Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
3. júl 2013

kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ria191
3. júl 2013

@sarasota ahoj sarasotka asi máš dennú 😀 😀 😀 o chvíľočku asi dovolenočka a potom ????? 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
3. júl 2013

@ria191 soferujeme do prace 😀 😀

melisska
3. júl 2013

@ria191 dnes bude nádhernej den, je ráno, je ráno áno, dnes bude nádhernej den 😀 😀 😀

dalida
3. júl 2013

@melisska dakujem. Chystam sa tam na buduci mesiac... Koudy mi este neodpisal...., ta dufam, ze na mna nezabudol. Po roku sa asi musi zorientovat .

speranza1
3. júl 2013

krasne slnecne ranko prajem vsetkym 🙂

dalida
3. júl 2013

@dafy budem na teba mysliet a drzat ti palce 🙂

speranza1
3. júl 2013

@dafy... gratulujem ku krasnej "urodicke"...zelam aj nadalej vela stasticka 🙂

speranza1
3. júl 2013

@tinkatinulka ahojcek moja... takze uz zvladam 50 minut denne t.j. 20-25 km denne na stacionari... snazim sa... hoci vysledok zatial ziadny 😲 .. ved uvidime... cvicim a zdravsie sa stravujem este len cca 2,5 tyzdna... mozno vysledok uvidim neskor 😉

speranza1
3. júl 2013

@ria191 ahoj draha...tak ako sa mi mas? 🙂

ria191
3. júl 2013

@speranza1 chýbala si mi, kde sa furt loudáš ??????? ☹ ☹ ☹ Ja sa tiež snažím, ale včera som bola behať a mm musel pre mňa prísť, lebo mi prišlo zle z potvoriek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 zopár brušáčikov denne a steperík 😀 😀 😀 😀 😀 a výsledok tiež zatiaľ žiadny ale robotky mám kopec ale neva zvládnem 😀 😀 😀. A vy ako stíhate ešte tento rok niečo hm???? 😕 😕 😕 😕

speranza1
3. júl 2013

@ria191 myslim, ze mi tento rok uz asi nestihame..ale to este isto neviem...uvidime podla vysledkov z hemato a z imuno... imuno mam az 02.09... kym pridu vysledky...budeme cakat a potom este viem, ze ked sa berie ten prednison tak niekolko tyzdnov pred samotnym IVF... takze bud koncom roka, alebo to nechame az na zaciatok dalsieho roka...avsak ak mi nezistia ziadne neplechy, potom by sme mohli zacat aj skor 😉
Takze aj ty si zacala cvicit? ..dobreee.... mna by beh nebavil, takze som to musela vymysliet aspon takto..ze doma v obyvke bicyklujem 😀 ... a ty kedy ides na vec?

ria191
3. júl 2013

@speranza1 veď ma ani nebaví, ale je to najlacnejšia forma pohybu a tuším mu aj začínam prichádzať na chuť. Túžim po orbitreku 😀 😀 😀, ale musím našetriť a teraz sú dôležitejšie veci. Vieš kedy keď porobím všetko okolo domu ako @tinkatinulka asi september alebo október 😀 😀 😀

speranza1
3. júl 2013

@ria191 ja orbitrek nemozem, kvoli klbom..takze ja mozem tak akurat bicyklovanie a plavanie 😉 🙂 ... avy mate aj zmrzlinky? alebo ides nanovo na IVF?

amali
3. júl 2013

dobré ráno 😔

speranza1
3. júl 2013

@amali dobre ranko...a co tak smutne amali?

melisska
3. júl 2013
amali
3. júl 2013

@speranza1
@melisska nemám svoj deň.....v sobotu idem na svadbu, nič nemožem obliecť, ani topánky si kúpiť...ja nejdem nikde budem ako guľa 😠

melisska
3. júl 2013

@amali prestaň ved si tehulka 🙂 a tehulky su krásne 🙂

amali
3. júl 2013

@melisska ale nie ja.... 😖

speranza1
3. júl 2013

@amali mojko... chod si popozerat volajake pekne lahucke saticky dlhe, strihane pod prsiami a bude to fajn uvidis 🙂

melisska
3. júl 2013

@amali asi bude puca paca 😅 😀

amali
3. júl 2013

@speranza1 nič nemajú už som bola asi pojdem v pyžame ☹

speranza1
3. júl 2013

@amali tak nepozeraj len v He..ale chodte aspon do Ke, MI a podobne.... a uvidis, ze nieco krasne a pohodlne najdete...

amali
3. júl 2013

@speranza1 bola som aj v MI....všetko malé čísla a ja som veľká žena a teraz ešte väčšia ☹

lienka_1
3. júl 2013

@amali v Mi pri poste je jeden obchod, tusim Dom mody sa vola. Maju tam velmi pekny vyber. Segra bola pred krstinami zufala a az tam nasla saty aj sacko s kratkym rukavom. Vyzerala uzasne. Tam zarucene nieco najdes. A si krasna tehulka. Umy si okuliare, pripadne nasad sosovky 🙂

speranza1
3. júl 2013

@amali tak chodte do Ke ...v auparku je obchod pre tehulky, tak si urcite nieco vyberies... a nebud smutna pre taku hlupost... hold nemoze byt kazda zena-tehulka taka ako tie super modelky, ktore maju 40 kg a su v 6-7 mesiaci...

amali
3. júl 2013

@lienka_1 dakujem za radu 😉

emma30
3. júl 2013

@amali ježíš vieš čo by som dala za to že by som bola už aj ja tehulka aj keby som mala 150 kíl s hrdosťou by som sa ukazovala a nikto by ma nezaujímal čo si kto myslí

lienka_1
3. júl 2013

@amali Nemas za co. Aj segra riesila presne ten isty problem. Vsetko male cisla. V tom obchode nakoniec nasla krasne lahle saty, co jej dokonca super vyformovali postavu. Ak by ste isli do Ke, tak smerom na letisko, oproti baumaxu je predajna so vsetkym moznym pre tehu a deticky, tak aj tam mozno nieco najdes. A niekedy bola na Kovacskej specializovana predajna pre tehulky, oproti Jezz cafe za pravnickou fakultou, ale nie som si ista, ci to stale funguje. Ozaj a v Mi oproti nemocnici je budova a v nej je predajna s detskymi vecami a maju tam aj tehulkovske veci, neviem ti povedat, ci aj slavnostne saty, lebo uz sme pozerali so segrou iba detske veci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre