Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
11. jan 2016

Kocky tak zajtra o 12hod.si ideme pre nase embryjko(a)..,Rano este ma volat dr Otevrel aby sme prebrali ci chceme pgd ,podla stavu embryjok..ale rozhodli sme sa ze nedame..takze zajtra bude uz v brusku 🙂

silvinkabb
11. jan 2016

@diska niesi v zlej diskusii? Tu niektore nemaju ani dieta nieto este taketo problemy

tlucka
11. jan 2016

@gagirl Maji držím veľmi palce, tentokrát to bude tutovka 🙂

silvinkabb
11. jan 2016

@gagirl co je pgd? Drzim palce. Ja som sa strasne tesila na ten den vtedy 🙂

silvinkabb
11. jan 2016

Nie je to lacnejsie. Skor sa to ukazuje rovnako drahe ako u nas ale s tym ze tu ti preplaca nieco poistovna chapes. Tak preto hovoria niektore ze lacnejsie. Podla mojich osobnych skusenosti tu su najviac uspesny so soft moznostou. Ine vychadza tak kadejako. Chvalia hlavne iny pristup. V BA vraj ako na beziacom pase. Neviem ja som bola v Martine. Ak si mozes hladat lupou je tu skupina IVF a tam najdes kopu info tiez
@alica311

gagirl
11. jan 2016

@silvinkabb diska sem dlho patrila..takze je nasa 🙂

gagirl
11. jan 2016

@tlucka dakujem Luci 🙂

gagirl
11. jan 2016

@silvinkabb dakujem 🙂 pgd je geneticka diagnostika embryi ..

mimika1973
11. jan 2016

@gagirl ahojky, ako sa maju embryjka? volala si aj na treti den tam za ich vyvoj? zajtra to mas vklad? Moc drzim palce!!!! 😵 😵 😵 a urcite budu aj mrazacikovia 😉

silvinkabb
11. jan 2016

@gagirl ok. Tak to nie je nic pre mna ☹ radsej sa teda nebudem zapajat a odidem prec

gagirl
11. jan 2016

@silvinkabb nemusis odchadzat..preco?su tu aj maminky ktore sem patrili dlhsie ale uz maju babatka..ved nemusis citat vsetko..len to co ta zaujima🙂

niveagirl
11. jan 2016

@gagirl Joj co to ja citam kocka jedna! 🙂 Tak ty ides na vklad... tesim sa s tebou a drzim palce tentokrat to bude ono uvidis 😉💖

gagirl
11. jan 2016

@mimika1973 dakujem..na treti den bolo 7embryjok..3boli vraj optimalne..verim ze sa pekne delia dalej 🙂

gagirl
11. jan 2016

@niveagirl dakujem moja..verim ze to tak bude 🙂

leaa70
11. jan 2016

@lienka_1 A co ti pomohlo nato?

diska
11. jan 2016

@silvinkabb ahoj,bola som tu roky v tejto diskusii a vdaka babam som to nevzdavala a bojovala o babatko,prv som len citala,potom som si pisala z babami ip a potom aj prispievala,snazila som sa zistit informacie,radila som sa a ak som vedela poradila som aj ja.Citala som ako sa baby nevzdavaju tehotneju,povzbudzovali sme sa co robime stale 🙂 drzalime si palce ,obcas si spolu poplaceme a potom sa zas tesime.Napisala som to kopu zufalich prispevkov,ze zas sa to nepodarilo ,co mam robit a podobne ,ale prave rozpravanie mamiciek a povzbudenie ma vzdy podrzali a vedela som,ze sa nemozem vzdat a treba vydrzat.Pozname sa z babami a boli sme spolu aj tehotne a mame podobne stare babatka,tak sa sem stale obratim po radu a vzdy cakam kedy pribudne dasalia tehulka,vdaka tejto teme mame maleho tak akosi neviem odital odijst a mozno je to tak ako hovoris,ze to sem nepatri len to uz ja ako maminka tak nevnimam.Mozno tu ostavam preto,ze este budeme bojovat o surodenca,mozno sa rozhodnujem ano,nie? No je mi tu dobre a ak tu zostanes urcite bude aj tebe 😉

diska
11. jan 2016

@lienka_1 joj hovorim ze v Ke mame dobrych doktorov 😀 ja som mala movalis injekcie ale to az Kosican mi predpisal a gujacuran v tabletach,arthrotec.CT nic neukazalo,len ze asi zapal tak mam ist este na magneticku,no ja stale dufam,ze to prejde aj same 😝 Citam ,ze mala je ako anjelik to bude urcite po maminke.Inac tie pernicky su bozske aleze nenormlane,strasen moc ,moc dakujem 🙂

ria191
11. jan 2016

@diska jasne ze to tu patrí ved sme jedna veľká Reprofitacka rodina a propo aspoň vieme co nas čaká 😜😜😜. Malinký je betar otočil si režim 😜😜😜.

diska
11. jan 2016

@santeema tak idem provokovat dnes je uz vo svojom rezime a zatial spi od 6 tej ale tak nekricim hop 😀 😀 😀 este nieje ani polnoc.Ale ja taky aktivnejsi zrazu to prislo 🙂

ria191
11. jan 2016

@gagirl vela štastia na zajtra 🙂 🙂 🙂. Opäť nejaké vzruso 😜😜😜

diska
11. jan 2016

@gagirl stale drzime palce a sledujem ako pokracujes 🙂

ria191
11. jan 2016

@leaa70 vela z nas ma nízke AMH s týmto v pohode môžeš zostať tehu ak nemáte inakšie vážnejšie diagnózy.

diska
11. jan 2016

@ria191 nespis? babo ma disco v brusu? 😉

gagirl
11. jan 2016

@ria191 dakujem..no vedela by som si predstavit aj lepsie vzruso..🙂

gagirl
11. jan 2016

@diska dakujeem 🙂

ria191
11. jan 2016

@silvinkabb musíš si vyberať príspevky ktore ta zaujímajú alebo ktore sa ta tykajú a ostatne preskoc pripadne sa nad nimi pousmej takto to tu funguje a preto je táto téma taka plodná 🙂 🙂 🙂

diska
11. jan 2016

@gagirl ciatm teraz o pgd..ja ked som to riesila tak prv Vituskova,ze by to zvzila ale ked bolo malo embryjok tak,ze radsej nie .ona navrhovala ze aspom 5 aby ich bolo ale to mi sme nikdy taky pocet nemali.

ria191
11. jan 2016

@gagirl viem, teraz ta čaká to najťažšie a najdlhšie čakanie, ale ver ze v tom nebudeš sama 😍😍😍.

ria191
11. jan 2016

@diska na disco je ešte skoro 😜😜😜, ale po robote padnem doma ako kabela a potom ponocujem. Cele zle hi hi ale vydržím

lienka_1
11. jan 2016

@leaa70 Ani neviem. Lebo pred liecbou DHEA mi spravili kontrolny idber a zrazu 1.2. Po 5 mesacnej liecbe stale 1.2. Potom stimulka, kde mi normalne zlyhali vajecniky a hrozil mi prechod. No a nakoniec sa podaril nativny cyklus s jedinim vajickom.
Myslim, ze aj hladina vit. D je dolezita, lebo ten som intenzivne uzivala. Mala som nizku hladinu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre