Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
9. jún 2015

@evadek na cytokyny sme pichali subcuviu ale bola som na kontrole a stale su zvysene tak budem brat medrol 16mg nie som nadsena.

evadek
9. jún 2015

@skaredekacatko ja viem....no budeme v tom ocividne spolu...citala som ,ze sa pícha aj solumedrol ...ze to je lepsie na ten moj zaludok..spytam sa lekarky

fatma1
9. jún 2015

@evadek ahojky. Mozem sa opytat kde si bola/ste boli na genetike? A co vam vysetrovali iba karyotyp? ci aj nieco ine? Dakujem

nadia23
9. jún 2015

Kocky ahojte, ako je to prosim vas so ziadostou, ked chcem aby mi cast preplatili na slovensku, vypisu mi ju v Brne, alebo si ju musim dat schvalit tu na slovensku? je tam velky rozdiel ked idem ako samoplatca alebo cez poistovnu? Dakujem za vsetky informacie. Snazime sa uz vyse 5 rokov a chcem skusit reprofit, dotaznik na stranke uz som vyplnila, len chcem byt pripravena co sa bude diat dalej.

evadek
9. jún 2015

@fatma1 na Kramaroch...a aj hematku..karyotyp..zakladne gen eticke ochorenia...na vysledky cakam..takuvidim..vraj ked budu zle..doplnia sa este ine...ale Kramere si chvalili baby🙂!.

tinkatinulka
9. jún 2015

@evadek u nas su len tiež dve možnosti bud morfo spermii alebo imuno, medrol neberiem mam subcuviu teraz

dorotka66
9. jún 2015

@santeema 🙂 práve som sem mrkla, a pozerám, že vy už máte termín 🙂 26.06. pekný dátum 🙂 Včera som sa aj ja dozvedela na poradni, že pôjdem sekciou. Dnes si idem po odporúčanie na reumatológiu. Počas tehu sa mi zhoršila a k tomu som pár krát nezohla nohu ani chrbát, a pod 🙂 Takže preto. Ale aspoň viem, na čom som. Už som sa síce pripravovala na klasiku, no včera mi tak opuchla noha a ruka, že keby to na mňa prišlo nevytlačím 😀 inak prietoky ok, plodivej vody dosť, kŕčok ok, doktorka sa smiala, že dieťa vydrží (má sa dobre), len nech to dám aj ja 😉 Inak chodím do nemocky na predpôrodnú prípravu a včera sme tam asi polovička poodpadávali. miestnosť 15m2 a tam 15 tehotiek. Ale prežili sme. Ty si už asi na MD? 🙂 užívaš? ja idem vo štvrtok, ale aj tak ešte pár krát odbehnem do práce. ale fakt sa teším, že ráno vstanem, polejem muškáty, dám dobré raňajky a vyleziem na terasu...snáď sa toho konečne dočkám.
Kočky, všetkým snažilkám aj tehotkám (dajte vedieť ako sa darí 🙂 ) držím palce a snažilky verte, že to šťastie sa raz ukáže. 😉

evadek
9. jún 2015

@tinkatinulka aj my mame 99 percent zlych spermii...aaa imunita na nic..daj vediet potom vysledky🙂

lienkae
9. jún 2015

@majkulik @ria191 ahojte, ako sa mate? dlhsie som sa neozvala, ale dakujem vam pekne za rady 🙂 , prezrela som si lekarov v RF a nechali sme to na nahodu a ideme ku Koudelkovi.

ingrid0105
9. jún 2015

@zibi nk bunky mam 17,17 a cykotiny mam zvysene

speranza1
9. jún 2015

@tinkatinulka ja som mala presne tie iste pocity, ked niekto isiel spolu so mnou na ivf, alebo ket.... A ked sa dsnej bambulke blizil TP...tak som si stale pomyslela.....no uz by som isla rodit...alebo uz by malo nas baby 4 roky a pod. ....tinka, ked som to dala ja, tak ty budes tutovka....budem drzat paluchy...paaaa

tinkatinulka
9. jún 2015

@evadek my sme na morfo 0-1% takže možme podat ruky

tinkatinulka
9. jún 2015

@speranza1 nooo cim dalej je to horsie lebo tu kočky poznám,niektoré aj osobne a hodne sme si sadli a spolu vsetko prežívame..vdaka za koníka..lebo keby som toto riešila sama tak som asi už na mrezovanom oddelení..ked budu vysledky napisem ti..ty sa pekne ešte drž min 5 tyzdnov..

zibi
9. jún 2015

@ingrid0105 no to nie je az take hrozne ..si v norme este ale na otehu do 12 je naj
a cytokyny to je uz trochu zlozitejsie najma to TNF by malo byt ok kvoli uhniezdeniu

sisulik82
9. jún 2015

Dievčatá prosím Vás, kde odporúčate dať vyšetriť genetiku? Prosím poraďte...Ďakujem 😉

speranza1
9. jún 2015

@tinkatinulka dakujem...idem sa za teba modlit...a ver tomu, ze za koho som sa modlila, ten urco bol tehu....kukni sarasota a lienka.... 😉

ingrid0105
9. jún 2015

@zibi no to m zvysene .poslem vysledky do imunovitalu nech mi nasadia liecbu. Girovska ma posiela na dalsie vysetrenia ale vsak to je na dlhe lakte...chcem preliecit to vo uz viem ze je zle potom kontrolny odber, pipelle s o 9 mediacov rodit

tlucka
9. jún 2015

@speranza1 Aj za mňa si sa modlila a tiež sa to podarilo 😀 Ale potom si sa asi skončila modliť 😀 😀 😀

tinkatinulka
9. jún 2015

@speranza1 dakujem zlatičko aj ja sa modlím aj za babo aj za zdravie lebo jedno bez druheho nejde.stale si hovorím že musím prejst asi dake trampoty aby to už bolo.
kočky to zvládli, asi v najmenej očakavanej chvílke a to je super..
ja by som bola strasne happy keby aj korčule ako rius, nelly, zibi,skaredekacatko a vsetky ostatné už nasadli na tento "vlak"

ria191
9. jún 2015

@speranza1 tak aj ja poprosím o ruženček (ky) 😀 😀 😀 a vieš čo zahrň tam všetky kočky z koňa ja to tak robím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
9. jún 2015

@tinkatinulka oni tam ten tehuvláčik držia pre daffy 😔 😔 😔 😕 😕 😕 som zvedavá kedy ho pošlú na západ 😝 😝 😝

tinkatinulka
9. jún 2015

@ria191 ty nestras..kočky do druheho kola nech pockaju sak mi kulhame to už hadam 3 roky moja..my mame rezervovanu 1.triedu

speranza1
9. jún 2015

@tlucka no to mas pravdu....juuuj mala som sa modlit aj nadalej....

ivetahe
9. jún 2015

nechce niekto Merional?,a aj Diphereline

stenlyhozienka
9. jún 2015

žienky,ostali mi tieto lieky:,# :estrofem 1mg
#utrogestan
#fraxiparin 0,3
#kyselina listova,ak ma niekto zaujem prosim IP

tlucka
9. jún 2015

@speranza1 🙂 V pohode 🙂 To ja by som sa mala nad sebou zamysliet a modliť sa viac 😒 😉

nelly3
9. jún 2015

@ria191
ale a kto to nakukol 😀 kedy vytasis kolajnice co 😉

nelly3
9. jún 2015

@tinkatinulka
ja tu kulham od roku 2007 sakra 😠 uz je cas na nas 😵

tinkatinulka
9. jún 2015

@nelly3 sak ty si už na cervenom zozname Bielka tak jesen bude tvoja 😀

crazybabenka
9. jún 2015

@speranza1 tak poprosím aj za mňa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre