Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
12. jún 2014

@nelly3 no veď v BB 😝 😝 😝

falin
12. jún 2014

@ria191 - cauko, ty uz si si aj Bielca prisvojila??? Nejaka "skromna" si 😀 😀 😀

ria191
12. jún 2014

do "rici" cholky dokopte ma niekto na tú imunológiu do Nitry please 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 mne sa už nikde nechce trepať ☹ ☹ ☹

ria191
12. jún 2014

@falin jafné 😀 😀 😀 ja už uňho aj virtuálne rodím 😝 😝 😝

ganesh
12. jún 2014

@falin dakujem, tak vidim, ze si moj pripad 🙂 mas pravdu, nie je sa kam ponahlat 🙂 ja aj tak pevne verim, ze nam to opat vyjde na 1x 🙂

speranza1
12. jún 2014

@ria191 no este ze beries ohlad.... chces aby som sa rozrusila??? chces ma mat na svedomi???? 😀 😀 😀 😀 😀 ..... a ja na @nelly3 nedam dopustit.... nech by robila cokolvek...je to "nasa" verna kamka 😉 🙂 (rispect)

ria191
12. jún 2014

@speranza1 jafné, že beriem ohľad veď vieš, že v malom hrnci rýchlo vzkypí 😝 😝 😝 😀 😀 😀 idem ti poslať srdiečko pre malé srdiečko v brušku 😀 😀 😀. Už sem potom nepáchnem idem sa dať naklonovať lebo mám práce na 100 životov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 do "pise" veď ja nemám kedy ani tehotnieť 😀 😀 😀

speranza1
12. jún 2014

@ria191 dakujem za srdiecko 😵 ... neviem, v com to je...ale aj ja mam pocit, ze od januara tohto roku... mam neskutocne ale neskutocne vela prace.... cmuuuk a utekam pracovat aj aj.... paaaaaa

nelly3
12. jún 2014

@ria191
nebola som, nejako teraz sa mi nechce nic riesit, pockam na teba do septembra vis 😉

lusipe
12. jún 2014

@speranza1 Speri, moooc drzim palceky.... 😉 tfuj tfuj pre stastie...a pekne pi cerstvy ananas..u nas tak dobre zabral.... a je to krasna kvalita 😉 drzkaj sa a pohodicka 😉

argenti
12. jún 2014

@speranza1 Speri, tak sa tesim. Embrijko krásnej velkosti a kvality. Ja viem že teraz to dáte. Drzkajte sa.<3<3<3

argenti
12. jún 2014

@speranza1 U nás zabralo 2dc moravského červeného vína v den vkladů a nasledujuci deň.

ingrid0105
12. jún 2014

@argenti ahoj chcem sa spytat kazda ktorej sa zadarilo pila vinecko, myslis ze je to fakt v tom?

lusipe
12. jún 2014

@ingrid0105 ano ja som pila 😉

ingrid0105
12. jún 2014

@lusipe no pondelok mam vklad neviem ci uz to ma nejaky vyznam 😒 aby sa clovek dal aj na pitie kvoli babenku 😀 ktory pokus sa ti zadaril ak sa smiem spytat?

ingrid0105
12. jún 2014

@lusipe a ten ananas mozem aj po vklade?

lusipe
12. jún 2014

@ingrid0105 ja som pila aj pred vkladom aj po vklade...boye teray vzyeram ako alkoholik.. 😉 .ale normalne pohar vinka denne... 😉 a po vklade som pila denne ananasovy dzus ak sa dal cerstvy a jedla postruhanu mrkvu s jablckom a citronom pokvapkane...a vysiel hned prvy KET 😉

lusipe
12. jún 2014

@ingrid0105 ten urcite po vklade...hned ako sme vysli, isli sme sa napapat a hned som si dala 😉

ingrid0105
12. jún 2014

@lusipe no tak je na case aby som zacala aj ja , dakujem za rady dufam, ze aj mne zaberu a tebe zelam aby ste to dotiahli do uspesneho konca 🙂

argenti
12. jún 2014

@ingrid0105 Myslím, že niečo na tom bude. Predtym som sa bála dat si vinko, ale teraz mi ho pri vklade odporucila doktorka. V den vkladu a nasledujuci deň po 2-3dc.

lusipe
12. jún 2014

@ingrid0105 tak to mooooc drzim palceky 😉

ingrid0105
12. jún 2014

@lusipe a este otazocka davali ti 1 ci 2 embrijka?

lusipe
12. jún 2014

@ingrid0105 ja som nechcela dve...jednak som taka uzka a bala som sa....a myslim, ze jedno ma potom lepsi priestor na vyvoj 😉

ingrid0105
12. jún 2014

@lusipe to je tiez pravda 😀 v nedelu mi maju volat kvoli mrazacikom tak sa aj troska obavam, ale bude co ma prist a snad to preziju 😀

ludinka
12. jún 2014

@ingrid0105 aj ja si myslim ze je lepsie dat vlozit jedno, predsa len je tam velke riziko pocas tehu, aj predcasneho porodu a podobne, navyse ja som zazila aj mimomaternicove po ivf a nechcem si predstavit ze okrem toho by som mala aj druhev maternici a muselo by ist koli tomu prec... 😒

ingrid0105
12. jún 2014

@ludinka aj tak je to zvlastne ze pri IVF vznikaju mimomaternicove tehu, ako keby embrijko zaradilo spiatocku a uhniezdi sa vo vajcovode no nie? a teraz si ako na tom?

ludinka
12. jún 2014

@ingrid0105 mmt vznika preto lebo embrio zavadzaju do maternice spolu s tekutinou v ktorej to embrio plava ,a ked sa to este poda hlbsie tak sa lahko dostane do vajcovodu....no a ked sa zavadza hatchujuca blastocysta tak uz sa nestihne vratit naspat ale zostne prichytena tam.....
bohuzial je to jeden z vedlajsich ,,ucinkov ,,ivf 😒
ja som momentalne po kupeloch a chytsam sa na KET

ingrid0105
12. jún 2014

@ludinka a chodis do Brna? tak budes pekne oddychnuta a zadari sa urcite 😀

staga
12. jún 2014

@ludinka dakujem za odpoved...a ake lieky si beru na rast sliznice? od kedy sa zacinaju uzivat po MS? vopred dik

donatela
12. jún 2014

Ahojte baby. Hlasim sa po OPU. Dakujem za drzanie palcov, pomohlo🙂
Uroda pekna, odobrali mi 16 vajok, z toho 13 uplne zrelych a 2 mozno este dozreju. Zajtra po 13h mam volat kvoli embryam...
Trosku som ubolena, dufam, ze zvladnem zajtra pracu...
@leontinka27
@rebeka33
@argenti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre