Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
25. jan 2015

@ingrid0105 😀 😀 😀

buba08
25. jan 2015

@diska podla mna je to u kazdeho individualne🙂, aj niektore prvorodicky citia okolo 18 tt

xlolax80
25. jan 2015

@silvia545 a aku davku clostylu?a mala si len 1 folik?

izzie27
25. jan 2015

@diska aj ja som to tak citila 🙂

silvia545
25. jan 2015

@diska tvoje slniečko sa krásne ozýva 🙂 🙂 ja som to tiež nejako pocítila prvý krát,ked som bola v takom týždni ako ty 😉 dúfam,že aj mňa to ešte čaká,,zažiť ten najkrajší pocit,cítiť ako v tebe žije nový nevinný človiečik 🙂

bergalm
25. jan 2015

@diska no to je uz babenko ja som to tak tiez mala najprv len take vlnky a potom to pride jeej sa tesim aj ja uz nech nieco citim

silvia545
25. jan 2015

@xlolax80 mala som 2-0-2 😉 mala som 3 a len jedno bolo zrelé 😉

xlolax80
25. jan 2015

@silvia545 aha, dik. Tak to mam podobnu stimulku. Len este dopichujem. Tak prajem vsetko dobre, nech sa uchyti

silvia545
25. jan 2015

@xlolax80 dakujem a koľký deň si ? 😉

nelly3
25. jan 2015

@zuzu1108
ano beriem euthyrox 112, TSH som mala naposledy 0,8 😉

kikuska21
25. jan 2015

Ahojte, chystáme sa do reprofitu 1 krát. Musíme si všetko hradiť samy alebo preplaca aj niečo poistovna? A dá sa objednať aj na sobotu či len cez tyzden?

xlolax80
25. jan 2015

@silvia545 dnes 8dc

mimika1973
25. jan 2015

@silvia545 drzime mu moc palceky, nech sa pekne uhniezdi a vyvija ako sa patri! 😉 😵 😵 Rano si mala vklad? Bol klidek na klinike kedze nedela? ;) Kto Ti robil vklad?

nelly3
25. jan 2015

@kikuska21
no mozes ist aj cez poistovnu, ale ta to musi schvalit predtym, viem ze vseobecna s tym nema problem, ostatne ano zial 😠
konzultacie myslim, ze len cez tyzden robia.

zuzu1108
25. jan 2015

@ingrid0105 A to preco sa nedostali k druhému vajecniku 😕 ? Mas nejaky problem? A nepovedali ti vobec kto robil opu?Na prepúšťacej správe, bol podpísaný Texl? Ty si dala 1800€ za tu stimuláciu??? Akože to je ina pálka. Mna nasrali s tym ze po kyrete nedali ten gestacny vak na histologiu.Ked som si pytala vysledky tsk mi povedali ze žiadne niesu, lebo vsetko bolo v poriadku 😠 .Ked dom to povedala dr v RF tak povedal ze to preco nedali na histologiu,ze vsetko sa musi dávať na histologiu.
Ja mam Otevrela.Ten anopirin sa dáva na lepive doštičky ak sa nemýlim,na riedenie krvi. Mne moj gyn povedal ze ono sa dáva aj clexane/fraxiparin a anopirin, aby sa maternica dobre prekrvovala, lebo ze nevieme ake su tie cievy co vedu do maternice a ked nieje dobre prekrvena tak embryo nema dostatok živín.

kikuska21
25. jan 2015

@nelly3 ďakujem 🙂

haimi
25. jan 2015

@ingrid0105 silno ti drzim na zajtra palce,nech si spokojna. A ze nech si pekne na teba vyhradi cas, kedze sa mu za posledne obdobie uvolnilo a slovenske pacientky mu tehulkuju 🙂 podla mna skusi na tebe v prvom kroku klasicku stimulku clostil + merional. Nemala si nikdy v minulosti clostil? Ci sa ti po nom nerobia cysty ako mne. Aku si mavala stimulku este v gf a ako si reagovala? Viem, ze v brne si mala naposledy 300j/denne.

zuzu1108
25. jan 2015

@nelly3 Tak ty mas zvýšenú funkciu? To berieš štvrť tabletky? Ja som mala 3,7 a dala mi celu tabl L-thyroxinu.
Ja som si nasadila 1/2 tak mi to aj v lekárni magistra poradila a ze potom celu.

nelly3
25. jan 2015

@zuzu1108
no ja neviem ci mam zvysenu 😀 ale euthyrox 112 beriem dlhodobo, niekdy mi davku znizi,podla vysledkov krvi.

silvia545
25. jan 2015

@xlolax80 takže zajtra máš uz ? držím palce,aby boli krásne folíky 😉

silvia545
25. jan 2015

@mimika1973 vklad mi robil štelcl,,je to veľmi milý dr. 😉 boli sme sním spokojní aj sme posrandovali,,ked sme odchádzali,tak nám poprial veľa šťastia,aby zabojoval drobček náš a ešte povedal,že nech nás tam už viac nevidí 😀 😀 tak som mu povedala,že Zbohom 😀 bol kľud na klinike,,boli sme tam 4 páry,všetci na vklad 🙂 a dakujem 🙂 😉

franzziska
25. jan 2015

@silvia545 moc ti to prajem...ja som to este nezazila...aani neviemake to je...takze snad sa o podari...ved clovek enchce tak vela...tiez v tomto obdobi myslim viac na vieru a na osud..

silvia545
25. jan 2015

@franzziska dakujem zlatúšik 😉 presne aj ja,,tiež viac myslím na vieru a prihováram sa k Bohu,,aj ked som pár rokov dozadu bola na neho veľmi ale veľmi nahnevaná ☹

xlolax80
25. jan 2015

@silvia545 este nie, dnes bol uzv, ale boli este male. V ut dalsi uzv a asi v piatok odber. Ale mam foliky len vlavo. Pravy vobec nezareagoval

ingrid0105
25. jan 2015

@zuzu1108 das sa k nemu dostat len sa s nim treb troska "pohrat" ak mi vedeli urobit OPU v GF tak v heliose to mala byt malina, textl je podpisanz vsade "akoze" ano 1800 a nic z toho, ale bola to moja volba co uz, uvidim co bude zajtra, uz pomaly neverim nikomu ☹

ingrid0105
25. jan 2015

@haimi dakujem moja, dufam ze bude mat na mna cas, lebo ho vytaham za usi 🙂 clostil som nemala nikdy, tak dufam ze mi neuskodi viac ako pomoze, ty si tusim nemala ani OPU pri 1IVF kvoli tomu vsak? mala som 300j aj v GF aj v Heliose

zuzu1108
25. jan 2015

@ingrid0105 Tak na zajtra ti velmi prajem dobry pocit 🙂 . Ako fakt ked v GF to vedeli tak Helios to mal urobiť ľavou zadnou ale asi sa im nechcelo 😖 . Napis zajtra ake boli dojmy a pocity 😉 . Popytaj sa na ten anopirin, pipelle alebo hysteroskopiu.

ingrid0105
25. jan 2015

@zuzu1108 dakujem, urcite sa popýtam a dám vedieť čo nám odporučil 🙂

dolce251
25. jan 2015

ahojte, pls kolko sa plati za kontrolny UZ folikulov v Brne? Idem tam zajtra. Je mozne platit kartou?

silvia545
25. jan 2015

@dolce251 my sme neplatili nič 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre