Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
10. feb 2015

@silvia545 tak..nech len dobre rozmysla...dovtedy musi vymysliet dobry a zaruceny plan ako to klapne🙂

mitka85
10. feb 2015

@evadek tak to.je super ze.na prvykrat sa podarilo.Gratulujem a drzim palce nech je vsetko v poriadku 🙂

elisabethwoodville
10. feb 2015

ahoj kocky, dnes sa nam narodili zdrave krasne dievcatka, jednovajecne dvojicky 😀 prajem vam vela zdaru , nech sa podari aj vam!

majinka81
10. feb 2015

@andulik
ahojky chcem sa ťa opýtať, že máš aj nejaké injekcie alebo iba tabletky?Čo sa týka stimulky.
Asi sme podobný prípad - ovulka v pohode aj výsledky akurát spermiogram slabší, ale ja mám aj imunologický problém tak užívam lieky a dúfam, že sa to upraví.
Inak sme ok.
držím palce
pa

andulik
10. feb 2015

@majinka81 ahoj mam len ten clostilbegyt a pregnyl na vyvolanie ovulacie.Takze aj ty budes takto stimulovat?Tiez drzim palce nech sa to podari. 🙂

majinka81
10. feb 2015

@andulik
Ahoj my sa ešte nechystáme, budeme sa ešte snažiť prirodzene chvílku.Ale ak niekde pôjdeme tak určite Brno.
Ale zistujem si čo ma čaká 🙂
A ten clostilbegyt a pregnyl to su injekcie alebo lieky? Sorry za otázky 😉
Máte moc zlý spermiogram?
my sme mali 55 mil počet ale manžel mal rozsiahly zápal tak bol preliečený a nový sme ešte nestihli spravit nakolko čakame kým ja budem ok. Beriem medrol.

sarasota
10. feb 2015

@elisabethwoodville gratulujem a zelam princeznickam vela zdravicka a maminke rychle zotavenie. 🙂

andulik
10. feb 2015

@majinka81 ahoj len ten pregnyl je injekcia,stimulujem s tabletkami,no mi mame dlhodobo velmi zly spermiogram 🙂 Roky nam idu,nema vyznam cakat na zazrak 🙂 Prajem aby vam to vyslo prorodzene,urcite sa Vam upravi vitam.

majinka81
10. feb 2015

@andulik dakujem
no pevne verím fakt, tiež už nie som najmladšia ak sa do roka nepodarí tak ideme do Brna.
Je to najlepšia volba podla mna.
Držte sa a dakujem za info.
pa pa

haimi
10. feb 2015

@elisabethwoodville velka gratulacia 🙂 pekne si potiahla s dvojkami do 37tt

diska
11. feb 2015

@roberta31 ahoj,vela babam menia fraxiparin za clexane,mozno ho budes znasat este lepsie a kolkatku ti dala clexane?

tinkatinulka
11. feb 2015

@elisabethwoodville gratulujem.to ale zbehlo, juj dve baby moj sen 🙂 vela zdravíčka

tinkatinulka
11. feb 2015

@elisabethwoodville krásny týžden, vela zdravíčka 🙂

mitka85
11. feb 2015

Dnes som si bola na hematologii po vysledky.ešte vsetky neboli ale zatial mam vsetko ok.ak mate niektora skúsenosti ako su oznacene vo vysledku tie mutacie? Lebo som z toho volaka zmatena 🙂 Nic take tam nemam napisane tak neviem či mi to vobec robili 🙂

diska
11. feb 2015

@mitka85 mas tam nieco ako VLeiden alebo MTHFR?

mitka85
11. feb 2015

@diska to nemam.su tu len substraty,lipidy-kreatin,kyselina mocova,cholesterol,potom enzymy AST,GMT,LD,potom mineraly v sere osmolalita-zelezo,dalej imunologia-reaktivny protein a markery-vitamin B12 a folat

mitka85
11. feb 2015

@diska a potom je tam toho este vela popisaneho ale co si mi napisala tie skratky tak take tam nevidim

bergalm
11. feb 2015

Kocky poradte mi prosim,mam zapchu velmi tazko mi ide velka potreba co by mi mohlo pomoct???????dakujem

benny11
11. feb 2015

@bergalm ahoj, pomáhajú ovsené vločky, mak, sušené slivky.......

lemoni86
11. feb 2015

@bergalm cafko... ojj zasponimala som si na to ked som tu ja hadzala taky prispevok .. 😒 ... ja som sa snazila jest vela ovocia a zeleniny, cerstvej, varene ta viac zapcha a pila som vela caju, harmancekovy alebo tehotensky... tiez by som ti odporucala chodit na prechadzky, nech sa ti uvolnia creva.. skus si spravit nieco z kyslej kapusty, alebo si kup tu stavu kyslu kapustovu.. potom zob susene slivky, alebo aj zavarane.. na ranajky odporucam ovsene vlocky s mliekom 🙂 ... vela stastia :D

bambulka2015
11. feb 2015

@bergalm mne nepomohlo nic. Ani slivky, ani caje, ani kapusta, no fakt nic.
Ja som bezec, chodila som aj behat, lebo to je dokazane, ze pohyb pomaha, ale pri tej mojej zapche vtedy nepomohlo fakt nic. Ani pohyb. Preslo to ako to prislo. Musis len vyskusat.

bergalm
11. feb 2015

@benny11
@lemoni86 dik kocky no s tymi ovsenymi vlockami bude problem nemam ich rada akurat tie slivky zavarene mozem a aj mak,kapustu no skusim bo to je des 😉 😉 ale vydrzim

lemoni86
11. feb 2015

@bambulka2015 mna to trapilo asi dva tyzdne alebo tri, tak prestalo potom zase asi tyzden a tak po 1. trimestri to preslo uplne..

bergalm
11. feb 2015

@bambulka2015 skusim mne obcas pomoze uslahana slahacka,ale to sa neda jest stale i ked ju mam rada.Volala som s mm ,ze dnes skocime do cukrarne na slah.pohar

lemoni86
11. feb 2015

@bergalm alebo este pi acidofilne mlieko .... a pi ho pri izbovej teplote .. to by osm ti aj radila pit kazdy den.. 😉

silvia545
11. feb 2015

@elisabethwoodville dvojnásobná gratulácia 😉 nech ste zdravučké všetky 3 🙂 a nech princezničky každým dňom rastú do krásy 🙂

bergalm
11. feb 2015

@lemoni86 ok to mozem tiez veru skusim

silvia545
11. feb 2015

@evadek držím mooc mooc palčeky na dnes,,nech je hcg poriadne vysoké 😉 🙂

benny11
11. feb 2015

@bergalm mňa kapusta hrozne nadúvala, vôbec som ju nemohla, ja som mala skôr problém s nadúvaním.... 😀 , neboj to prejde

diska
11. feb 2015

@mitka85 to este nemas potom vysetrene mutacie,daju ti to v dalsich vysledkoch.

diska
11. feb 2015

@silvia545 ahoj,tak ty nedas tomu Machacovi pokoj 😀 😀 😀 ved mas pravdu,nech sa pekne snazi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre