Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
13. apr 2013

@majbo ja tiez mam mesiac pauzu, tiez by som sla najradšej hned ale az v máji začínam 🙂

dafy
13. apr 2013

@cora41 mne vyslovene tak povedala ze kazdy den kvoli tomu ze sa potom prekrvuje maternica 😉 ja vinko nemusim ale dneska som si povinne dala...ked musis tak musis 😀

dafy
13. apr 2013

@annetty 😀

rot
14. apr 2013

dievčatá, nebojte sa toho červeného, deci - dve je úplne v poriadku a dokáže veľmi pomôcť. Ja som ho pila denne až do testov a ešte aj chvíľku po krvi, ale už len tak maximálne do jedného deci, resp. skôr pol deci 🙂 Držím palce!

dafy
14. apr 2013

@annetty ináč vcera som pisala cez mobil tak toho smutneho smajla si nevšímaj prípadne iné preklepy 😀

sarasota
14. apr 2013

@falin a este jedna spolubojovnicka posielam srdiecka na testovanie nech su tam krasne kolajnicky a potom bijuce srdiecko a zdravucke babetko 🙂 🙂 🙂

sarasota
14. apr 2013

@cora41 drzim palceky nech je to tentokrat uspesne az do sameho konca zasluzis si to ako kazda jedna snazilka 🙂 🙂 🙂

emma30
14. apr 2013

ahojte dievčatá ak mi vychádza ultrazvuk na sobotu môžem ísť v piatok alebo sa mám radšej dohodnúť s lekárom. dakujem

sneznicka
14. apr 2013

@melisska dakujem, tiez k nej chodis? a drzim palce na ten najlepsi vysledok!!!

tinkatinulka
14. apr 2013

@emma30 podla toho ako sa dohodnes s dr. 1kontrola je od 8-9 DC, ale robia aj vikendy sona

dafy
14. apr 2013

@pufa 5 bunkové mi dávali...len teraz čítam ze sliznica 7,1 to asi není dobré či?? 😒

melisska
14. apr 2013

@sneznicka nie, ale raz mi robila vklad a v piatok dafy 🙂

dafy
14. apr 2013

ináč dievčata všetko sa na mňa valí zlatá žila ma bolí uz dva tyzdne a nie nie sa jej zbaviť a este k tomu jak naschval sa mi spustila alergia koprivka v den vkladu ale hrozne tak som si musela dať dithiaden nemala som na výber 😒 a dnes ráno zas ale uz som si nedala dithiaden ....aj pred OPU sa mi spustila asi 2 dni a vtedy mi Stelcl povedal ze kludne mozem zobrat ..no a vcera v lekarni mi povedali ze sa nemoze v prípadnom tehotenstve tak ja neviem teraz 😖

melisska
14. apr 2013

@dafy skús sa spýtať dr. Či môžeš ??? ? Ja som chcela niečo na upokojenie, a dr. Povedala, že ide všetko do plodu, ale zajtra si iste dám poľky kinedrilu, už je to aj na mňa veľa.

buba08
14. apr 2013

@melisska ten kinedril si das kvoli ukludneniu pred utz alebo proti nevolnosti, prepac, dnes nejako nechapem 😉

falin
14. apr 2013

@sarasota- sarasotka moja, dakujem za srdiecko, poslem dalsej bojovnicke. Zial dnesny test zodpoveda tomu ako sa citim. Hnusna / ciarka ☹ Nasi posledni dvaja bojovnici to vzdali.
Inac @kukulik30 presne vystihla to co aj mne vrta v hlave. Kde je ta hranica, kedy povedat dost. Mam pocit ze sa k tomu bodu uspesne blizim.
Drzim palceky dalsim snazilkam cakajucim na testovanie a strasne myslim na teba @melisska , aby si zajtra mala pekne spravicky. Zo srdca ti to zelam.

melisska
14. apr 2013

@buba08 áno koli utz, mňa to veľmi upokojí

melisska
14. apr 2013

@falin ďakujem moja, dúfam, ale veľmi neverím a tu bude moja hranica...

sarasota
14. apr 2013

@falin je mi to velmi luto posielam jedno velke objatie nech rychlejsie vilieci telo aj dusu

sarasota
14. apr 2013

@melisska jedno srdiecko pre zajtrajsi den budem na teba mysliet

melisska
14. apr 2013

@sarasota ďakujem moja

kika017
14. apr 2013

@falin je mi smutno s tebou, želám aby to rýchlo prebolelo

kika017
14. apr 2013

@melisska Veľmi držím palce na zajtra, mňa čaká prvý ultrazvuk v utorok. Tiež som plná očakávaní a veľmi sa bojím. Tak veľmi si prajem za nás, aby to dobre dopadlo.

melisska
14. apr 2013

@kika017 ďakujem moja, tak u mňa je to horšie, budem vedieť zajtra, ale ty sa nebojkaj, držím prsteky 🙂

cora41
14. apr 2013

@annetty nemozes pit od mrchu do OPU alechemilku? prave som si ju kupila na sliznicu...☹ som stratena ..🙂

cora41
14. apr 2013

@dafy tak si teda dam dnes aj ja...🙂

cora41
14. apr 2013

@melisska moja, nevzdavaj to... budem sa za Teba dnes modlit, aby ta ten tvoj maly spuntik prekvapil🙂

melisska
14. apr 2013

@cora41 ďakujem 🙂

sobka
14. apr 2013

@melisska posielam srdiecko, myslím na teba a stále verím, že zajtra uvidíš na UTZ svoje drobčiatko vitálne🙂 držím siiilnnnoooooo palce 😉

sarasota
14. apr 2013

babenky mame vysledky z pitvy nas anjelik bol zdravucky ako buk-LUBIME TA LASKA.Naberieme novu silu v CHorvatsku a v auguste sa pustime do dalsieho boja. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre