Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

staga
29. sep 2012

@melisska prepac najskor pisem potom citam ...

melisska
29. sep 2012

@staga nic sa moja nestalo

tinka9075
29. sep 2012

@melisska a pôjdeš aj na krvičku?mne sa pár krát stalo že tehu test negatívny a krv pozitívna tehulka som bola 🙂 🙂

melisska
29. sep 2012

@tinka9075 moja sama neviem, neobjednala som sa, som taka nestastna

melisska
29. sep 2012

@tinka9075 a mala si uplne negativny kolky den po?

tinka9075
29. sep 2012

@melisska to ti verím že ta to trápi 😒 😒 na 12 den po iui aj po et som mala test negatívny a na 15 den krv pozitívna som nechápala 🙂 🙂 doki mi povedal že sa bábo neskoršie uhniezdilo 😉 😉

melisska
29. sep 2012

@tinka9075 to je zvlastne, moze to byt 😉

tinka9075
29. sep 2012

@melisska aj mne to pripadalo zvlášne už som bola zmierená že sa nepodarilo a potom také prekvapko 🙂 🙂

melisska
29. sep 2012

@tinka9075 beriem take prekvapko 😀

tinka9075
29. sep 2012

@melisska ja by som na krv asi šla 🙂 🙂

sofia17
29. sep 2012

Babenky prosim vas o rady.
Chcem ist na konzultaciu do Brna. Poradte mi prosím nejakeho super dr. hlavne velkeho odborníka. A kolko to tam asi stojí? IVF a IVF s darovanymi vajíckami.
Dakujem

sofia17
29. sep 2012

a ešte som zabudla, kolko sa plati pri prvej navsteve?

tinka9075
29. sep 2012

@sofia17 ahoj v brne sú všetci dobrý 🙂 🙂 pri prvej návšteve sa neplatí nájdi si v google Reprofit Brno majú tam aj cenník tak pozri si tam kolko vyjde ivf s darovanými vajkami 😉 😉 ale na prvej konzultácii ti to doki vyráta kolko ta to bude stát 🙂 🙂

sofia17
29. sep 2012

@tinka9075
vdaka klikla som a nasla som. Zaujimave je ze tam IVF s darovanymi vajickami hradi poistovna a tu na SK sa o tom s vami nikto ani nebavi.... Zial moja diagnoza je predcasne ovarialne zlyhanie + endometrioza 4 stupna, tak mi uz ine nezostava. Stretli ste sa niekto uz s tym ze by vam tam cyklus s darovanymi vajickami preplatila nasa poistovna???

tinka9075
29. sep 2012

@sofia17 na sk je všetko čudné hlavne tie naše centrá o nich pomlčím 😒 😒 neviem či niekomu preplatila poistovna to by si sa musela popýtat v poistovni 🙂 🙂

evulatko
29. sep 2012

@sofia17, ahojky, ja chodim ke Štelclovi a je super🙂 A jinak i Koudelka a Machač jsou fajn. Moc drzim palecky🙂)))

dudkav
29. sep 2012

Ahojte, neviete, ci Koudelka odpisuje aj na dlhe maily? Ked som bola strucna odpisal, teraz, ked som napisala dlhy mail, tak mi neodpisal. Dakujem.

falin
29. sep 2012

@nelly3 @melisska - ☹ ☹ ☹ , posielam vela sil, je to tazke ... ☹ ☹ ☹

zabka1124
30. sep 2012

@melisska zlaticko, posielam ti vela silyyy!!!!!Drzkaj sa!!!

zabka1124
30. sep 2012

@sofia17 vsetci su vyborni, mili, radi pomozu, odporucam !!

zabka1124
30. sep 2012

Ahojte babenky.Krasny nedelny dnicek prajem!Musim vam povedat, co som sa vcera dozvedela.Boli sme na sono u Polskej gynekologicky a ako jej hovorim, ze sme boli na IVF a ze sa nastastie podarilo na prvy krat, ona mi hovori, ze cooooo???Ja na nu vypliestam oci, ze co sa deje a ona, ze to u nich v Polsku sa stava malokedy , ze sa podari na prvy krat a sa ma pytala, ze kolko sme platili, tak jej hovorim sumu a ona, ze coooooo???Sok pre nu, lebo mi hovorila, ze u nich to vyjde na nejakej klinike okolo 120000zlotych-3000-4000eur za jeden pokus!!!No skoro som na rit padla!!!
Pochvalila, ze urcite na tejto klinike-reprofit su vyborni odbornici a ze fakt neberu nestastie alebo tuzbu ludi ako biznis!!!
Takze sme vsetky zvolili najlepsiu cestu, uz len nech ten hore(Boh)nerobi drahoty a posle nam vsetkym nase srdiecka!

holly74
30. sep 2012

@zabka1124 zlatko, ono sa to vo všeobecnosti stáva málokedy, že sa to na prvýkrát podarí, nielen v Poľsku 😉

zabka1124
30. sep 2012

@holly74 no ja viem, ze je to velke stastie,keby ho tak mali vsetky babenky, ale keby si videla jej vyraz tvare 😀 😅 a hlavne ked som jej povedala kolko sme napr.my platili!

tea284
30. sep 2012

@melisska @nelly3 dievčatá čo sa to stalo? v piatok samé radostne správy a potom toto, to nemôže byt pravda 😢 . V piatok som sa veľmi tešila na pondelkovy vklad, ale teraz mám poriadne obavy a začínam stresovat. Držte sa dievčatá!

horalka79
30. sep 2012

@zabka1124 zabka, mali sme proste stastie, ze sa nam na prvy pokus zadarilo. Dufala som velmi, ale tiez som si bola vedoma, ze to nemusi vobec na prvy krat vyjst. Zatial vyslo,tak sa tisko tesim. Hej, v inych krajinach sa plati omnoho viac ako v Cesku / Slovensku.
@tea284 drz sa a hlavne sa nestresuj, klud a hore hlavu, drzim palce nech to vyjde! 🙂 Na vklad sa treba tesit, vsak ti daju do bruska jedno/dve embryjka 🙂

Tym co maju najblizsie vklady, alebo testy drzim palce. Nebojte sa, dobre to dopadne.

falin
1. okt 2012

@tea284 - nestresuj tea. drzim palceky nech si prinesies pekne emryjka v brusku 😉

ria191
1. okt 2012

@nelly3 a @melisska baby tu netreba ani slová ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Držte sa a hlavne strašne veľa síl aby to čo najskôr prebolelo. @melisska ja viem, že sme asi každá moc múdra, ale darované nie vajíčka ale celé embryo asi nechcete vyskúšať?

ria191
1. okt 2012

@rienok aj ja by som poprosila nejaké informácie ohľadne fertilitycoachingu ak môžem poprosiť 🙂

hora_lka
1. okt 2012

dobre rano Vam zelam .. @nelly3 a @melisska overte si to este, mozno je tak ako pise tinka ...
@tea284 bud v klude, vkladanie je pekny zazitok, hlavne, ze je pri Tebe aj partner

tinka9075
1. okt 2012

@tea284 držím palce na vklad nech sa tam embrijká krásne zakusnú 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre