Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lucky29
23. apr 2013

@tinna13
písala si nejakú žiadosť ešte pre IVF o refundáciu nákladov do poisťovne?

emma30
23. apr 2013

@ria191
@speranza1
@melisska tak a doky mi odpísal že dakuje za info, nevadí a že ma vezmú ako poslednú 😝

speranza1
23. apr 2013

@emma30 to je dobre.... tak este raz vela stastia...

tinna13
23. apr 2013

@lucky29 žiadosť o refundaciu som odniesla na pobočku po Ivf

melisska
23. apr 2013

@emma30 to nevadí, potreboval to vedieť 🙂 ku komu chodíš? Zajtra držím palceky 🙂

Dafy, ria, kde ste ? Nepracujte tolko, či viac zarobíte?

emma30
23. apr 2013

@melisska ku štelclovi a dakujem

melisska
23. apr 2013

@emma30 aj ja 🙂

annetty
23. apr 2013

@falin
@dafy Ahojte baby! Chcem sa Vas opytat, ci ste uz dostali ms? ☹ Lebo ja zajtra idem testovat, bude to uz 13. den po ket, a som si ista, ze budem moct hned vysadit utros a estrimax, kedze na teste bude figa borova s jednou palickou ☹. Len som zvedava, kolko dni musim cca pockat, kym mi dorazi mrcha a mozem zacat s dalsou stimulkou ☹ . Dufam, ze ste uz lepsie na tom psychicky, myslim na vas velmi, kedze ta negativna sprava ma caka zajtra a uz dnes sa mi gulaju slzy sem tam 😢

speranza1
23. apr 2013

@annetty neplac dopredu moja... je to zbytocne... uz neovplyvnis vysledok....ale ak by naaahodou si uz chcela vysadit utros tak zvycajne do 3-4 dni by mal pris menzes..niekomu aj neskor...ale niekomu aj skor...mne napriklad dosiel staaaale aj pocas uzivania utrogestanu...a nechces pockat aspon mesiac a tak zacat so stimulkou???

annetty
23. apr 2013

@speranza1 dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂 Aj mne dosla mrcha este pocas utrosa, ale teraz nie....natahuje ma. Len bolesti mam☹. Uz som aj pisala Stelclovi, a za 3 minuty som mala aj odpoved, ze nech si spravim test ale nejaky lepsi, lebo ze tie ich su celkom o nicom a hned sa vrhneme na dalsou stimulku. Nahana ma do toho a ma aj pravdu, lebo ta cysta mi kazdy mesiac zo par cm narastie.

tinkatinulka
23. apr 2013

@annetty ak ti možem odporučiť tak vynechaj aspon mesiac na prečistenie maternice..a vajecniky budu tiež inak pripravené..vlastná bohužial u nas negativna skusenosť ☹

annetty
23. apr 2013

@tinkatinulka ☹ toto je moja posledna sanca, zo dna na den sa mi zdeformuju vajecniky od endometriozy. Ak sa to nepodari, tak potom pojdeme na dlhsiu pauzicku lebo zas ma caka operacia. Ale kazdopadne dakujem za odpoved, lebo tiez mi to nedava logiku, ale doki takto to povedal....tak co uz....dufam ze nie kvoli peniazkam ma stale nahana, lebo nejak nevyzeraju, ze by isli skrachovat 😀

dafy
23. apr 2013

@annetty ja este nie a zrejme ani nedostanem kym nevysadím utrogestan...ale brucho uz bolí od vcera...držím palce na zajtra 😉 aspon tebe nech to vyjde 🙂

falin
23. apr 2013

@annetty - ahoj moja. Podla toho co citam, tak ani u vas sa zazrak nekona ☹ , je to na figu.
Mna moja mrska tentoraz natahuje, vzdy po vysadeni utrosu prisla tak na 4-5 den a teraz stale nic, uz ma aj podbrusko bolelo, teraz mam 3-ti den taky tmavohnedy vytok, a mrchha nie a nie sa rozbehnut. Niezeby som po nej tuzila, ale taketo natahovacky rada nemam 😠

speranza1
23. apr 2013

@falin 😔

nelly3
23. apr 2013

@annetty
moja ved urob test a uvidis, naco zbytocne stresovat dopredu. no mne napr. Koudelka ani na KET po neuspesnom ET nedovolil hned, ale pockat 1 mesiac.

falin
23. apr 2013

@lynx19 - to mi je luto ☹ ☹ ☹ , nejak sa to tu rozbehlo s negativnymi testikmi ☹ ☹ ☹

ria191
23. apr 2013

@annetty presne tak ešte stále je to 50 na 50 a keďže si ešte nedostala, tak už to je veľká a pozitívna správa. 😀 😀 😀

ria191
23. apr 2013

@falin falinka a ty si sa nám kde skrývala ? 😀 Tak u mňa je to iný krvavý masaker 😠 😠 😠 . Prdlovi som spravila krásnu výstelku a jemu sa stále u mňa nepáči 😠 😠 😠 .

ria191
23. apr 2013

@annetty a inak niekto to tu už musí prelomiť. Čo ak to budeš zrovna ty? 😀 😀 😀

falin
23. apr 2013

@ria191 - ahojky, vcera som mala dovolenku. Tak som si "dovolovala" a robila som jarne upratovanie 😝 . Ani na kona som nesla pozriet, lebo to by som sa zaciatala a cas bezal ako saleny. Tak s mrchou si ma este aj predbehla, ja neviem kde sa flaka. A neboj nabuduce sa prckovi bude pacit a bude dost silny aby sa v tej peknej vystelke zahniezdil. 😉
Ako si vikendovala?

ria191
23. apr 2013

@falin fuuuuuj veru predbehla, ale je bolestivá a silná ako hovadoooooooooooooo. Veru celú noc som nespala ☹ ☹ ☹ . A víkendík bol super náročný, ale skvelý. Od piatku do nedele som mala "dvojičky" neterky tak som si užívala materské povinnosti a v pohode zvládnem svoje budúce "dvoječky" 😀. A ty ako? Čo blbne tá tvoja mrchaňa 😠 😠 😠 😠?

annetty
23. apr 2013

@falin neposlal si tu mrchu predsa len na tu dovolenku? Neurazila sa, a teraz kasle na teba? 😀 Ale je to hnusna vec, mrcha s bolestami a nic cervene.......
@dafy
@nelly3
@ria191 dakujem baby za podporu, ste zlate, ale zial, moje embryjko sa lyzuje, a za chvilu sa vyplavi s lavinou 😅 Zial nie som ta osoba, ktora vam zacne s teho vlnou 😔. Co uz, niekto musi umyt tie okna....a nebude to moj mm 😀 😀 😀

ria191
23. apr 2013

@annetty už si si robila test?

annetty
23. apr 2013

@ria191 nie, zajtra si ho spravim, bude to 13. den

ria191
23. apr 2013

@annetty ty si ale číslo 😝 😝 😝 .

annetty
23. apr 2013

@ria191 no mm mi to zakazal, teda povedal, ze spravime ho v sobotu, ak dovtedy mi nepride mrcha. No lenze uz mam take bolesti, ze skraben stenu a trham vlasy, takze som si uz musela dat analgetikum a pisala muzovi, nech ma uz nenecha trapit sa, a spravme ten test zajtra rano, lebo chcem vidiet test, aby som si mohla dat poriadnu davku, nie len tie ruzove lentilky 😀

tinkatinulka
23. apr 2013

@annetty akotak čítam, o tvojej skusenosti tak sa citim presne rovnako, ja som dneska 13 den a od krčov by som škrabala omietky..

annetty
23. apr 2013

@ria191 a to, ze kto je ake cislo?...., ty by si mohla byt tichucko 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Baby? Nemyslite si, ze sa mi ozvala ta najspravnejsia osoba? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kvoli tebe som prisla o jednu nechtu 😀

ria191
23. apr 2013

@annetty viem, že máš veľmi veľké bolesti skrz endošku, ale takto sa trápiť? Možno tie bolesti teraz nie sú skrz endošku, ale skrz niečo iné. Držím ti palce na zajtra. Dúfam, že to je znesiteľné. Máš to fakt veľmi ťažké ☹. Drž sa moja a netrov to mimi tými ružovými hnusobami 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre