zatial nepocula..musime zistit..🙂

vernazza
3. jan 2016

@gagirl ak mas pocit, ze sa ti rozbieha mykoza, tak mne na nu velmi rychlo zaberaju tie boraxove globule, o ktorych som tu nedavno pisala.. lekari s tym boraxom robievaju aj vyplachy, je to bezpecne a ucinne. plus probiotika, to je jasne (ja mam superdophillus). ak chces, necham ti zopar tych guliciek zajtra na recepcii v RF, ked mi das meno. 🙂 napis IP

mimika1973
3. jan 2016

@ria191 ahoj rius, a ty kedy zacinas? mate este posledneho mrazacika, vsak? tohto roku to das! 🙂

vernazza
4. jan 2016

ahojte, tak uz som po OPU (v native), vydolovali zo mna 2 foliky ale len 1 vajko, tak trpnem co bude zajtra.. isla som bez anestezy ako minule, obe mi robil koudak. a naposledy uplne v pohode, dnes som sa rozkrvacala, tak to tamponovanie nebolo prijemne, ale prezila som. 🙂 a aj ma pohladkal za trapenie sa, tak to mi stalo za to 😀

fatma1
4. jan 2016

@vernazza Drzim palce!
Mozem sa opytat, tie boraxove globule, to ti predpisuje gynekolog ci sa to da aj volne kupit?

tinkatinulka
4. jan 2016

@vernazza jeeej tak to bude šamion neboj..a Koudak ako bonus 😀

pufa
4. jan 2016

@vernazza drzim palce nech sa pekne oplodni ;)

evadek
4. jan 2016

ahojte babeny..obcas sem nakuknem...drzim palce tym co stimuluju aj tym co idu na vklad...
U mna vklad v nedohladne...cytokiny pekne stupli po liecbe....a aj psychicky nie som na tom najlepsie....
Takze som vecnaaaaaa cakatelka na vklad 🙂
Ale nevadi....niekto to tu musi strazit 😀

tinkatinulka
4. jan 2016

@evadek evi a co ti nasadila teraz?

fatma1
4. jan 2016

@lola911 Ano, to ano, je to zamestnanie a ako v kazdom zamestnani sa moze nieco pokaslat a su odbornici a odbornici. No, zial, v tomto odbore by sa to stavat nemalo...prajem vsetko dobre v novom roku a nech sa nikdy nic podobne nezopakuje..nikomu....

ria191
4. jan 2016

@vernazza super ze sa to da zvládnuť ale pri koudakovi by som asi aj ja vydržala všetko. Nativ je vždy napinak bez toho to asi nejde ale tak veríme mu no nie 😍😍😍.

ria191
4. jan 2016

@gagirl no co ako ste dopadli?

ria191
4. jan 2016

@evadek micka ale ved ono je to vždy o čakaní ja som tiež premrhala rok kvôli "somarinam", ale niekedy to čakanie môže priniesť vytúžený výsledok. Aj ked viem ze ty to mas z mnohých stránok neskutočne tažké ale si silná zvládneš to všetko ver mi aj ked dakedy o tom pochybujes. Každému raz vyjde slniečko 😍😍😍

ria191
4. jan 2016

@pufa OOO o chvíľku polovica ale ti to letí. Všetko v pohode? Aj viete co čakáte?

evadek
4. jan 2016

@ria191 jaaaaj...ja vieeeem...nechcem fnukat...kazda z nas to ma tazke ....
Neviem ci som silna..momentalne by som kazdeho v mojom okoli prizabila 😀😀 ....V to dufam,lebo ak nevyjde hladam si miesto v blazninci....heslo strava a ubytko zadara 😀
A ty ako?...Ako to vyzera s tebou?

evadek
4. jan 2016

@tinkatinulka nic..povedala,ze v dexamede mam pokracovat....ja som jej napisala,ze nesuhlasim...a na to mi neodpisala .....Takze koncom januara pojdem na krv...od 22. decembra som uz bez dexamedu.....dala som si protizapalovu dietu..pojdem este na odbery k obvodnej...ze odkial sa beru tie zvysene cytokiny...
V podstate po dexamede som mala najhorsi vysledok...horsi ako ked som nic nebrala...
Takze koncom januara pojdem na krv...a uvidim....Nasadila som si aj anopyrin...a solmucol....tiez znizuju cytokiny..okrem toho mam vsetky vitaminy...aaaa uvidim...

tinkatinulka
4. jan 2016

@evadek no skus si zibi skonzultovat.. Aj MegaCecko znižujú cytokiny, ja idem buduci tyzden

evadek
4. jan 2016

@tinkatinulka uz som si o tom s nou pisala 🙂 ...no uvidim ako .... uz je to zacarovane ....
Drzim palce🙂

diska
4. jan 2016

@evadek ahoj,nechces skusit aj wobenzym? mne ho v RF odporucila Mudr.Vitouskova som vtedy aj velmi casto bola chora,stale nieco a aj CRP som mala vzdy vysoke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre