Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
20. nov 2014

@zibi, Ahojky, môžem ti prosím ohľadom konzultácie výsledkov z hematológie poslať IP?

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl no ja som mala stále cleaxane a moja kámoška začínala s fraxíkom a potom jej doky dala cleaxane a povedala, že sa to nedá v žiadnom prípade porovnať 🙂 a teraz má krásneho 3 mesačného syna.....skrátka vyhráva cleaxane.

zibi
20. nov 2014

@tlucka jasne posli

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 ja v pohode..brucho obcas zaboli..raz viac inokedy menej..prsia tiez su citlive,,ale inak necitim nic zvlastne..aspon zatial.🙂

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 tak ju musim poprosit o ten.🙂aj ty si teraz pichas?..za tie inejkcie sa aj nieco doplaca urcite..ze?

ivetahe
20. nov 2014

@gagirl

Ahoj,velmi ti drzim palce,tesim sa s tebou,uz si sa posunula dalej,mozes sa v duchu tesit.blahozelam

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl áno teraz pichám 0,4 % clexane, ale zajtra idem pozrieť hematologičku či nezmení dávku. a žiaľ neviem presne, ale balenie 10 ks stojí asi 1-2 €. a picháš 1 denne.

gagirl
20. nov 2014

@ivetahe dakujem pekne🙂

gagirl
20. nov 2014

@dorotka66 aha..a tebe to predpisuje gynekolog?ci hematolog?

ingrid0105
20. nov 2014

@gagirl zatial pracujem, na smeny, takze na sobotu volno , uvidim ako mi bude v nedelu a dnes mi moj gynekolog povedal ze po vklade PN, bola som si pre vysledky kultivacii a vysledky na stitku. tak neviem. ty si z GA? ku komu chodis?

ingrid0105
20. nov 2014

@gagirl na fraxik sa priplacaju len haliere vlastne centy 🙂

ivetahe
20. nov 2014

Chvem sa opytat ci je pravda,ze Clostyl sposobuje cysty ?

sarasota
20. nov 2014

@gagirl ja som pichala cele tehu 0,3 fraxik 😉

gagirl
20. nov 2014

@ivetahe vraj moze..ano..ale nie u kazdeho..

gagirl
20. nov 2014

@ingrid0105 po vklade chod veru radsej na pn..si setricka?Myslis gynekologovi komu chodim?dr.Mtytnikovej..ano ja som priamo z ga..A ty?

ivetahe
20. nov 2014

@gagirl

Pytam sa dopredu este pred jeho uzitim,Marcel chcel vyskusat ,ze ako zareagujem ,neviem co mam robit,chcem sa vyhnut dalsim problemom.

dorotka66
20. nov 2014

@gagirl mne ho teraz dali v centre, ale predtým som bola na kompletnom hematologickom vyšetrení a zistili mi antifosfolipidové protilátky, takže mi ho dala dr pre istotu ešte pred IVF (brala som ho asi pri 4 pokusoch)

gagirl
20. nov 2014

@ivetahe no tazko povedat takto dopredu..ja som ho brala pri iui a mne sa cysty nespravili..ale citala som tu ze moze robit..mas mat soft ivf?

ingrid0105
20. nov 2014

@gagirl nie som sestricka, hoci uz vieme tu vsetky tolko dokopy o IVF ze by sme si mohlo otvorit ambulanciu 🙂 ja som z velkych ulan a chodim k baranovi

bergalm
20. nov 2014

@gagirl ahoj aj ja picham Clexane 0,4 jednu denne ,kazal mi Marcel a predpisuje mi ho moj gynekolog a 1balenie je 10inj.a doplacala som cca 1,50eur

gagirl
20. nov 2014

@bergalm noo..tusim kazda si tu skoro picha..tak sa pridam..🙂

bergalm
20. nov 2014

@gagirl no veru ,ale da sa to, picha mi to mm musim si zvykat kedze cele tehu ma to caka 😝 😝 😝 ale vydrzim a snad celych 9mesiacov

bergalm
20. nov 2014

@gagirl stipe to po vitiahnuti ihlicky,je to taka mala ,takze v pohode 😨

silvik1
21. nov 2014

dobré ráno žienky. tak ja žiaľ ani reprofiťácke štatistiky nezlepším. dneska 11 deň po ET test biely ako sneh a od včera sa mi pomaly spúšťa mrcha. žeby plodná jeseň skončila práve predomnou ☹

speranza1
21. nov 2014

@silvik1 😔 😔 je mi to luto... ides este aj na krv?

silvik1
21. nov 2014

@speranza1 neviem ešte. chcem tam volať čo povedia. ale ak sa mi nerozbehne cez víkend normálne menzes tak určite pôjdem. zatiaľ je to len také sem tam.

speranza1
21. nov 2014

@silvik1 a mate aj nejakych mrazacikov?

silvik1
21. nov 2014

@speranza1 v Brne nie - mala som len soft stimulku, som myslela, že menej vajok znamená lepšiu kvalitu (v GF zo mňa vždy spravili hotovú nosnicu). ale v GF mám ešte 8.

speranza1
21. nov 2014

@silvik1 a teraz si mala kolko vajicok? ak smiem vediet? je to tvoje druhe IVF? alebo? Viem, ze teraz je o tom este skoro hovorit, ale pôjdete si pre mrazacikov do GF? alebo budete pokracovat v RF?... Posielam objatie a vela sil.... na prekonanie smutku, co v tebe teraz je, potrebujes cas.... niekto ho potrebuje viac iny menej... tak ti drzim palce... urcite raz budes maminka... 🙂

silvik1
21. nov 2014

@speranza1 toto bolo moje prvé v Brne ale celkovo 3 IVF (vklad piaty, mala som aj 2 KETy). pri softe som mala 5 vajok, 4 sa oplodnili a vložili sa dve - 1xHB/1 a 1xEB/2, čiže zase raz ukážkové embyrá. nakoniec asi bude pravda, že tie moje vajká sú nanič vzhľadom na vek. teraz si dám pauzu, dám si konečne opraviť tetovanie a skúsim akupunktúru/homeopatiu. čo sa týka GF zahrávam sa skôr s myšlienkou, že si zistím v akom štádiu sú zamrazené moje embryá a ak to nie sú blastocysty, tak by som ich chcela dať rozmraziť, nechať dojsť do štádia blasto a dať spraviť genetiku. viem, že v RF to robia no neviem či v GF. a okrem toho to nesmú byť blasto. tak uvidíme.
my už máme podanú aj žiadosť na adopciu, čakáme kedy začne príprava, takže za dva roky budem určite mamina.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre