Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leontinka27
5. dec 2014

Ahoj baby moje.mam na Vas otazku?mam 8 sackov inofolicu.mozem si ho dat ked budem stimulovat na ivf ked nemam PCO a mam pri stimulacii cca 7az 10 vajicok.nemozem to nijak pokazit?je ten inofolic na mnozstvo alebo aj na kvalitu.neviem co robit lebo nerada by som po pokazila.
dakujem

diska
5. dec 2014

@leontinka27 ahoj,nic nepokazis ale asi ani ucinok to nebude mat to treba brat aspon 3 mesiace a 2x denne.

crazybabenka
5. dec 2014

Pošlem Marcelovi, že takéto chcem....nech si zoberie predlohu 😀 😀 😀

zuzu1108
5. dec 2014

Ahojte baby. V stredu som mala opu a z pravého vaječníka som krvácala co bolo písané v správe. Bolo to len tske tmavohnede spinenie aj vcera,ale dnes je tam uz prímes krvi. Je to oranžovo ružové. Ospravedlňujem sa za detaily ale inak to nejde napísať. Stretli ste sa s tym niektorá? To spinenie, krvácanie by malo ustávať nie?
A este mam pocit akoby som po odbere dostala nejaku mykozu alebo kvasinky 😒 . Pisala som poobede dr ale neodpisal mi.

leontinka27
5. dec 2014

@diska dakujem.ja sa len bojim ze ked to zacnem uzivat v den ked zacnem stimulovat aby mi skor nedorastli a nedozreli vajicka ako pojdem na OPU.opu mavam 13 DC.
dakujem

diska
5. dec 2014

@leontinka27 nic take sa nemoze stat,su to len vitaminy .

leontinka27
5. dec 2014

@diska dakujem za info.

zibi
5. dec 2014

@haimi haha no tak to fakt nadiktuj aj nam nech vyhrame potrebujeme to na ivf 😀 euricka 😀 😀
som rada a tesim sa ze ti to tak vyslo 🙂

dorotka66
5. dec 2014

@leontinka27 ten sa má brať pár mesiacov pred otehotnením a aj počas tehotenstva, bez prestávky 🙂, takže pekne pokračuj. ja beriem nosifol 2x denne, obsah je ten istý len pod inou značkou.

leontinka27
5. dec 2014

@dorotka66 no ja ho neberiem ....dostala som ho ako darcek.len som ho chcela vyuzit ked budem stimulovat na ivf.mam len 8 sackov....ale dakujem za info...

bambulka2015
5. dec 2014

@montek ano v 6tt tam boli dve, jedno so srdieckom, to druhe neviem, kedze to bolo tam este strasne male. Tento tyzden, 7tt uz len jedno. Vraj sa to stava casto, ze sa jedno vypari. Kde, to nik nevie.

zlatanka30
5. dec 2014

@bambulka2015 to jedno sa jednoducho vstrebe

bambulka2015
5. dec 2014

@zlatanka30 ved ja viem. Zuteka pred surodencom, lebo ten ho mlatil, koli teritoriu 😀 😀 😀 😀

haimi
6. dec 2014

Kocky, nezostal vam niektorej crinone, na svk je brutal drahy. Dik 🙂

ingrid0105
6. dec 2014

@speranza1 ahoj moja ako, dufam ze mrcha ta na mile obchadza, myslim na teba a drzim palceky 😉

speranza1
6. dec 2014

@ingrid0105 ahoj....zatial nic...ale som taka pokakana ze az..... 😨

ingrid0105
6. dec 2014

@speranza1 tak drzim mocno palceky do poyitivneho testu 😀

silvia545
6. dec 2014

Ahojte žienky 😉
prosím Vás,neviete či robia v RF aj medzi sviatkami?
mala som začať stimulku v januári,2.1. som mala dostať ms a teraz mi prišla o 3 dni skôr asi preto,lebo som bola chorá 😒 dr.mi kázal zavolať a objednať sa na uz ,ked dostanem ms,,no a teraz by som mala dostať koncom decembra,len neviem,či nebudú pracovať až po sviatkoch 😉

silvia545
6. dec 2014

@crazybabenka no skús mu to poslať 😉 len aby nerozmýšlal,či to chceš už aj s anjelom a čertom alebo bez nich 😀 😀 😀

tlucka
6. dec 2014

@silvia545 Ahoj, ja som sa na to informovala v RF a odpísali mi, že do 19. .12. fungujú normálne, potom 22.-23.12. pravdepodovne tiež pracujú. A po sviatkoch začínajú pracovať 5.1. 2015. Mne by KET vychádzal okolo 5.1. ale nechceme to nejako medzi sviatkami silit 😉

elisabethwoodville
6. dec 2014

@haimi @zibi ahoj Babulky, my mame z jedneho dvojicky 🙂 po porode to nebude zahadou ani pre teba, ak budu identicke su z jedneho, ak budu kazde ine su dvojvajecne.

gagirl
6. dec 2014

@haimi ja som si prave preto dala priniest z brna lebo tu je raz tak drahy..mne ho vybrala tam dobra dusicka crazybabenka..mozno by si aj ty niekoho vedela poprosit..potrebujes cele balenie?inak aj na mam nemam lieky na ivf som videla..skus kuknut.🙂

haimi
6. dec 2014

@elisabethwoodville a to ti vkladali jednu blastocystu? Ci ako? Mne hovorila doktorka, ze su dvojvajecne. Neviem, ci to vie posudit tak skoro, ale kazde je samostatne a ma svoj zltkovy vak. Citala som, ze keby sa aj rozdelilo, tak by sa muselo max na 3 den, co je u mna tym padom out. Je to vlastne jedno, hlavne nech to dobre dopadne. A ako sa ti zatial dari? Nemala si doteraz ziadne tazkosti? Mna od 8tt boli trochu viac brucho, ale vyskusam magnezium, ci to nepomoze.

haimi
6. dec 2014

@gagirl kukam aj tam. Vacsinou co som kvoli tomu pisala babam, tak ho kupovali na svk, cize by som usetrila 7-8eur. To si ho uz kupim v lekarni a mam ho hned ☹

lenka54321happy
6. dec 2014

@bambulka2015
@haimi
@gagirl
@bergalm
@lemoni86
Ahojte Baby, ako sa mate? Boze to len mne sibe, alebo aj Vas niekedy chyti taky strach....ze ci vsetko bude ok?
Ach, chcem sa tesit ale tak sa bojim....Pride mi to, ze NEVERIM, ze sa konecne aj na mna stastie usmialo....stale sa bojim, ze sa nieco zle stane....po 3.5r mi to pride ako sen....Boze ja tak velmi chcem aby nam to vsetkym vyslo, ale ja som tu na MK citala tolko zlych pribehov, a aky dokaze byt ten zivot nefer ze sa bojim...ach dokonca az revem, co by som mala byt stastna....ach baby....

ingrid0105
6. dec 2014

@lenka54321happy baba jedna nestastna, to ja by som mala ronit krokodilie slzy, lebo ja nie som tehotna a nie ty!!! Skus sa uz tesit a uzivaj si tehulkovanie lebo takto sa ti moze stat ze sa ti narodi uylicek nervou 😀 😀 😀 a za to mozes sama 🙂 🙂 🙂 tes sa, hladkaj brusko, mysli pozitivne, usmievaj sa 😵 😵 😵

silvia545
6. dec 2014

@tlucka dakujem 😉 no teraz neviem,či mám počkať až na ms v januári alebo mám skúsiť v pondelok zavolať čo mi povedia 😉 keby som začala stimulku teraz v decembri,tak na uz mi vychádza ísť 6.1. 😉 už som sa aj tešila,že pôjdeme do toho a zase čakať 😒

lenka54321happy
6. dec 2014

@ingrid0105
Viem moja, dakujem citim sa zle za to ako sa citim....vies keby mal clovek tu istotu je to ine....strach je vacsi ako radost bohuzial....ale som vdacna, velmi velmi vdacna za moj zazrak.....a velmi velmi to prajem vsetkym Vam tu, velmi velmi...xxx

ingrid0105
6. dec 2014

@lenka54321happy vsak aj v nicku mas HAPPY tak Be happy don´t worry 😵 😵 😵

elisabethwoodville
6. dec 2014

@haimi nam vkladali dve, lebo predtym sa nam po 2x ani jedno neuchytilo. no a ked som prisla do RF lebo som zacala spinit , vravi koudelka - tak maminko jedno se nam uchytlo a jedno ne...moment? tak nevim to jiste, ale zda se ze jeste tu je jedno, vic budeme vedet o tyden. a o tyzden uz to bolo jasne 🙂 no neviem si predstavit, ze by sme cakali teraz trojicky! co sa v klude mohlo stat 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre