Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
26. nov 2014

@speranza1 dakujem 😉 vieš ako sa hovorí čas zahojí všetky rany,ale túto nezahojí nikdy ☹ proste musela som sa stým naučiť žiť,,ale verím,že raz budeme konečne tí najšťastnejší rodičia 🙂 😉

silvia545
26. nov 2014

@cmudlo dakujem 🙂 raz sa to musí podariť nám všetkým,šťastie sa musí raz unaviť a skončiť pri nás všetkých 🙂

cmudlo
26. nov 2014

@silvia545 Na nás sa už usmieva tu nádherné, úžasné, malé dvojročné dievčatko. Ale ešte chce bračeka; -)

mimika1973
26. nov 2014

@lienka_1 a cim si stimulovala a ake davky boli?

lienka_1
26. nov 2014

@mimika1973 Mala som dlhy protokol. Mesiac a pol antikoncepciu, na konci som zacala pichat dipherelin, asi po 2 tyzdnoch som pridala aj menopur 5 ampuliek denne. Z toho bol na 7. den jedinky maly folikul a endometrium 3mm.

lienka_1
26. nov 2014

@mimika1973 Pred stimulkou som mala robene vselijake vysetrenia a skoro vsetko bolo Ok az na celkove IgG, co sa tyka imunity. Brala som 4 mesiace DHEA, AMH islo here, ale aj tak to bolo nanic.

silvia545
26. nov 2014

@cmudlo máš doma teda ten najväčší poklad na svete 🙂 a jasnačka treba aj bračeka 😉

tinkatinulka
26. nov 2014

@lienka_1 nebolo by pre teba niejaka min stimulk a150j..reagujes na taku? nechces menopur mam a rada podarujem a skusit len taky skusobny?

bergalm
26. nov 2014

Tak dievcence,oddnes som majitelka tej naj...knizky ,co moze zena dostat cize TEHU KNIZKA je u mna 🙂 🙂 🙂 srdiecko kraaasne bilo a podla UTZ 6tt+1 Dakujem Vam vsetkym zatial moc ,co ste mi drzali paluchy 😀 Sa tesime 😉

dorotka66
26. nov 2014

@bergalm super bergalm !!!!! Tešíme sa s tebou. Zajtra to čaká mňa 😉, dúfam že dopadnem tiež OK.

lemoni86
26. nov 2014

@bergalm vitaj v klube !!! 😀 😀 tesim sa a gratulujem 🙂

silvia545
26. nov 2014

@bergalm blahoželám a teším sa s tebou 😉

bergalm
26. nov 2014

@dorotka66
@lemoni86 kocky diiiiik moc tak a dalsia poradna az 22.12.fuuuuha ale vydrzime 🙂

bergalm
26. nov 2014

@silvia545 dakujem moc

mimika1973
26. nov 2014

@lienka_1 no myslim, ze Ti prave tato stimulka nesadla! 😒 Teda s dlhym protokolom. Normalne v nasom veku sa preferuje kratky protokol alebo ten nativ...To Koudy Vam navrhol ten dlhodoby, ze co to ukaze?
Hmmm... no a 5 menopurov, to je dost konska davka, wow! 😕 Telo sa proste vzburilo z toho vsetkeho....a mozno aj ta antikoncepcia nebola moc vhodna predtym, kedze sa vajka nevytvorili potom (to akokeby sa mala pozastavit ovulka, blokovat dozretie vajok...)
Urcite ten nativ bude skor uspesnejsi na vybrane1 ci 2 vajka, teda na ich dobre dozretie hlavne, spontanejsie nez umelo nadopovane tolkymi hormonmi! 😉
Mozte zacat hned ci pockat na buduci rok uz len?

zabka1124
26. nov 2014

Babyyyy, nechcem sa chvalit,ale dobre zastavujem tehu vlacikom aj busom , VSAK???Ja sa tak tesim z kazdej dalsej tehulkyyyy🙂!!!!Aj cakatelky na // aj cakatelky na stimulku🙂🙂🙂🙂🙂!!!

lemoni86
26. nov 2014

@bergalm ja som objednana na 18teho 🙂 .. tak ty to este stihas do vianoc 😀

bergalm
26. nov 2014

@lemoni86 noo este ma tam vtrepali ,kym budu dovolenkovat

lienka_1
26. nov 2014

@tinkatinulka Dnes som hovorila s dokima nepotesil ma. Ze je velka pravdepodobnost, ze uz zostanem v prechode ☹ ☹ ☹ ☹ Ze mam pockat ľ mesiace a uvidime ako sa telo zachova.

lienka_1
26. nov 2014

@mimika1973 Potrebovali sme ziskat aspon 2-3 zrele vajicka. Soft uz u mna uplne zlyhal, kedze som mala 2 stimulky bez oplodnenia a s embryjkom, co sa zastavilo vo vyvine. Nas lekar ma upozornil na vsetky rizika, vedela som do coho idem, riskovala som. Mozno az privelmi. Co uz.
Mam pockat ľ mesiace a uvidime, ci sa z toho vajecniky spamataju.

lienka_1
26. nov 2014

@mimika1973
@tinkatinulka Mame pockat 2 mesiace.....pisem ako hotentot

gagirl
26. nov 2014

@bergalm juchuuu..super..tesim sa s vami.🙂ja idem zajtra na usg som zvedava co bude..🙂

gagirl
26. nov 2014

@dorotka66 takze zajtra ideme spolu na sono..tak si budeme drzat navzajom palce..🙂

diska
26. nov 2014

@gagirl drzim palce 🙂

bergalm
26. nov 2014

@gagirl drzim paluchy a budem mysliet na Teba,nech to dopadne dobre 😉

gagirl
26. nov 2014

@diska dakujem🙂
@bergalm dakujem..verim ze ano🙂

szivacs
26. nov 2014

@katka1710 Ahoj, tak to mi je velmi luto, ze to nakoniec takto dopadlo a ze si mala takuto negativnu skusenost ☹ Ale hlavu hore, ide sa dalej a treba verit, ze tentokrat to dobre dopadne! Do tretice vsetko dobre 😉 Velmi Ti drzim palce, nech vam to vyjde! 🙂

szivacs
26. nov 2014

@diska Ahoj, asi mas na mysli tzv. kombinovany test. Ja som ho absolvovala, nakolko ma kvoli veku tlacili do amniocentezy a tu som od zaciatku odmietala. Potom som mala aj triple testy mimo normy, takze som absolvovala este dalsi doplnujuci test, uz neviem presne v ktorom tyzdni, tusim niekedy po 20t. Ale ja som oba testy absolvovala v genetickom centre v Budapesti. Pokial viem, robi sa aj v BA.

szivacs
26. nov 2014

@diska A inac blahozelam a drzim palce! Tie dalsie mesiace su skutocne o neustalom cakani a strachu, ako to nakoniec dopadne. Ale ja verim, ze dobre 😀
A drzim palce aj ostatnym tehulkam, prajem vela trpezlivosti a co najmenej stresu! 🙂

haimi
27. nov 2014

Kocky, neviete niektora, Marcel je v robote?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre