Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sona_fit
31. okt 2013

@lusipe
Ahoj, prosím Ta nevieš mi poradiť že koľko stojí zmrazenie 1 embrijka?

lusipe
31. okt 2013

@sona_fit soni,neviem presne kolko jedneho....ja tam mam napisena ze prve dve pejety 5000czk a dalsie po 1000....ale ako si pamatam stelcla tak vravel ze do jedneh davaju zvycajne dve embrya,takze je jedno ci tam das jedno alebo dve,cena je rovnaka,lebo platis za tu pejetu....

gaga83
31. okt 2013

@bergalm si ma trocha povzbudila;)
@lienka_1 ahoj moja tak mam za sebou 1 intralipidovku na sk😀😀, sice som myslela ze mi ju ani nepichnu kedze mi 15 minut hladali zilu;) u mna klasika. Nakoniec mi ju musel prist pichnut anesteziolog z operacky kedze sestricky boli bezradne☹.
@miscok dakujem dufam ze dorastie ako ma;), kupila som si chilli omacku, cipsi stiplave a dam aj cervene vinko:-P:-P

gaga83
31. okt 2013

@sona_fit ahoj ja som za 2 platila 5000cz a to sme ich davali osobitbe zmrazit, tj 2 pejety.

sona_fit
31. okt 2013

Tak teraz neviem dievčatá, keď tam je napísané že 2 prejdety. Možno aj jedna stojí 5000, aj dve tiež. ?

gaga83
31. okt 2013

@sona_fit skus napisat dokymu ako to je , on by to mal vediet.

lienka_1
31. okt 2013

@gaga83 A ako si ju znasala? Mna to vzdy dost boli, ked kvapka. Potom to ustane. Tak si sposobila trosku rozruchu. Aspon si zapamataju, co je intralupidovka 😀

lienka_1
31. okt 2013

@gaga83 Ja som mala 7,2 ale mne rastie furt...hlava-nehlava aj tam kde netreba.

melisska
31. okt 2013

@lada_dee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gaga83
31. okt 2013

@lienka_1 znasam to dobre, .tiez ma boli ruka ked to tecie ale za chvilu to potom prestane;). Mali zazitok so mna, ze chcem pichnut infuzku a zili nemam nikde:-P:-P:-P:-P. Potom sa dava dalsia v den ket ci ako to je? Este ze som napisala dokymu co s tou infuzkou lebo on na nu zabudol len mi napisal kedy mam pychnut pregnyl a zacat uzivat utros a este ze nam ist na jedno sono pre istotu.

nelly3
31. okt 2013

@mirkakn1
pregnyl brucho, vsetko vlastne do brucha pichas.cetrotide alebo orgalutran je to iste a sluzi nato aby ti vlastne vajicka nepraskli skoro, to sa vacsinou picha ku koncu stimulky 😉

kako23
31. okt 2013

Ahojte dievčatá, neviem či Vám sem môžem liezť, ale rada by som sa k Vám pridala...dnes sme boli prvý krát v RF v Brne u Dr. Macháča. Chodí tiež niekto z Vás k nemu? Nás ešte čakajú základné vyšetrenia (SPG, sono, krv...), pretože z výsledkov z predchádzajúceho CARu len nechápavo krútil hlavou...tak uvidíme čo bude. V každom prípade ten rozdiel je obrovský. Chcem sa Vám poďakovať, pretože vďaka aj Vášmu fóru sme sa rozhodli pre toto CAR a určite nebudeme ľutovať. Všetkým držím palčeky, aby sa Vám splnili Vaše sny 🙂

argenti
31. okt 2013

@mirkakn1 Ja chodím do práce a pokial mi lékař nezakaze, tak aj budem. Robim v administrative tak to nie je problém. A ty? Tak ja dúfam že ty to tehulkovanie rozbehnes a ja sa přidám, a myslím že nebudem sama věd je nás tu dost.

gaga83
31. okt 2013

@melisska aj ja si poprosim tehu grcky aby stihli zaucinkovat;) budes nam tu chybat velmiiii ☹

sasa1983
31. okt 2013

@sona_fit ahoj kočka, na stránke majú jednotný cenník 5000Kč..Myslím, že je to akoby za jednu tú pejetu a neoddiferencuje sa, či sú v nej 1, alebo 2 embrya..Nám došiel účet 5000Kč a hneď som to mrkla v cenníku na stránke..

bradik
31. okt 2013

@argenti
@speranza1 Ahojte, ja som tiez zacala minuly tyzden stimulovat a zajtra mam v Brne ultrazvuk, tak som zvedava co mi povedia 🙂

mirkakn1
1. nov 2013

@kako23 ahoj, urcite aj ostatne dievcata, aj ja ti chcem povedat, ze urcite ste sa rozhodli spravne 🙂 fakt su profesionali a super ludia 😉

mirkakn1
1. nov 2013

@bradik ahoj, tak ty si len den po mne, som zvedava, ako si dopadla, daj vediet 🙂

miscok
1. nov 2013

@kako23 Dobre rozhodnutie.Drzim palce 😉

elienocka
1. nov 2013

@lada_dee drzim palce aby to bolo konecne uspesne az do konca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 posielam vela pozitivnej energie

lada_dee
1. nov 2013

@elienocka @melisska ...ďakujem 😉

nelly3
1. nov 2013

ahojte, nemam vobec dobre spravy, opat nic ani len jeden oocyt, nechapem fakt, nemam sil, neviem uz ani plakat, ja neviem kde je chyba, na utz videl gyn.dokopy okolo 7 folikov, dneska mi robil opu kozumplik, ze to neboli foliky, ale nejake cysty zo stimulacie, ale to sa na utz asi neda rozoznat, baby ja fakt neviem co dalej, amh mam 4,2, ostatne vysledky oki, co to ma znamenat, zeby ta endometrioza mi v tom branila, ale zase minuly rok som mala vajicka, aj predtym a dost. toto je snad zly sen. poradte mi co dalej, chcem napisat koudelkovi a dohodnut si konzultaciu, tento tyzden aj buduci tam nie je, nech mi poradi on, ja uz rozmyslam, ze co dalej, nic ma nenapada, ja som uz vsetko skusila 😔

nelly3
1. nov 2013

@ria191, @speranza kocky je to na vas, ja pre tento rok urcite koncim, ja to uz nezvladam.

gaga83
1. nov 2013

@nelly3 ahoj moja je mi to strasne luto☹ ze to takto dopadlo, najlepsie bude ak si das od vsetkeho pauzu a v novom roku pojdes do dalsieho boja. Drzkaj sa

nelly3
1. nov 2013

@gaga83
dakujem, ja ale fakt nechapem ze preco. kde je problem. urcite si dam pauzu, inac skoncim na psychiatrii fakt 😔

gaga83
1. nov 2013

@nelly3 to ti verim, musis sa dat pekne do kopy. Ja tiez ak KEt teraz nevide dam pauzu dost dlhu, dam si spravit ten moj zub a to bude tak na 15 mesiacov aspon. A uz som tiez vycerpata po 2 rokoch stalelo snazenia sa☹.

mirkakn1
1. nov 2013

@nelly3 to je mi fakt luto, co to do pekla moze byt, nechapem tiez, drz sa a nezufaj, s takym amh a nic. neviem od coho to potom zavisi, mozno ten merional ti nesedi, mozno by trebalo nieco ine a pritom ja mam amh 0,42 a pichala som len jeden merional a ty 2 a nic, tak ja sa bojim jak ja dopadnem, kazdopadne je mi to luto. ☹

mirkakn1
1. nov 2013

@bradik tak co, ako si dopadla? ty si isla na 8 den, ci?

nelly3
1. nov 2013

baby prave davali na joj-ke, ze to preplatenie ivf od dneska plati ta novela zakona a ze treba pri ivf predtym schvalenie od poistovne, nemam slov 😠 som zvedava ako to bude fungovat, ja mam este 1 pokus hradeny cez poistovnu a napada ma jedna vec, na ktoru sa pojdem opytat, ze ked sa chcem dat operovat do napr. ciech ako to bude fungovat hmmm 😕

mirkakn1
1. nov 2013

@nelly3 tak super a to ako bude fungovat, doriti 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre